FRANCJA BELGIA ONLINE. FRANCJA BELGIA MECZ 10.07 ONLINE. Półfinał mundialu 2018! Francja Belgia NA ŻYWO. 10 lipca 2018 r.

(fed)
FRANCJA BELGIA, FRANCJA BELGIA NA ŻYWO, FRANCJA BELGIA LIVE, PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA, MECZ FRANCJA BELGIA East News
FRANCJA BELGIA NA ŻYWO ONLINE. Śledź z nami mecz Francja Belgia na żywo! - relacja na naszej stronie. Niektórzy mówią, że to spotkanie to przedwczesny finał. Francja i Belgia do tej pory udowodniły, że podczas tegorocznego turnieju mierzą w najwyższy cel - zdobycie tytułu mistrza świata. Może to udać się wyłącznie jednej z tych ekip. Której? O tym przekonamy się już wieczorem. Pierwszy gwizdek o godz. 20. Nie możesz obejrzeć meczu Francja - Belgia? Nasza relacja na żywo pomoże Ci być na bieżąco z wydarzeniami na boisku.

FRANCJA BELGIA ONLINE

Relacja na żywo - naciśnij F5, by odświeżyć stronę!

Francja

1

Belgia

0

KONIEC! Francja w finale Mistrzostw Świata!

95' Wydaje się, że Francuzi bardzo umiejętnie studzą teraz ofensywne zapały Belgów.
94' Mbappe szedł środkiem boiska, ale obrońca z łatwością odebrał mu piłkę.
93' Żółta kartka dla Mbappe.
91' Sędzia dolicza 6 minut!
88' To była szansa dla Belgów! De Bruyne dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy interweniowali w porę.
86' Schodzi Matuidi. Za niego Tolisso.
81' Czy Belgom uda się strzelić?
78' Hazard przewraca się na granicy pola karnego. Ale faulu nie ma.
76' De Bruyne huknął piłkę daleko w trybuny.
75' Brzydki faul na Griezmannie.
73' Umtiti prawie znokautowany piłką, która uderzyła go w twarz.
70' Teraz defensywa Francuzów przeżywa ciężkie chwile.
68' Griezmann do Giroud - ten jednak niecelnie.
67' Nadal duża przewaga Belgów w posiadaniu piłki - 59% dla Czerwonych Diabłów.
65' Mertens groźnie na bramkę Francuzów. Broni Lloris.
63' Żółta kartka dla Hazarda za faul na Umtitim.
61' Teraz bardzo groźna akcja Belgów. Francuzom udało się wybronić.
60' Mertens za Dembele w zespole Belgów.
58' Alderweireld z dystansu strzelał na bramkę, jednak nad poprzeczką.
56' Co tu się stało?! Mbappe genialnie zagrał do kolegi. Jednak bramkarz na posterunku.
55' Znów groźna sytuacja dla Francuzów. Tym razem jednak obrońcy na posterunku.
51' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!!!! Umtiti! Piękna bramka główką!

46' Zaczęli. Tym razem Belgowie od środka. I już pierwsza groźna sytuacja de Bruyne. Wywalczył aut.

Koniec pierwszej połowy

46' Groźnie wrzucał de Bruyne w pole karne. Lukaku nie skorzystał z okazji.
45' Griezmann prosto w mur.
44' Pogba faulowany przez Dembele przy polu karnym.
41' Belgowie próbują zbudować atak pozycyjny, ale tracą piłkę.
39' Pavard mógł teraz zdobyć bramkę, ale broni Courtois.
37' Griezmann fatalnie strzela z daleka.
35' Francuzi ruszyli do ataku.
34' Giroud nie trafia czysto w piłkę po świetnym zagraniu Mbappe. To mógł być gol...
33' Griezmann strzelał z dystansu. Wysoko nad poprzeczką.
32' Hazard po pięknym dryblingu... wybiega z piłką za linię końcową.
31' Griezmann z wolnego do Pavarda w pole karne i piłka o centymetry mija słupek belgijskiej bramki.
29' Belgowie nawet gdy tracą piłkę, bardzo ładnie grają w obronie. Francuzi mają problemy by dotrzeć pod ich pole karne.
28' Teraz de Bruyne groźnie dośrodkowywał.
24' 58% posiadania piłki mają Belgowie. Widać to na boisku.
22' Groźnie strzelał Alderweireld ale równie pięknie interweniuje Lloris.
21' De Bruyne dośrodkowywał do Fellainiego. Obrońca głową wybija piłkę na róg.
20' Teraz Belgowie naciskają Francuzów.
19' Co za akcja Belgów. Hazard pięknie podawał w pole karne do Fellainiego. Jednak rzut rożny.
18' Kante powstrzymany przez Vertonghena.
16' To była teraz dobra okazja dla Francuzów. Matuidi powstrzymany jednak w polu karnym.
15' Kontra Belgów. De Bruyne podawał do Lukaku, ale podanie przejęte przez Francuzów.
13' Prostopadła piłka do Mbappe, niewiele zabrakło. Obrońca jednak dobrze go asekurował.
11' Belgowie mają optyczną przewagę. Czy Francuzi zdecydują się uderzyć?
10' Francuzi atakowali lewą stroną, ale dośrodkowanie przecięte przez jednego z belgijskich obrońców.
9' Belgowie nadal utrzymują się przy piłce.
8' Francuzi cofnęli się na swoją połowę.
7' Źle wykonany rzut rożny. Piłka Francuzów.
6' Groźnie skrzydłem Hazard. Wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.
4' Dobrą okazję miał de Bruyne.
3' Agresywnie Belgowie. Ruszyli na bramkę Francuzów.
2' Belgowie na razie przyjmują Francuzów na własnej połowie.
1' Zaczęli. Od środka Francuzi.

FRANCJA BELGIA NA ŻYWO

Godz. 19.57 Wysłuchaliśmy hymnów obu krajów.

Godz.. 19.50 Już tylko 10 minut do rozpoczęcia meczu!

• Urugwaj - Francja 0:2

Godz. 18.15 A jak Waszym zdaniem wypadłby pojedynek charakterystycznych dla obu krajów bohaterów komiksowych?

Godz. 18.00 Kogo obstawiacie jako zwycięzcę w dzisiejszym meczu? Piszcie w komentarzach!

Godz. 17.47 Czy tak będą bawili się belgijscy kibice po meczu?

Godz. 17.27 Wczuwacie się już w przedmeczowy klimat?

Francja - Belgia: to spotkanie przez niektórych określane jest jako przedwczesny finał. We wtorek, 10 lipca, na stadionie w Sankt Petersburgu dowiemy się, która z tych dwóch świetnych ekip zagra w finale.

FRANCJA BELGIA: prawdopodobne składy

Francja: Hugo Lloris; Lucas Hernandez, Samuel Umtiti, Raphael Varane, Benjamin Pavard; Ngolo Kante, Paul Pogba; Blaise Matuidi, Antoine Griezmann, Kylian Mbappe; Olivier Giroud.

Belgia: Thibaut Courtois; Jan Vertonghen, Vincent Kompany, Thomas Vermaelen, Toby Alderweireld; Yannick Carrasco, Axel Witsel, Kevin De Bruyne, Nacer Chadli; Eden Hazard, Romelu Lukaku​.