1/5
Ferie zimowe w Łódzkiem wypadają w roku szkolnym 2020/2021 w...

Ferie zimowe w Łódzkiem wypadają w roku szkolnym 2020/2021 w dniach 1-14 lutego (zaraz po weekendzie 30-31 stycznia). „W tej chwili jest za wcześnie, żeby stanowczo wypowiadać się o planach na ferie” – odpowiedział we wtorek minister zdrowia. Przed przerwą międzysemestralną jest świąteczna. Kiedy i na jak długo dzieci i młodzież przerwą naukę z okazji Bożego Narodzenia 2020?

2/5
Ferie zimowe w województwie łódzkim wypadają w roku szkolnym...

Ferie zimowe w województwie łódzkim wypadają w roku szkolnym 2020/2021 w dniach 1-14 lutego (zaraz po weekendzie 30-31 stycznia). „W tej chwili jest za wcześnie, żeby stanowczo wypowiadać się o planach na ferie” – odpowiedział we wtorek (17 listopada) na pytania dziennikarzy Adam Niedzielski, minister zdrowia. Przed przerwą międzysemestralną jest świąteczna. Kiedy i na jak długo dzieci i młodzież przerwą naukę z okazji Bożego Narodzenia 2020?

Ferie zimowe 2021 są zmartwieniem uczniów i ich rodziców. Rezerwować kwatery przy stokach narciarskich? Czy nawet nie brać uwagę takich planów w związku z trwającą epidemią koronawirusa? Obecnie hotele i inne miejsca z noclegami mogą jedynie przyjmować gości w podróżach służbowych.

3/5
„Dywagacje czy analizy, które dotyczą okresu feryjnego są...

„Dywagacje czy analizy, które dotyczą okresu feryjnego są zdecydowanie przedwczesne” - mówił we wtorek Adam Niedzielski, minister zdrowia.

4/5
Według kalendarza Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok...

Według kalendarza Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2020/2021, ferie zimowe w województwie łódzkim wypadają w dniach 1-14 lutego (zaraz po weekendzie 30-31 stycznia). Dzieci i młodzież z naszego regionu odpoczywa między semestrami razem z uczniami z województw: lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego oraz śląskiego.

Dalej

Anita Sokołowska skąpana w słońcu. Z gracją eksponuje długie nogi i coś jeszcze!

Warta - Widzew 2:1. Kibice Widzewa dopingowali w Grodzisku. Jak padły gole? Zdjęcia

III liga:Unia niepokonana na Pomologicznej,wygrane Warty, Lechii, porażka PelikanaFOT

Oto horoskop na cały najbliższy tydzień. Sprawdź!