Gala nagrodzonych w ekokonkursach [ZDJĘCIA, LISTA]

Matylda Witkowska
Matylda Witkowska
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nagrodził laureatów konkursów ekologicznych z 2015 roku. Nagrody wręczono we wtorek (15 grudnia) na gali w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Nagrodzono laureatów trzech konkursów: II edycji Konkursu „EkoAktywni”, II edycji Konkursu „Ekologiczny magister i doktor” oraz V edycji Konkursu „Ekobelfry” za rok szkolny 2014/2015.

II edycja Konkursu „EkoAktywni”

Kategoria – organizacja pozarządowa
Nagroda pieniężna w wysokości 20.000,00 zł – Fundacja Jaś i Małgosia

Kategoria – osoba fizyczna
Podkategoria – ochrona siedlisk przyrodniczych
Nagroda I stopnia:Margerita Kahankwota: 10.000,00 zł
Nagroda II stopnia:Ewa Kuskowska-Piotrowskakwota: 5.000,00 zł
Kazimierz Urbanek kwota: 5.000,00 zł
Nagroda III stopnia: Iwona Bogacińska kwota: 4.000,00 zł
Nagroda III stopnia: Tomasz Abratkiewicz kwota: 4.000,00 zł
Nagroda III stopnia: Adam Kotlarski kwota: 4.000,00 zł
Wyróżnienie: Przemysław Jadowskikwota: 3.000,00 zł

Podkategoria – edukacja ekologiczna
Nagroda I stopnia:Anna Kamińskakwota: 5.000,00 zł

II edycja konkursu „Ekologiczny magister i doktor”:

kategoria – ekologiczny doktor
Nagroda w wysokości 7.500,- zł

Izabela Zając
Dawid Bandzierz
Katarzyna Król-Domańska
Katarzyna Matusiak

kategoria – ekologiczny magister
Nagroda w wysokości 5.000,- zł

Piotr Lenartowicz
Anna Fetraś
Michał Górecki
Karolina Czarny
Łukasz Michalski
Paulina Kołatek
Dominika Ogrodowczyk
Michał Lipian

V edycja Konkursu „Ekobelfry” za rok szkolny 2014/2015
kategoria – EKOSZKOŁA

podkategoria: przedszkole
I miejsce Miejskie Przedszkole nr 1 w Głownie - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejscePrzedszkole Miejskie nr 17 w Łodzi- nagroda w kwocie 1 500,- zł

podkategoria: szkoła podstawowa
I miejsce Szkoła Podstawowa w Straszowie - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceSzkoła Podstawowa nr 41 w Łodzi - nagroda w kwocie 1 500,- zł

podkategoria: gimnazjum
I miejsce Gimnazjum w Rzeczycy - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bedlnie- nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceGimnazjum w Leśmierzu - nagroda w kwocie 1 500,- zł

podkategoria: szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceI Liceum Ogólnokształcące w Łasku- nagroda w kwocie 1 500,- zł

podkategoria: szkoły specjalne i ośrodki szkolno-wychowawcze
I miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie - nagroda w kwocie 5 000,- zł
II miejsce Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli - nagroda w kwocie 2 500,- zł
III miejsceSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sieradzu - nagroda w kwocie 1 500,- zł

kategoria – EKOBELFER

podkategoria: przedszkole
I miejsce - Jadwiga Werner - Przedszkole Samorządowe nr 1w Zelowie- nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Marzenna Tokarczyk - Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Zelowie- nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Jolanta Nowicka – Publiczne Przedszkole nr 7 w Zduńskiej Woli- nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Anna Żeleszkiewicz - Publiczne Przedszkole nr 7- nagroda 500,- zł

podkategoria: szkoła podstawowa
I miejsce - Grażyna Lewińska – Szkoła Podstawowa w Straszowie- nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Teresa Kotynia – Szkoła Podstawowa nr 61w Łodzi- nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Honorata Pasiewicz - Szkoła Podstawowa w Babsku- nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Emilia Stępień – Szkoła Podstawowa w Łasku - nagroda 500,- zł

podkategoria: gimnazjum
I miejsce - Katarzyna Węglewska – Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej - nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Katarzyna Ogonowska – Zespół Szkół w Leśmierzu- nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Ewa Sputowska – Gimnazjum w Rzeczycy- nagroda 500,- zł
wyróżnienie - Marta Polit-Wawrzyn – Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Głownie - nagroda 500,- zł

podkategoria: szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce - Joanna Ferenc – Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku - nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Marta Supernat – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi -nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Wiesława Kurcaba - I Liceum Ogólnokształcące w Łasku- nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Hanna Zwierzchowska – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach - nagroda 500,- zł

podkategoria: szkoły specjalne i ośrodki szkolno-wychowawcze
I miejsce - Marzena Cebulska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie - nagroda 5 000,- zł
II miejsce - Aneta Piontek - Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli - nagroda 3 000,- zł
III miejsce - Hanna Stefańska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Kutnie - nagroda 1 500,- zł
wyróżnienie - Marta Pałuszyńska - Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli - nagroda 500,- zł

Najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w skrócie
7-13 grudnia 2015 r.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie