Bartosz Kukuć
Dziś mecz Garbarnia Kraków - Widzew Łódź. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.05. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z tego meczu.

GARBARNIA - WIDZEW RELACJA LIVE
strona wymaga odświeżania

GARBARNIA KRAKÓW1
WIDZEW ŁÓDŹ3

KONIEC SPOTKANIA - W Krakowie Widzew pokonuje Garbarnię 3:1, odnosząc pierwsze zwycięstwo po wznowieniu sezonu 2019/2020. To nie był łatwy mecz, ale najważniejsze, że łodzianie zacisnęli zęby i pokazali, że są mężczyznami. Garbarnia-Widzew 1:3.
90+5 min - Zmiana w Widzewie. Robert Prochownik zastępuje Gutowskiego.
90+3 min - Zmiana w Widzewie. Daniel Mąka zastępuje Możdżenia.
90+2 min - Faul na Mandiangu.
90 min - Sędzia przedłuża spotkanie przynajmniej o cztery minuty.
90 min - Żółta kartka dla Gąsiora.
87 min - GOOOLLLL dla Widzewa! Strzela Robak. Akcję świetnie rozpoczął Gąsior, który podał do Kosakiewicza, a ten podał do Robaka. Kapitan łodzian oszukał rywala i pokonał bramkarza. Garbarnia-Widzew 1:3.
83 min - Przytomna interwencja Gąsiora we własnym polu karnym.
83 min - Zmiana w Widzewie. Christopher Mandiangu zastępuje Ojamę.
81 min - Ryzykowny faul Tanżyny.
80 min - W polu karnym gospodarzy Gąsior podaje do Gutowskiego.
78 min - Zmiana w Widzewie. Gąsior zastępuje Radwańskiego.
77 min - Pawłowski łapie piłkę.
76 min - Faul Możdżenia na Kołbonie.
74 min - Groźne, mocne uderzenie Wyjadłowskiego.
73 min - Kolejna akcja Gutowskiego. Niestety, zabrakło mu precyzji w jej ostatnim etapie, kilka metrów przed bramką.
72 min - Faul na Robaku. Żółta kartka dla Serafina.
68 min - Do odbitej piłki po rożnym dopada Wołąkiewicz i mocno uderza zza pola karnego. Frątczak z wielkim trudem piąstkuje na róg.
68 min - Gutowski ofiarnie wywalczył róg.
66 min - Żółta kartka dla Gutowskiego.
64 min - Radwanek ostro zaatakował Pawłowskiego i doszło do męskiej wymiany zdań.
63 min - Garbarnia znów postraszyła Widzew. Po uderzeniu Kuczaka Pawłowski wypuścił piłkę, ale znów ją złapał.
62 min - Żółta kartka dla Donatasa Nakrosiusa.
60 min - Żółta kartka dla Radwanka.
59 min - Zmiana w Garbarnii. Patryk Serafin za Szewczyka.
59 min - GOOOLLLL dla Widzewa! Bramkę strzela Gutowski. Akcję rozpoczął Tanżyna, później zagrał Robak, Ojama i piłka trafiła pod nogi Gutowskiego. Ten zachowuje zimną krew, ma trochę szczęścia, ale trafia tuż przy słupku. Garbarnia-Widzew 1:2.
58 min - Żółta kartka dla Kowalskiego za ostre wejście w Ojamę.
55 min - Zmiana w Garbarni. Mateusz Wyjadłowski zastępuje Michała Feliksa.
55 min - Kontra gości w liczebnej przewadze. Ale bez efektu.
55 min - Ojamaa wybija piłkę po wolnym Kowalskiego.
53 min - Pawłowski broni uderzenie Szewczyka.
51 min - Po akcji Robaka z Ojamą interweniuje Krystian Kujawa. Dotyka piłki ręką w polu karnym, ale sędzia nie reaguje.
50 min - Gutowski podaje do Kosakiewicza, jednak ten dośrodkowuje wprost w ręce bramkarza. Szkoda, bo Robak był już przygotowany na główkę z bliska.
47 min - Świetne podanie Radwańskiego do Robaka. Ten wpada w pole karne, ale jego strzał w tzw. długi róg jest niecelny.
46 min - Robak zagrywa do Gutowskiego, ale nic z tego nie wynika.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Początek drugiej połowy meczu. Zmiana w Garbarni. Błażej Radwanek zmienia Marszalika.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Garbarnia remisuje w Krakowie z Widzewem 1:1. Przez pewien czas wydawało się, że łodzianie kontrolują sytuację na boisku, ale nic z tego. Zanosi się na ciężką drugą połowę. Zapraszamy na relację po przerwie. Garbarnia-Widzew 1:1.
43 min - Faul na Radwańskim. Żółta kartka dla Marka Masiudy.
42 min - Faul Kordasa.
42 min - Gospodarze starali się odrobić straty i przejęli inicjatywę. Osiągnęli cel.
40 min - Robak na spalonym.
37 min - GOOOLLLL dla Garbarni. Na lewej stronie Kordas pozwala na centrę Michałowi Feliksowi, który zagrywa piłkę wzdłuż linii bramkowej. Tam czyha Kuczak, który trafia do siatki. Interwencja Kosakiewicza nic już nie daje. Garbarnia-Widzew 1:1.
36 min - Zbyt wolna pogoń za piłką Konrada Gutowskiego.
33 min - Łodzianie kontratakują, jednak nikt nie sięga piłki po podaniu Radwańskiego.
32 min - Żółta kartka dla Daniela Tanżyny.
31 min - Było groźnie. W polu karnym główkuje Bartłomiej Mruk, piłka muska jeszcze Poczobuta i opuszcza boisko. Róg dla Garbarni.
30 min - Kornel Kordas fauluje rozpędzonego Jakuba Kowalskiego z lewej strony pola karnego.
28 min - Sprytne, płaskie uderzenie z wolnego Możdżenia. Piłka mija słupek.
28 min - Robak faulowany na wprost bramki krakowian.
26 min - Poczobut ładnie powstrzymuje Marszalika.
24 min - Żółta kartka dla Grzegorza Marszalika, który fauluje Radwańskiego.
23 min - Niedokładne podanie Huberta Wołąkiewicza.
20 min - Kontra gości, ale Radwański zbyt mocno podaje do Robaka.
19 min - Akcja lewą stroną Kamila Kuczaka, który strzela. Pawłowski broni.
17 min - GOOOOLLLLL dla Widzewa! Strzelcem bramki jest znów Radwański. Dostaje dobre podanie od Robaka, mija dwóch rywali nie daje najmniejszych szans Dorianowi Frątczakowi. Garbarnia-Widzew 0:1.
15 min - Adam Radwański traci piłkę.
13 min - Groźna akcja Garbarnii. Tomasz Kołbon podaje do Krzysztofa Szewczyka, którego uderzenie broni Wojciech Pawłowski.
13 min - Prezes Widzewa Martyna Pajączek ogląda mecz na trybunach w towarzystwie Rafała Pawlaka.
11 min - Ojamaa wpada w pole karne, ale nie trafia w bramkę. Wcześniej ładna wymiana piłek Możdżenia z Robakiem.
10 min - Pierwszy celny strzał w meczu. Ale to uderzenie Robaka z wolnego nie mogło zaskoczyć golkipera.
9 min - Możdżeń faulowany.
9 min - Robak nie zdążył do podania.
6 min - Interwencja Łukasza Kosakiewicza.
5 min - Zbyt mocne podanie Możdżenia do Henrika Ojamy.
4 min - Walka w środku pola.
2 min - Faul Mateusza Możdżenia.
POCZĄTEK MECZU - Pierwszy gwizdek sędziego w meczu Garbarnia-Widzew.

Godz. 17:02 - Widzew zagra dzisiaj na biało.

Godz. 17:00 - Obie drużyny są już w szatni.

Godz. 16:59 - Dzisiejszy mecz będzie szóstym w historii obu zespołów. Widzew wygrał raz, Garbarnia trzykrotnie. Raz padł remis (we wrześniu ubiegłego roku w Łodzi, było 1:1). Bilans bramkowy także jest korzystniejszy dla rywali (7-4).

Godz. 16:51 - Czterech widzewiaków musi dzisiaj uważać na zbyt ostrą grę. Mowa o Łukaszu Kosakiewiczu, Kornelu Kordasie, Poczobucie oraz Marcinie Robaku. Jeżeli któryś z nich zostanie ukarany żółtą kartką, nie zagra w niedzielnym spotkaniu z rezerwami Lecha Poznań w Łodzi.

Godz. 16:47 - W związku z tym, że GKS Katowice zremisował na wyjeździe z Legionovią Legionowo 2:2, ewentualne zwycięstwo łodzian w Krakowie sprawi, iż będą mieli trzy punkty przewagi nad drużyną z Górnego Śląska.

Godz. 16:39 - Jak widać, szkoleniowiec łodzian Marcin Kaczmarek dokonał tylko jednej zmiany w wyjściowej jedenastce. Za Marcela Gąsiora zagra Bartłomiej Poczobut.

Godz. 16:36 - Skład Garbarnii: Frątczak – Kowalski, Kujawa, Masiuda, Mruk, Marszalik – Kołbon, Kuczak, Nakrosius – Szewczyk, Feliks.

Godz. 16:10 - Dziś piłkarze Widzewa jeśli chcą utrzymać fotel lidera muszą wygrać. Aktualna tabela poniżej...

Godz. 15:55 - Skład Widzewa: Wojciech Pawłowski - Łukasz Kosakiewicz, Hubert Wołąkiewicz, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas - Henrik Ojamaa, Mateusz Możdżeń, Bartłomiej Poczobut, Konrad Gutowski, Adam Radwański - Marcin Robak.

Dziś piłkarze Widzewa rozegrają kolejny mecz o awans do I ligi. Piłkarze z Łodzi w ostatnich meczach grali bardzo słabo delikatnie mówiąc. Jak będzie dziś? Zobaczymy. Początek spotkania o godz. 17.05.