ZOBACZ
  ZDJĘCIA

  Prawdziwki, koźlaki, zajączki, podgrzybki, maślaki...

  Rozwiń
  „Fachowcy w trasie”: odwiedzili Dom Dziecka „Słoneczko”.

  „Fachowcy w trasie”: odwiedzili Dom Dziecka „Słoneczko”.

  Anna Nagel

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Przywieźli dary i piękną choinkę
  W nietypowym koncercie uczestniczyli wczoraj podopieczni Domu Dziecko „Słoneczko” w Tomaszowie Maz. Zawitał do nich bowiem zespół Recycling Band z Krakowa. Zespół to nietypowy. Jego członkowie ubrani w Mikołajkowe czapki grają bowiem na instrumentach wykonanych z odpadów.
  Muzyków do Tomaszowa Maz. przywiózł Wojciech Kaczmarczyk, koordynator akcji „Fachowcy w trasie” Polskiej Grupy Energetycznej, która ze świątecznymi prezentami odwiedza dzieci z domów dziecka w całym kraju.
  – Przyjechaliśmy do Słoneczka z żywą choinką, którą przyozdobiliśmy lampkami i bombkami, a do dzieci z różnymi upominkami, w zależności od wieku. Dyrekcji proponowaliśmy wykonanie jakiś napraw, ale nie było takiej potrzeby, bo dom jest nowiutki, niedawno oddany do użytku.
  Z występów i prezentów dzieci bardzo się cieszyły. Zadowolona była też dyrektorka Barbara Zegar. – Przyjazdu ekipy fachowców PGE oczekiwałam z lekkim niepokojem – nie ukrywa dyrektorka. – Ale było świetnie. Dzieci miały fajny koncert, dostały atrakcyjne nagrody i po „Fachowcach w trasie” została nam wspaniała choinka.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo