Gdzie zamieszkać w Łodzi? Sprawdź deweloperów, lokalizacje i nowe inwestycje w mieście!

Materiał informacyjny Dziennika Łódzkiego
Udostępnij:
Łódź i jej popularność jako miejsca do życia jest coraz większa. Atrakcyjne ceny mieszkań i stale rosnące nowe inwestycje są magnesem dla osób z całej Polski, którzy pragną osiąść się w centrum kraju. Wpływ na to ma szereg procesów rozwojowych miasta, które już teraz jest nowoczesnym ośrodkiem życia społecznego. Razem z nami poznaj ciekawe (i nowe) inwestycje w każdej z dzielnic Łodzi, a także deweloperów, którzy za nie odpowiadają.

ZOBACZ RÓWNIEŻ WYDANIE PRASOWE:
GDZIE ZAMIESZKAĆ W ŁODZI?

Bałuty

H3 development – Osiedle Stav (Nowe Łagiewniki, ul. Okólna 62A)

Osiedle STAV to kameralne i nowoczesne miejsce nad stawami usytuowane w Łagiewnikach Nowych przy ul. Okólnej 62A.
Inwestycja składa się z dziesięciu lokali o pow. 124 lub 128 mkw. (pow. działek to 250 lub 350 mkw.). Każdy lokal ma odseparowane wejście, dwa tarasy drewniane, trzy lub cztery sypialnie. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o jak najlepszej funkcjonalności – każdy dom ma spiżarnię i pralnię, garderobę i miejsce na szafy w zabudowie, przestronne wejście i dużą kuchnię.

Architekturę osiedla wyróżnia ponadczasowość, prostota i jakość wykończenia ze starannie dobranych materiałów, takich jak mineralny klinkier na elewacji, ogrodzenie z dre-wna palonego, betonowe dojście, kruszywo przed domem, ciepłe drewno na tarasie.

Nie zabraknie również zieleni, przede wszystkim w strefie wejścia oraz przy tarasach —na całej inwestycji zostanie posadzone kilkadziesiąt drzew — jak również na pobliskich terenach, ponieważ w okolicy znajdują się m.in. Stawy Piętnastki oraz rezerwat przyrody Las Łagiewnicki. Niedaleko osiedla jest również Łódzki Klub Jeździecki, stajnia Skotniki i
pasieka. Punkty handlowe, gastronomiczne i placówka edukacyjna także znajdują się w pobliżu.

Kompleks domów jest zlokalizowany zaledwie kwadrans od centrum miasta i jest dobrze skomunikowany z sercem Łodzi, do zjazdu na autostradę jest dziesięć minut.

Wolnych jest jeszcze pięć lokali.
Termin oddania do użytku — wrzesień 2022 roku.

Szczegóły:
www.h3development.pl
Facebook: FB/h3development
telefon: 669 767 361
mail: [email protected]

Vision Development - Sasanek Residence (ul. Sasanek 47)

Kompleks powstaje w samym centrum Julianowa. Składa się z ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej (w których zaprojektowano 16 lokali, każdy o pow. 137 mkw.) oraz czterech domów jednorodzinnych — jeden o pow. 235 i trzy o pow. 254 mkw. Każdy lokal jest wyposażony w garaż w bryle budynku, a także posiada prywatny ogródek. Niezwykle funkcjonalne osiedle zaprojektowano w duchu nowoczesnego wzornictwa.

Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Parku Julianowskiego. Atutem jest również bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta i bliskość punktów usługowo-handlowych oraz placówek edukacyjnych.

Szczegóły:
www.sasanek47.pl
telefon: 535 929 117 lub 516 141 454

Maxbud Noveo – ul. Kowalska 3

Pięciokondygnacyjny budynek przy, w którym znajduje się 16 mieszkań trzy- i czteropokojowych.
Pozostały ostatnie mieszkania o pow. 71 mkw w dwóch wariantach rozkładowych: aneks / kuchnia.

Termin oddania do użytku: III kwartał 2021 roku.

Szczegóły:
www.maxbudnoveo.pl
telefon: 784 611 377 lub 501 704 580
mail: [email protected]

Maxbud Noveo - Trio Park (ul. Kilara 11)

Kompleks trzech nowoczesnych budynków (dwa pięciopiętrowe i jeden dwupiętrowy) przy ul. Kilara 11.
Powstaną w nich łącznie 54 mieszkania o pow. 33—76 mkw. (lokale od dwu- do czteropokojowych).
Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony lub tarasy.

Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego. Jednocześnie jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, a w jej sąsiedztwie znajdują się punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne i medyczne.
Wolnych jest jeszcze około 40 lokali.

Zaawansowanie inwestycji na poziomie 45%.
Termin oddania do użytku: I/II kwartał 2023 roku.

Szczegóły:
www.maxbudnoveo.pl
telefon: 784 611 377 lub 501 704 580
mail: [email protected]

Maxbud Investments - Impresja Park II (ul. Przybyszewskiego 217)

Kontynuacja inwestycji zlokalizowanej przy tym samym adresie.
W drugim etapie powstaje pięciokondygnacyjny budynek przy ul. Piwnika Ponurego 17, w którym zaprojektowano 54 mieszkania o pow. 34—83 mkw. Aktualnie dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań o metrażach 56—83 mkw. z przestronnymi tarasami i balkonami.

Doskonała lokalizacja na spokojnym zadbanym osiedlu, oferującym dostęp do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury miejskiej, takich jak: szkoły, przedszkola, przychodnie i markety.

Termin oddania do użytku: IV kwartał 2021 roku.

Szczegóły:
www.impresjapark2.pl
telefon: 784 611 377 lub 501 704 580
mail: [email protected]

Profit Development – Nowe Złotno (ul. Cedry 6)

Modernistyczna architektura, przemyślane rozkłady, cisza i wygodna komunikacja z centrum to atuty, które zdecydowały o sukcesie Osiedla Nowe Złotno. W nowym etapie projektu korzystamy z tych doświadczeń, oferując 211 jasnych i funkcjonalnych mieszkań. W kaskadowej zabudowie liczącej od 4 do 8 kondygnacji, po raz kolejny czekać będą na przyszłych mieszkańców wygodne lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach – od 35 do 92 m2.

Projektowane mieszkania wyposażone będą w balkony, natomiast do mieszkań na parterze przewidziano zielone tarasy. Z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami windą.

Szczegóły:
www.profitdevelopment.com.pl/lodz/nowezlotno
telefon: 42 630 90 00
mail: [email protected]

Górna:

Arche – ul. Kilińskiego 243A

Kameralne osiedle mieszkaniowe na słonecznej działce między ulicami Kilińskiego 243a a ulicą Kaliską, w dzielnicy, która jest rewitalizowana. Tworzy je wielobryłowy budynek o zróżnicowanej wysokości — do 9 kondygnacji nadziemnych.
Zaprojektowano w nim 144 mieszkania o pow. od 37 do 75 mkw. (od dwu- do czteropokojowych). Każde z nich jest wyposażone w balkon, loggię lub taras. Na parterze znajdują się dwa lokale usługowe.

Budynek został wykończony w prosty, elegancki i ponadczasowy sposób, z elewacjami w dwóch kolorach — białym i grafitowym.
W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, obiekty rekreacyjne dla dzieci i dorosłych oraz tereny zielone.

Inwestycja została oddana do użytku.

Szczegóły:
www.arche.pl
telefon: 42 637 22 33 lub 500 067 068

Sokoke – Ksawerów, ul. Sucha 19

Sucha 19 to kameralne, zamknięte osiedle 9 domów jednorodzinnych, położone przy ulicy Suchej 19 w Ksawerowie, tuż przy granicy z Łodzią. Kilka z nich jest już zarezerwowanych.
To doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta i jednocześnie mieć dostęp do wszystkich ważnych punktów usługowych czy handlowych.

Sucha 19 to alternatywa dla osób aktywnych, które cenią sobie spokój i możliwość obcowania z naturą. Bliska odległość do rozległych terenów zielonych, takich jak np. Stawy Stefańskiego, zachęca do długich spacerów oraz jazdy na rowerze.
Domy posiadają powierzchnię użytkową między 81 a 83 m2. Każdy dom ma przypisane co najmniej jedno miejsce postojowe. Do 5 domów przynależy garaż. Na dwóch kondygnacjach zaprojektowaliśmy łącznie 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnię i spiżarnię.
Działki mają powierzchnie od 130 m2 do 330 m2, w zależności od ich położenia na mapie osiedla.

Budujemy do stanu deweloperskiego – w budynkach montujemy okna, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz grzewczą (indywidualny piec gazowy). Przygotujemy schody, posadzki oraz tynki. Zagospodarujemy również teren osiedla (ogrodzenie, utwardzenie podjazdów i drogi wewnętrznej). Tobie pozostaje jedynie wykończenie wnętrz zgodnie z Twoimi marzeniami.

Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2020 roku, zakończenie prac planowane jest na sierpień 2022 roku.

Szczegóły:
www.sokoke.pl
telefon: 690 600 413

Marson – ul. Różyckiego 6

To kameralna inwestycja. Czteropiętrowy budynek wykonany z materiałów wysokiej klasy, w którym zaprojektowano 26 mieszkań. Dostępne są lokale od jedno- do czteropokojowych (o pow. od 24 do 84 mkw.). Oferowane mieszkania są wyposażone w balkon.

Na dwóch kondygnacjach powstały wielostanowiskowe garaże. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, wszystkie kondygnacje połączone są windą.
W pobliżu znajdują się punkty handlowe i usługowe, placówki oświatowe i służby zdrowia oraz ośrodki sportowe. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Wolnych jest jeszcze kilkanaście mieszkań.
Inwestycja oddawana do użytku już w kwietniu 2021.

Szczegóły:
www.rozyckiego6.pl
telefon: 570 560 400

Vision Development - Rejtana Park (ul. Felsztyńskiego 2/8)

To nowoczesny budynek o ciekawej architekturze, w którym zaprojektowano 125 lokali typu apartament. Dostępne są mieszkania od jedno- do czteropokojowych, o pow. od 26 do 111 mkw.

Od strony południowej, gdzie położony jest park Rejtana, budynek zostanie wzbogacony przez dodatkowe kondygnacje (w sumie będzie ich dziewięć), natomiast od strony północnej (ul. Felsztyńskiego) lokale będą usytuowane w części czterokondygnacyjnej.

Do każdego mieszkania przynależy przestronny balkon, taras lub loggia. Istnieje możliwość wyodrębnienia kuchni. Do każdego mieszkania będzie możliwość dokupienia komórki lokatorskiej. W kondygnacji podziemnej zaplanowano miejsca postojowe.

Budynek zostanie także wyposażony w wózkownię i rowerownię.
Sąsiedztwo terenów zielonych i wewnętrzne patio będą sprzyjały odpoczynkowi i zadowolą wszystkich, którzy cenią wygodę i spokój.

Termin oddania do użytku: II kwartał 2023 roku.

Szczegóły:
www.rejtanapark.pl
telefon: 535 929 117

Polesie:

Archicom - Poleskie Ogrody (ul. Rąbieńska 47-49)

To osiedle w Łodzi, którego budowa właśnie dobiega końca.
Z puli 116 mieszkań (II etap inwestycji) w ofercie pozostało już tylko kilkanaście lokali trzypokojowych o pow. 53—68 mkw., każde z dodatkowym miejscem do relaksu w postaci balkonu. Mieszkania są wygodnie rozplanowane: przestrzeń jest podzielona na strefę dzienną i nocną, widne aneksy kuchenne bez trudu można zmienić w odrębne kuchnie, sporo jest też miejsca na przechowywanie.

Na osiedlu znajduje się bezpieczna, ogrodzona strefa zabawy dla małych dzieci, mini boisko do koszykówki oraz zewnętrz-na siłownia – każdy znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce do zużycia nadmiaru energii, ale też nawiązania nowych przyjaźni i sąsiedzkich spotkań. Rozległe tereny zielone, znajdujące się w otoczeniu osiedla, zachęcają do długich spacerów z psem lub jazdy na rowerze.

Poleskie Ogrody to miejsce łączące w sobie przestrzeń do mieszkania, relaksu, sportu, dziecięcych zabaw, ale również przestrzeń handlowo- -usługową. Przy głównym szlaku komunikacyjnym osiedla znajduje się, przeznaczony do sprzedaży, lokal usługowy o pow. 73,35 mkw. Witryna lokalu jest dobrze widoczna nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale również dla osób z zewnątrz, przemieszczających się ulicą Rąbieńską. 205 mieszkań wybudowanych w ramach dwóch etapów Poleskich Ogrodów oraz prężnie rozwijająca się zabudowa mieszkaniowa w najbliższej okolicy – to rosnące zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju działalność handlowo-usługową, co stanowi doskonały potencjał dla rozwijania lokalnego biznesu.

Szczegóły:
www.archicom.pl
telefon: 609 781 605 lub 609 781 402

Mur Development – ul. Kopernika 49/49A

Już Kopernik odkrył, iż wszystko kręci się wokół Mur Development.
Jakie trzy czynniki decydują o wartości nieruchomości?
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

Centrum miasta - skrzyżowanie Kopernika z Łąkową - to dobra lokata kapitału oraz przestrzeń do życia dla ludzi ceniących wielkomiejski styl bycia. W bezpośredniej okolicy Apartamentów Kopernika zlokalizowana jest: komunikacja miejska, szkoły, ośrodki akademickie, biura, sklepy, park im. ks. J. Poniatowskiego, restauracje i puby.

Spacer do ul. Piotrkowskiej zajmie 15 minut. Zmotoryzowani mieszkańcy również docenią położenie w pobliżu głównych arterii miasta (Mickiewicza , Włókniarzy).

W siedmiokondygnacyjnym obiekcie zaplanowano mieszkania o pow. od 25 do 83 mkw., lokale handlowo-usługowe w parterze oraz dwupoziomową halę garażową w głębi posesji.

Inwestycje podzielono na 2 etapy - w pierwszym zostało kilkanaście wolnych mieszkań, sprzedaż 2 etapu rozpocznie się w I kw. 2022 r. niezwłocznie po oddaniu do użytku 1 etapu.

Szczegóły:
www.murdevelopment.pl
telefon: 512 192 501
mail: [email protected]

Vision Development – Nova Fabryka (ul. Kopernika 15)

To nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, cechująca się wyjątkową architekturą. Projekt zakłada kompleksową renowację pierwszej w Polsce fabryki szpulek i wyrobów drewnianych założonej w 1870 r. przez Henryka Wyssa. Ponadto, istniejące budynki zostaną wzbogacone o nowe kondygnacje.

W Kopernika 15 Nova Fabryka zaplanowano 62 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach. Klienci znajdą w ofercie kawalerki o pow. od 25,44 do 28,29 mkw., ustawne mieszkania dwupokojowe o metrażach od 34,29 do 46 mkw. oraz trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o pow. od 53,95 do 78,33 mkw. Do części mieszkań przynależeć będą balkony lub tarasy. Lokale na parterze zostaną wzbogacone o prywatne ogródki. Inwestycja oferuje przyszłym mieszkańcom współczesny komfort w historycznym kształcie. Budynki będą obsługiwane przez windy. W jednym z nich przewidziano również wózkownię/rowerownię. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, inwestycja będzie wyposażona w system monitoringu, a teren nieruchomości ogrodzony.

Szczegóły:
www.kopernika15.pl
telefon: 535 929 117

Genext - Apartamenty Żołnierska 12A.

Zespół kameralnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, realizowany przez QTRZY Investment Group.
Inwestycja zlokalizowana jest na Złotnie – jednym z najbardziej zielonych miejsc Łodzi, ofertując 20 wygodnych apartamentów o powierzchni od 66,1 m2 do 108,3 m2.

Niewątpliwym atutem są aż dwa miejsca postojowe przewidziane dla każdego z lokali, prywatna przestrzeń zielona w postaci ogródków (partery) lub przeszklone tarasy (piętra).
Nowoczesna architektura i niespotykane rozwiązania wpływające na komfort i jakość życia to wyróżniki inwestycji.

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach zastosowano aluminiowe, niskoemisyjne, otwierane i przesuwne okna (tzw. HS), ogrzewanie podłogowe, łącze internetowe, okablowanie pod instalację systemu alarmowego czy sieć domofonową ze sterowaniem furtki i bramy wjazdowej.
Inwestycja zostanie oddana do użytku w październiku 2021 r.

Szczegóły:
www.apartamentyzolnierska.eu
Facebook: FB/zolnierska12a
telefon: 535 878 535

Maxbud Apartments - Odolanowska Park (ul. Odolanowska 3)

Czteropiętrowy budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 18 mieszkań, od dwu do pięciopokojowych. Dostępne są ostatnie mieszkania o pow. 54—116,64 mkw.

Inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły:
www.odolanowska3.pl
telefon: 784 611 377 lub 501 704 580
mail: [email protected]

Śródmieście:

Arche - Apartamenty Matejki (ul. Matejki 11)

To nowoczesny budynek przy o zróżnicowanej liczbie kondygnacji (od 5 do 11) w kształcie litery H. Zrealizowano dwa etapy inwestycji.

Etap pierwszy, deweloperski, to 183 mieszkania o pow. 29—82 mkw. (od jedno- do czteropokojowych). Wszystkie zostały sprzedane.
Etap drugi, inwestycyjny, stanowią mieszkania w systemie Condo z gwarantowanym zyskiem, przygotowane pod wynajem, mieszkania, które pod okiem doświadczonego operatora Arche mają przynosić zysk właścicielowi. Powstało ich 139 o pow. 29—73 mkw. całkowicie wykończonych, wyposażonych, gotowych do natychmiastowego zamieszkania.

Z tego etapu zostały jeszcze mieszkania trzypokojowe.

Szczegóły:
www.arche.pl
telefon: 42 637 22 33 lub 500 067 068

Perła Piotrkowska (ul. Piotrkowska 252/256)

DNI OTWARTE INWESTYCJI: 24-25 KWIETNIA

Stąd wszędzie masz blisko. Inwestycja mieszkaniowa PERŁA PIOTRKOWSKA zlokalizowana jest w łódzkim śródmieściu, w części administracyjnej Osiedla Katedralna.
Doskonała lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dojazd do każdej części Łodzi. Bliskość centrów handlowych, banków, ośrodków edukacji czy punktów usługowych sprawia że nowa inwestycja Perła Piotrkowska gwarantuje swoim mieszkańcom komfort życia.

Dodatkowo, w ramach zespołu budynków Perły Piotrkowska deweloper przewidział lokale usługowe, które będą zaspakajały najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu miedzy innymi.: osiedlowy sklep spożywczy z rzemieślniczą piekarnią, salon piękności, klub malucha czy paczkomat.

W ofercie Perły Piotrkowska znajdziemy komfortowe mieszkania : 2 pokojowe, gdzie każdy z lokali posiada balkon, loggię lub taras. 2 pokojowe mieszkania o powierzchni między 41 a 50 metrów są doskonałą propozycją mieszkania na start.
Bogata oferta mieszkań 3 i 4 pokojowych dedykowana jest dla rodzin lub zwolenników większej przestrzeni.
W metrażach 70 - 85 mkw zostały zaprojektowane mieszkania 4 pokojowe, z trzema sypialniami i salonem.

W inwestycji przy ul. Piotrkowskiej warto zwrócić uwagę na przydomowe ogródki o powierzchni od 50 do 80 mkw, które zaprojektowano w ten sposób, by zapewnić maksimum komfortu i radości czerpanej z własnej, zielonej przestrzeni.
Planowane zakończenie inwestycji: IV kwartał 2022 r.

Szczegóły:
www.perlapiotrkowska.pl
Facebook: FB/PerlaPiotrkowska
telefon: 577 729 100 lub 887 400 700
Rezerwacja Spotkań w Dniach Otwartych Inwestycji pod nr tel. 577 729 100
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Sienkiewicza 171, godz. 10.00-16.00

HammerMed – ul. Rewolucji 1905 r. nr 69

Elegancki sześciokondygnacyjny budynek mieszkalno- -usługowy przy ul. Rewolucji 1905 r. 69 z elewacją z płyt granitowych w ciepłych barwach i detalami imitującymi drewno.

Powstanie w nim 97 mieszkań o pow. 26—89 mkw. (od jednopokojowych do czteropokojowych). Jasne i przestronne wnętrza zaprojektowano z myślą o jak najlepszej funkcjonalności. Większość mieszkań ma rozległe tarasy, nawet do 30 mkw.
Na ostatnim piętrze budynku znajdują się apartamenty (wysokość 3 m) o podwyższonym standardzie z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym, stolarką okienną aluminiową z przesuwnymi szybami.

Szybkie i ciche windy ułatwią sprawną komunikację wewnątrz budynku. Na parterze i w kondygnacji podziemnej powstanie parking z miejscami postojowymi dla samochodów oraz dla pojazdów jednośladowych. Komórki lokatorskie zaplanowano zarówno na poszczególnych piętrach, jak i w halach garażowych. Dzięki specjalnym nawiewnikom zwiększy się komfort akustyczny w mieszkaniach i na tarasach.

Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji apartamentów i uzyskania mieszkań nawet do 150 mkw.
Mieszkańcy będą mogli również zrelaksować się na powietrzu na terenie inwestycji.

Wolnych jest jeszcze około 20 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.
Termin oddania do użytku – I kwartał 2022 roku.

Szczegóły:
www.rewolucji69.pl
telefon: 600 516 988

Vision Development – ul. Piotrkowska 44

Inwestycja składa się z dwóch etapów. Pierwszy to renowacja historycznej kamienicy z 1860 roku i zaprojektowanie w niej 34 mieszkań o pow. 28—84 mkw. (od jedno- do trzypokojowych i jedno czteropokojowe). Udało się odtworzyć eklektyzm architektury typowej dla tamtejszego okresu Łodzi. Budynek frontowy i oficyny zyskały nowe życie, a ponadto powstała nadbudowa obejmująca dwie kondygnacje.

Wolnych jest jeszcze kilka mieszkań trzypokojowych.

Drugi etap obejmuje budowę nowego sześciokondygnacyjnego budynku zgodnie z najnowocześniejszymi standardami. Powstanie w nim 111 apartamentów o pow. 25—78 mkw. (od jedno- do trzypokojowych). Inwestycję cechuje elegancja, duże przeszklenia i funkcjonalne przestrzenie współgrające z minimalistycznymi akcentami.

Dostępnych jest jeszcze około 25 procent lokali.
Termin oddania do użytku: IV kwartał 2021 roku.

Szczegóły:
www.piotrkowska44.pl
telefon: 535 929 117

Widzew:

Gallop Properties - Stoki, ul. Hyrna 13

To cztery nowoczesne domy o powierzchni 149m2 w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w sercu osiedla Stoki, w najwyższym punkcie Wzniesień Łódzkich. Panuje tutaj swoisty mikroklimat a miejsce otoczone jest terenami rekreacyjnymi.
Kameralna zabudowa w zielonej okolicy sprawia, że jest to miejsce idealne dla rodzin spragnionych zamieszkania w mieście, ale jednocześnie w zacisznej i spokojnej części łódzkiego Widzewa. Jednym z głównych atutów położenia naszych domów Hyrna 13 jest bliskość do autostrady A1.

Projekt domów Hyrna 13 to nowoczesna i elegancka architektura, a prosta forma i szykowny minimalizm bryły zapewnia maksimum wygody i funkcjonalność.
Parter to przede wszystkim przestronny i słoneczny salon. Duże, przesuwne okna sprawią, że będzie to idealna przystań do spędzania czasu w gronie rodziny z widokiem na przyrodę a latem pozwolą na otwarcie przestrzeni na ogród. Centralnym punktem jest kuchnia z praktyczną spiżarnią.
Piętro pozbawione skosów ułatwia pełne i swobodne wykorzystanie powierzchni. Komfort zapewnią idealnie rozlokowane pomieszczenia: trzy sypialnie, garderoba, dwie łazienki. Znajduje się tu również pralnia z prasowalnią, która pozwoli na ukrycie codziennie wykorzystywanych sprzętów. Na pierwszym etapie budowy istnieje możliwość likwidacji ścian działowych miedzy mniejszymi sypialniami, stworzy to prawie 25m2 przestrzeni dla wymagających. Dzięki dużym przeszkleniom, pokoje są doświetlone i komfortowe. Tarasy na pierwszym piętrze pozwalają na korzystanie z relaksu na świeżym powietrzu o każdej porze dnia.

Pomimo położenia z dala od zgiełku centrum Łodzi, w najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura miejska: Szkoła Podstawowa nr 139, Przedszkole nr 93 „Na Górce”, piękny i zadbany park Zaruskiego, Centralny Szpital Kliniczny na ul. Czechosłowackiej, przychodnia rejonowa. Bliskość dworca Łódź Widzew i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej to rozwiązanie dla korzystających z szybkiego transportu zbiorowego. Jednym z głównych atutów położenia domów Hyrna 13 jest bliskość zjazdu na autostradę A1 (ok. 12 minut).

Domy Hyrna 13 posiadają własne garaże wraz z pomieszczeniem gospodarczym, w którym znajduje się kotłownia. Centralne ogrzewanie gazowe to optymalne rozwiązanie i komfort użytkowania. Dodatkowym źródłem ciepła będzie kominek, który sprawi, że dom stanie się przytulny.

Szczegóły:
www.gallop.com.pl
telefon: 510 477 710
mail: [email protected]

Płochocki Developer - ul. Pomorska 464

To wymarzony adres. Osiedle położone jest w pobliżu dzielnicy Nowosolna, w spokojnej i zacisznej okolicy, ale bliskiej infrastruktury miejskiej składającej się ze sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, siłowni, gabinetów weterynaryjnych czy sal zabaw dla dzieci. „Na wyciągnięcie ręki” znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej, który zapewnia wygodny i szybki dojazd do miasta.

Funkcjonalny, bezpieczny i wygodny do życia. Osiedle Pomorska 464 to kompleks 42 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej każdy z własnymi ścianami konstrukcyjnymi o powierzchni użytkowej ok. 100 m2.
Do każdego domu przynależy także zadaszona wiata na samochód (ok. 18 m2).

Nie masz czasu dbać o ogród? Domy na osiedlu Pomorska 464 powstają na działce o pow. 250 m2. Zbyt mało, by się zmęczyć koszeniem trawy, ale wystarczająco na wiosenne grillowanie, letnie opalanie czy zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu. To komfort odpoczynku i rekreacji w zaciszu własnego ogródka. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych.

Bezpiecznie, ale nie nudno. Pomorska 464 jest osiedlem zamkniętym, co daje duży komfort bezpieczeństwa i pozwoli Waszym pociechom, bez obaw szaleć na osiedlowym placu zabaw.

Szczegóły:
www.pomorska464.pl
telefon: 512 285 223 lub 500 417 764

Artom - ul. Przędzalniana 64

Najnowszy projekt firmy ARTOM Budownictwo Sp. z o.o. powstaje w Łodzi, przy ulicy Przędzalnianej 64/66a na pograniczu Centrum Łodzi i Widzewa. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i pełnego słońca mieszkania, znajdującego się w ciekawej części miasta. Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie to połączenie eleganckiej i ponadczasowej architektury, wysokiej jakości materiałów i wykonania oraz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Wyjątkowego klimatu całej inwestycji nadaje jej lokalizacja. Nieruchomość znajduje się bowiem w pobliżu pięknych parków oraz ciekawych zabytków. Spacerując po okolicy można poczuć klimat dawnej Łodzi, czas bowiem w wielu miejscach niemal się zatrzymał.

Przędzalniana 64 to dwuetapowa inwestycja. Zgodnie z przyjętymi planami powstają tu dwa budynki wielorodzinne z windami, podziemnymi garażami i częścią usługową oraz placem zabaw. Cały teren jest ogrodzony i zamknięty. Etap 1 będzie gotowy już w tym roku we wrześniu, zaś etap 2 w kwietniu 2022 roku. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddanych zostanie łącznie 171 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych z balkonami oraz loggiami. Do mieszkań usytuowanych na parterze budynku B2 przynależą prywatne tarasy.

Szczegóły:
www.przedzalniana64.pl
telefon: 536 882 090

województwo łódzkie:

Elin-Geslan – Skierniewice, ul. Strobowska 38

Domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. To wszystko w wyjątkowym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do Centrum miasta. Wśród ciszy i zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej powstaje II ETAP osiedla Strobowska 38. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna połączona z klasycznym podejściem do funkcji domu mieszkalnego tworzy unikalny charakter Osiedla doskonale wkomponowanego w najbliższe otoczenie.

Dane:

  • 26 domów
  • powierzchnia domów: 131-163 m²
  • powierzchnia działki: 214-456m²
  • Zalew Zadębie
  • teren ogrodzony
  • własna kotłownia
  • plac zabaw
  • internet światłowód

Szczegóły:
www.strobowska38.pl
www.egdevelopment.pl/opis-osiedla/strobowska-38-etap-2-info
www.egdevelopment.pl
telefon: 46 858 40 11

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie