MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Fashion Week w Łodzi. Kto krytykuje imprezę, nie jest zapraszany

Agnieszka Magnuszewska
Około 30-40 proc. radnych z komisji promocji i współpracy zagranicznej nie zostało zaproszonych na galę otwarcia XIV edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Zaproszeń nie otrzymali ci, którzy do tej pory mieli najwięcej uwag do organizacji imprezy.

Gala rozpoczyna się w czwartek o godz. 20.30, dlatego podczas poniedziałkowego posiedzenia komisji promocji i współpracy zagranicznej radni dopytywali, dlaczego nie otrzymali zaproszeń. Ze względu na brak przedstawicieli Fashion Week na komisji, odpowiedzi nie otrzymali.

- Nie rozumiem, dlaczego wybiórczo zaprasza się członków komisji. Jak mam ocenić czy dotacja miasta do tej imprezy jest właściwie spożytkowana, jeśli nie wiem, co się w jej trakcie dzieje - podkreśla Jarosław Tumiłowicz, radny PO.

CZYTAJ TEŻ: Radni wstrzymają część dotacji dla Fashion Week Poland?

To właśnie radny Tumiłowicz wiosną 2015 skrytykował ostro organizację gali XII edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland (16-19 kwietnia 2015). Zaznaczył, że z roku na rok jakość tej imprezy spada, a pokaz Dawida Tomaszewskiego podczas gali opóźnił się aż godzinę. Do tego konferansjer przedstawił wiceprezydenta Krzysztofa Piątkowskiego, jako urzędnika z urzędu marszałkowskiego.

Podczas poniedziałkowej komisji promocji radni zgodnie uznali, że najwyraźniej agencja Moda Forte, organizator Fashion Week, nie zaprasza na galę tych, którzy imprezę modową krytykują.

CZYTAJ WIĘCEJ: Z czym kojarzy się radnym Fashion Week? Z oczepinami w remizie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki