Dzień Ojca w parku Sienkiewicza [ZDJĘCIA]

  Dzień Ojca w parku Sienkiewicza [ZDJĘCIA]

  Agmieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W parku Sienkiewicza dzieci hucznie świętowały Dzień Ojca .
  1/23

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©materiały promocyjne

  Mega gry planszowe czy wielkie bańki mydlane to tylko część atrakcji, z których można było skorzystać w niedzielę w Parku Sienkiewicza. Okazją do tego był Rodzinny Piknik Artystyczny "Mój Bohater - Tata".
  Zabawa rozpoczęła się o godz. 14. Dzieci wzięły w niej udział razem z ojcami, bo przecież tata to najlepszy kompan do gier planszowych. A w Parku Sienkiewicza do dyspozycji maluchów były gry w rozmiarze maxi: "Wyspa Skarbów", "Chińczyk",Klocki Jenga, Metrowe bierki.

  Sporą atrakcją dla dzieci będzie też budowanie prawdziwych domów z kart, strzelanie z łuku czy tworzenie rodzinnego graffiti. Zachwyt maluchów wzbudzą też pewnie animatorzy na szczudłach.

  Niedzielny piknik, na który wstęp jest bezpłatny, organizuje Fundacja Form.Art - łódzka organizacja pozarządowa działająca w obszarze kultury. Zabawa w parku (od strony Nawrot) potrwa do godz. 17.


  Park Sienkiewicza
  Rodzinny Piknik "Mój Bohater - Tata"
  niedziela od godz. 14

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Zdjęcie autora komentarza
  referendum w Lodzi nie zaszkodzi ! chyba tylko Krencowi bo zwiazkowcy przejrza na wlasne oczyy !!!

  Jeremi Wodzicki

  Zgłoś naruszenie treści / 23 / 30

  SA ZDROWIuu !!! 22/6/2013 R. TEL 601250050 MAURER Zb.,,,poZDRAWIAMY LUDZI DOBREJ WOLI Z ELBLAGA I ZYCZYMY SKUTECZNEGO SZYBKIEGO WYBIERANIA!! JEDNOCZASNIE INFORMUJEMY IZ AKCJA KIERUJE SIE W LODZI Z...rozwiń całość

  SA ZDROWIuu !!! 22/6/2013 R. TEL 601250050 MAURER Zb.,,,poZDRAWIAMY LUDZI DOBREJ WOLI Z ELBLAGA I ZYCZYMY SKUTECZNEGO SZYBKIEGO WYBIERANIA!! JEDNOCZASNIE INFORMUJEMY IZ AKCJA KIERUJE SIE W LODZI Z RYNKOW NA ZDROWIE - I JUTRO - GIELDA SAMOCHODOWA !!!zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo