1/156
Korona Kielce pokonała ŁKS Łódź 1:0 w meczu Fortuna 1 Ligi....

Efektowne cieszynka i zwycięstwo Korony Kielce z ŁKS Łódź w Fortuna 1 Lidze [ZDJĘCIA Z MECZU]

Korona Kielce pokonała ŁKS Łódź 1:0 w meczu Fortuna 1 Ligi. Zwycięską bramkę zdobył obrońca gospodarzy Grzegorz Szymusik w 74 minucie meczu. Pokonał Marka Kozioła, do niedawna klubowego kolegę.
Korona z kompletem pięciu zwycięstw jest liderem tabeli.
(dor)

2/156
3/156
4/156
Dalej

Obrabował lombard i groził, że go podpali!

Najwyższe frekwencje w kwietniu. Znów wygrał Ruch i wyśrubował rekord

Gwiazdorska obsada tegorocznych IMŚ na żużlu. Prawie połowa to medaliści! [GALERIA]

Wyrok prawomocny w sprawie nagłej śmierci znanego dziennikarza!