Wszystkie wiadomości: 78

Najnowsza -

Widzew rusza do walki

Widzew rusza do walki ©Krzysztof Szymczak

Zapraszamy na relację live z meczu III ligi w Nowym Mieście Lubawskim. Początek o godz. 11. Gra Widzew!

• KONIEC MECZU: Drwęca - Widzew 1:3. Po golu Michała Millera, sędzia już nie wznawiał gry od środka. Piłkarze Widzewa pewnie sięgnęli po trzy punkty. Łodzianie byli zdecydowanie lepsi. Dziękujemy za uwagę. Do usłyszenia i przeczytania.

• 95 minuta Drwęca - Widzew 1:3. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Michał Miller przepięknym strzałem w długi róg po raz trzeci pokonał bramkarza Drwęcy

• Kolosalne zamieszanie, piłka spada nad poprzeczką na siatkę bramki Widzewa. Chyba uratowaliśmy zwycięstwo

• Róg dla Drwęcy. Widzew walczysz

• Sekundy do końca meczu, ale nerwy

• 93 minuta. Nerwowo. Trener Franciszek Smuda dokonuje zmiany. Bartłomiej Niedziela za Macieja Kazimierowicza

• 92 minuta Drwęca - Widzew 1:2. Gola kontaktowego strzelił Maciej Koziara. Widzewiacy pozwolili piłkarzowi Drwęcy na strzał z linii pola karnego

• Arbiter dolicza 4 minuty

• 90 minuta Drwęca - Widzew 0:2.