Dzień otwarty "tylko dla dziewczyn" na Politechnice Łódzkiej...

  Dzień otwarty "tylko dla dziewczyn" na Politechnice Łódzkiej [ZDJĘCIA]

  mach

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Dzień otwarty "tylko dla dziewczyn" na Politechnice Łódzkiej [ZDJĘCIA]
  1/12
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Gałasiński

  W czwartek (23 kwietnia) Politechnika Łódzka zaprosiła maturzystki na dzień otwarty "tylko dla dziewczyn". Akcja odbywa się na liczących się polskich uczelniach o profilu technicznym i ma zachęcić uczennice szkół ponadgimnazjalnych do wybierania studiów ścisłych.
  PŁ od rana zaproponowała dziewczynom warsztaty.

  Warsztat na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej "Spaghetti w pracy inżyniera?"
  przeprowadziły ekspertki firmy Corning Optical Communications. Prezentowały, jak zaprojektować innowacyjny zakład produkcyjny.

  Inne wydziały pokazywały m.in., jak tworzy się kosmetyki albo biżuterię.

  W południe rozpoczęło się spotkanie m.in. z władzami uczelni, któremu towarzyszył pokaz mody przygotowany przez studentów i pracowników Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ z Katedry Odzieżownictwa.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  tzw równość wg płci !

  chromosom xy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  co chwila słyszy się - tylko dla kobiet, wyłącznie dla kobiet ! to kolejny krok by faceci kończyli naukę na zasadówce bo i tak nie dostaną pracy po większości uczelni ?! i nie ma tam, gdzie...rozwiń całość

  co chwila słyszy się - tylko dla kobiet, wyłącznie dla kobiet ! to kolejny krok by faceci kończyli naukę na zasadówce bo i tak nie dostaną pracy po większości uczelni ?! i nie ma tam, gdzie studiuje 90% dziewczyn, dnia dla chłopców ! wprost przeciwnie, wyrzuca sie ich z tych kierunków, gdzie jeszcze mogą po nich pracować zgodnie z wykształceniem ! durni faceci, nie protestują i nic dziwnego, że magistrowie dżwigają meble a damskie nieuki z wykutą na pamięć wiedzą nie potrafiące powiązać jej ze sobą, preferencyjnie za płeć, sadza się na stanowiska nieraz stwarzając zagrożenie dla zdrowia i życia !zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo