Gala Absolwenta Wydziału Zarządzania UŁ. Wręczono wyróżnienia i nagrody [ZDJĘCIA+FILM]

Paweł Patora
Gala Absolwenta Wydziału Zarządzania UŁ Łukasz Kasprzak
W budynku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się w sobotę (29 listopada) Gala Absolwenta czyli uroczystość pożegnania absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy studia te ukończyli w roku akademickim 2013/2014. Najlepsi z nich otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Multilaureatką została Joanna Szymczak, autorka pracy magisterskiej pt. „Rachunek zysków i strat oraz sprawozdanie z całkowitych dochodów w świetle nowej dyrektywy UE o sprawozdawczości finansowej, MSR 1 i ustawy o rachunkowości w Polsce”. Za pracę tę, której promotorką była prof. nadzw. dr hab. Anna Szychta, Joanna Szymczak otrzymała wyróżnienie Klubu 500-Łódź oraz nagrodę im. prof. Alicji Jarugowej. Została też uhonorowana nagrodą firmy Procter&Gamble dla najlepszej absolwentki studiów niestacjonarnych na kierunku Finanse i rachunkowość.

Medale „Za Chlubne Studia” otrzymały: mgr Dagmara Pakulska, mgr Anna Podsiadłowicz, Katarzyna Kujawiak i Patrycja Krawczyk.

Ponadto wyróżnienia i nagrody otrzymali: Agata Gieraga - wyróżnienie im. prof. Alicji Jarugowej za pracę magisterską, Anna Szymczyk – nagrodę od firmy Infosys za pracę licencjacką, Aleksandra Damiza i Norbert Krupiński – nagrody od PKO Banku Polskiego za prace licencjackie, Paulina Olszewska – nagrodę od firmy Deloitte za pracę magisterską, Magdalena Grabczyńska – nagrodę od DB Schenker za pracę licencjacką oraz najlepsi studenci na poszczególnych kierunkach nagrodzeni przez firmę Procter&Gamble: Anna Bolonek – studia stacjonarne na kierunku Finanse i rachunkowość, Justyna Cyganik – studia stacjonarne na kierunku Logistyka, Anna Podsiadłowicz – studia stacjonarne na kierunku Zarządzanie i Monika Zajączkowska – studia niestacjonarne na kierunku Logistyka.

Firmy fundujące nagrody (zwykle były to trzymiesięczne płatne staże w tych firmach) – to członkowie istniejącej przy Wydziale Zarządzania UŁ Rady Biznesu. Podczas gali uroczyście przyjęto do tej rady firmę VELG, zajmującą się tworzeniem aplikacji mobilnych dla biznesu.

Prowadząca uroczystość dziekan wydziału, prof. Ewa Walińska wręczyła „Paszporty Zarządzania” przyznane za wyróżniającą się działalność podejmowaną podczas studiów na rzecz Wydziału Zarządzania UŁ, absolwentom studiów magisterskich – Adrianowi Pałce i Filipowi Maszewskiemu.

Tradycyjnie już podczas Gali Absolwenta rozstrzygnięto Plebiscyt WuZetek (od nazwy wydziału), podczas którego studenci wybierają najlepszych, ich zdaniem, wykładowców w czterech kategoriach. Osobno głosują studenci studiów licencjackich i studiów magisterskich.

W tym plebiscycie multilaureatem został prof. nadzw. dr hab. Tomasz Czapla, który zwyciężył w kategoriach „Zawsze dla nas” i „Ikona wydziału” - zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. W kategorii „Miliard w rozumie” (wykładowca o imponującej wiedzy) zwyciężyli prof. nadzw. dr hab. Ewa Śnieżek (studia licencjackie) i prof. nadzw. dr hab. Robert Kozielski (studia magisterskie). W kategorii „Sprawiedliwy wykładowca” laureatami zostali dr Jan Mertl (studia licencjackie) i dr Janusz Reichel (magisterskie).

Tegoroczna Gala Absolwentów była końcowym akcentem obchodów 20-lecia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, który powstał w 2014 roku na bazie katedr istniejących wcześniej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Szczególnie honorowanym gościem uroczystości był prof. Bogdan Gregor, prorektor Uniwersytetu Łódzkiego, pierwszy dziekan Wydziału Zarządzania, który pełnił tę funkcję przez cztery kadencje.

Wkrótce film

Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

Najnowsze oferty na Black Friday

miejsce #8

Promocja

Mio Smart HUB G10

Gwarancja:24 miesiące

439,00 zł199,00 zł-55%
Materiały promocyjne partnera

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

a
ale

myślę, że te nagrody to pewnie za kujoństwo :)

l
lolek

MGR jest na tony, ciekawe gdzie pozarządzają haha ...Medale „Za Chlubne Studia”?? co to jest brzmi głupio, że aż hej! Może studia CHLUPNE ...bardziej by pasowało. No to zdrówko hahaha

Ł
ŁodzianinPK

A mieszkania????