9/12
Zmarnowany rzut karny, który dałby Śląskowi prowadzenie już...

Robert Pich (Śląsk Wrocław)

Zmarnowany rzut karny, który dałby Śląskowi prowadzenie już na początku spotkania. Lider wrocławian zawiódł na całej linii, więc ci przegrali z Legią aż 0:3.

10/12
W meczu z Arką mógł strzelić co najmniej trzy gole i to na...

Uros Djuranović (Korona Kielce)

W meczu z Arką mógł strzelić co najmniej trzy gole i to na przestrzeni 20 minut. Jego problemem jest kiepska technika, która uniemożliwiła nie tyle oddać strzału, co nawet poprawnie przyjąć piłkę w polu karnym rywali.

11/12
Dwa mecze w ciągu trzech dni dla Rakowa były szansą dla...

Aleksandyr Kolew (Raków Częstochowa)

Dwa mecze w ciągu trzech dni dla Rakowa były szansą dla Kolewa, by udowodnić, że może regularnie grać i strzelać. Rywal mocny, ale nie niemożliwy do pokonania. Kolew miał problem z odnalezieniem się na boisku, a co dopiero mówić o strzałach na bramkę Peskovicia. Raków to po prostu kolejny klub napastnika, w którym bardziej przeszkadza kolegom z zespołu.

12/12
Od niedawna dostaje szanse gry w pierwszym składzie, ale...

Fabian Serrarens (Arka Gdynia)

Od niedawna dostaje szanse gry w pierwszym składzie, ale dalej nie przekłada się to na gole. Tym razem 64 minuty na boisku, ani gola, ani asysty. Ba! Bez celnego strzału - nie tylko w tym spotkaniu, ale i całym sezonie. Porażka!