"Dziennik Łódzki" w rozmiarze XXL już w sobotę

  "Dziennik Łódzki" w rozmiarze XXL już w sobotę

  Patrycja Wacławska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  "Dziennik Łódzki" w rozmiarze XXL już w sobotę
  1/2
  przejdź do galerii
  Specjalne wydanie "Dziennika Łódzkiego", które w sobotę trafi do kiosków, będzie dwa razy większe niż wydania codzienne. Dlaczego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny "DŁ" w rozmiarze XXL? Dlatego, że tylko taka objętość stron pozwoliła nam pomieścić informacje, opisujące rozwój naszego regionu.
  Przemieszczając się z pracy do domu, ze szkoły na zakupy, z pobliskiego skwerka do osiedlowego parku, nie zawsze zauważamy, jak wiele się wokół nas zmienia. A jeśli już remonty, przebudowy i rewitalizacje obejmą znane nam okolice, zwykle psioczymy na związane z tym niedogodności. A tymczasem region naprawdę rozkwita.

  Łódzkie nowe centrum, nowoczesne obiekty sportowe i handlowo-usługowe, odzyskujące blask kamienice w stolicy województwa, piotrkowski Trakt Wielu Kultur, bełchatowskie Giganty Mocy, to-maszowskie centrum, ratusz w Zduńskiej Woli, wieluński Szlak Bursztynowy, zrewitalizowane Stare Miasto Sieradza, uniejowskie termy, kolejowe perełki Skierniewic, rawski kompleks rekreacyjny, starówka w Łęczycy, drogi wiodące przez Łowicz - to tylko niektóre spośród inwestycji, realizowanych w województwie łódzkim.


  O nich wszystkich przeczytają Państwo w sobotnim specjalnym wydaniu "Dziennika Łódzkiego" - gazety, która towarzyszy mieszkańcom Łodzi i regionu już od 129 lat. Gazety, która zawsze pilnie śledziła rozwój Łódzkiego, co przypomnimy, przytaczając fragmenty archiwalnych tekstów, publikowanych na naszych łamach od roku 1884 do końca lat 80. ubiegłego wieku.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo