0 1 połowa

GKS Tychy

1

1 1 połowa

• GKS Tychy przez długi czas prowadził w Bełchatowie, ale ostatecznie mecz skończył się podziałem punktów. Remis uratował gospodarzom Patryk Makuch. Punkt z pewnością jest cenny dla podopiecznych Marcina Węglewskiego. Artur Derbin nie zdołał wywieźć wygranej z terenu, który doskonale zna - jeszcze niedawno prowadził przecież bełchatowian. To już wszystko, jeśli chodzi o to spotkanie, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live z Fortuna 1 Ligi!

• Koniec meczu! GKS Bełchatów zremisował z GKS-em Tychy 1:1!

• Aż pięć minut doliczył do tego spotkania arbiter.

• Blisko gola GKS Tychy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z gości nieznacznie się pomylił!

• Schodzi strzelec bramki, Patryk Makuch. Na murawie melduje się Damian Hilbrycht.

• Jeszcze jedna roszada. Nie ma na murawie Bartosza Biela. Wszedł Sebastian Steblecki.

• Żółtą kartką upomniany Patryk Makuch.

• Kolejna roszada. Za Damiana Nowaka pojawia się Dawid Kasprzyk.

• Na boisku nie ma również Patryka Winsztala. Wszedł Przemysław Zdybowicz.

• Trener gospodarzy zdjął Łukasza Wrońskiego. Wszedł Szymon Łapiński.

• Nie ma też Jana Biegańskiego. Wszedł Oskar Paprzycki.

• Seria zmian. Schodzi Łukasz Moneta, zastępuje go Kacper Piątek.

• Spore zamieszanie w polu karnym GKS-u Tychy, Patryk Makuch zachował się tam najprzytomniej i mocnym strzałem wyrównał wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U BEŁCHATÓW! PATRYK MAKUCH!

• Żółtą kartką upomniany Damian Nowak.

• Akcja gości przerwana przez Śzymorka. Obrońca bełchatowian wybił piłkę na rzut rożny.

• Czas na drugą połowę!

• GKS Bełchatów nieźle zaczął ten mecz, bliski gola był Marcin Sierczyński, ale po 10 minutach to GKS Tychy wyszedł na prowadzenie. Paweł Lenarcik faulował w polu karnym Damiana Nowaka, a "jedenastkę" na gola pewnie zamienił Łukasz Grzeszczyk. Czy gospodarze zdołają odrobić straty w drugiej połowie? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Rzut karny próbował wymusić Waldemar Gancarczyk. Zarobił żółtą kartkę.

• Makuch przewrócił się w polu karnym, bełchatowianie domagają się "jedenastki", lecz milczy gwizdek arbitra.

• Patryk Winsztal znalazł się w "szesnastce", uderzył z ostrego kąta, lecz nie trafił w bramkę.

• W ostatnich minutach to tyszanie mają przewagę. GKS Bełchatów cofnięty na własną połowę.

• Pewne uderzenie kapitana GKS-u Tychy! Łukasz Grzeszczyk uderzył z rzutu karnego w górny róg bramki i nie dał szans Pawłowi Lenarcikowi!

• GOOOOOOOOOOL DLA GKS-U TYCHY! ŁUKASZ GRZESZCZYK!

• RZUT KARNY DLA GKS-U TYCHY! Damiana Nowaka faulował Paweł Lenarcik!

• Bliski szczęścia był Marcin Sierczyński! Uderzył bardzo mocno, ale tuż nad poprzeczką!

• Pierwsza okazja dla gospodarzy. Z dystansu uderzał Wroński, lecz świetnie broni Jałocha.

• Gramy!

• W poprzednim sezonie GKS Tychy bardzo dobrze radził sobie z bełchatowianami. Wygrał oba bezpośrednie mecze w lidze - 1:0 u siebie i aż 4:1 na terenie rywala.

• GKS Tychy także punktuje tylko przed własną publicznością - zremisował 0:0 ze Stomilem i wygrał 2:0 z Sandecją. Na wyjeździe przyszła porażka 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec.

• Bełchatowianie w pierwszych trzech kolejkach uzbierali trzy punkty. Dość niespodziewanie pokonali u siebie Miedź Legnica. Na wyjeździe przegrywali natomiast z Górnikiem Łęczna oraz Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

• Tak prezentuje się pierwszy skład oraz ławka rezerwowych GKS-u Tychy:

• Oto wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych GKS-u Bełcharów:

• Zapraszamy na kolejny mecz Fortuna 1 Ligi! O 18:00 rozpocznie się starcie GKS-u Bełchatów z GKS-em Tychy. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji na żywo.