GKS JASTRZĘBIE - RTS WIDZEW ŁÓDŹ SPRAWDŹ WYNIK MECZU

GKS JASTRZĘBIE WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE, TRANSMISJA, ONLINE

strona wymaga odświeżania

GKS JASTRZĘBIE0
WIDZEW ŁÓDŹ1

Bez wątpienia cieszą kolejne punkty Widzewa. Łodzianie wygrali drugie spotkanie z rzędu i drugi raz nie stracili gola. Ten mecz pokazał jednak, że jeszcze wiele pracy przed zespołem i trenerem Dobim. Kilka akcji Widzewa musiało się podobać, ale nie może to przesłaniać kilku niedociągnięć w grze łódzkiej drużyny. Jest jednak zwycięstwo i fani drużyny z al. Piłsudskiego mogą się dziś radować!
90+4' Koniec spotkania. GKS Jastrzębie - Widzew 0:1
90+3' Karmański żółta karka, po dwóch sekundach gry.
90+3' Zmiana w GKS. Karmański za Zejdlera.
90+2' Jeszcze dwie minuty grania
90+2' Zmiana w Widzewie. Rudol za Michalskiego.
90+1' Kulawiak ujrzał żółtą kartkę
90' Jedna z ostatnich akcji GKS, ale znów Widzew dobrze broni
89' Trener Dobi nerwowo przy linii
87' Widzew szanuje piłkę
86' Faulowany Mąka
84' Łaski za Skóreckiego w GKS
83' Kolejne zmiany w Widzewie. Ameyaw za Kuna, Poczobut za Możdżenia.
82' Niecelny strzał Mąki
81' GKS nadal szuka swoje szansy
79' Teraz dużo siłowego futbolu
77' Na boisku Mąka za Fundambu, Czubak za Robaka.
77' Szykują się dwie zmiany w Widzewie
74' Obaj podnieśli się murawy i nadal będą grali
73' Zderzyli się Fundambu z Robakiem.
72' Faul Robaka w polu karnym GKS
69' GKS nie zamierza kapitulować i cały czas szuka swojej okazji
67' Dużo walki na boisku
65' Seria bramkowych okazji dla Widzewa, ale nadal GKS - Widzew 0:1
63' Żółta kartka dla Apolinarskiego
62' Rzut wolny dla Widzewa
60' Dużo szczęści miał Widzew. Apolinarski zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem łódzkiej drużyny.
60' Żółta kartka dla Skóreckiego
58' Widzew spokojnie rozgrywa piłkę
56' Głośny doping kibiców Widzewa
54' Dwie zmiany w GKS. Apolinarski za Alego, Jadach za Mroza.
53' Rzut wolny dla GKS
51' Strzał Fundambu, ale bramkarz GKS broni pewnie
49' Faul dla GKS
47' Rożny dla Widzewa. Nowak trafił do siatki, ale sędzia uznał, że był na spalonym
46' Sędzia rozpoczą drugą część spotkania

Zasłużone prowadzenie Widzewa. Wprawdzie łodzianie rozkręcali się długo, ale później już zdecydowanie dominowali na boisku. Wracamy do Państwa po przerwie.
45' Sędzia zakończył pierwszą część spotkania.
43' Faulował Kosakiewicz
42' Piłkarz Widzewa na pozycji spalonej
40' Teraz to goście muszą się martwić, co trzeba teraz zrobić
37' GOL, GOL, GOL. Możdżeń trafiła do siatki GKS. Ładna koronkowa akcja widzewiaków. Brali w niej udział Fundambu, Michalski i Kosakiewicz
35' Rośnie przewaga Widzewa
33' Michalski strzelał niecelnie
31' Idealna akcja do zdobycia gola. Fundambu z pięciu metrów trafił w bramkarza rywala
28' Mleczko powstrzymuje dynamiczną akcję Alego
27' Niezbyt ciekawy fragment gry
25' Niecelny strzał piłkarza GKS
25' Padający deszcz nie ułatwia zdania piłkarzom obydwu drużyn.
23' Wolny dla GKS, ale na posterunku bramkarz Widzewa
21' Możdżeń zmarnował wyśmienitą okazję. Z bliska trafił w ręce bramkarza. GKS Jastrzębie - Widzew 0:0
20' GKS rozsądnie się broni, Widzew nie ma pomysłu, jak rozmontować defensywę rywala
18' Zablokowany strzał Michalskiego z dystansu
17' Na razie nie ma wielkich emocji na boisku
16' Aut dla Widzewa
14' Rozpadało się nad stadionem w Łodzi
12' Dwa z rzędu faule widzewiaków. Trzeba uważać na akrtki
11' Rożny dla GKS
9' Gra troczy się głównie w środku pola
8' Rożny dla Widzewa
7' GKS nie ogranicza się wyłącznie do obrony
5' Widzewiacy łapią na spalonym napastnika GKS
4' Pierwszy strzał Fundambu, ale bramkarz broni
2' Spokojny początek spotkania
1' Sędzi, Sylwester Rasmus, rozpoczął spotkanie. Widzew w czerwonych strojach.
Godz. 17.37 - Zaskoczenie? W meczowej kadrze łódzkiej drużyny nie ma Henrika Ojamy **Godz. 17.34 - ** Przypominamy wyjściową jedenastkę Widzewa: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski, Możdżeń, Mucha, Kun – Fundambu, Robak.

Godz. 17.30 - Po raz ostatni GKS zmierzył się z Widzewem podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. W trakcie sparingu rozegranego w Uniejowie padł remis 1:1. Z kolei po raz ostatni w meczu o stawkę walczono w sezonie 2009/2010 w rozgrywkach Pucharu Polski. Na boisku w Jastrzębiu lepszy okazał się Widzew, wygrywając 4:3.
w Łodzi, miała ona miejsce niemal dokładnie 12 lat temu. 27 września 2008 roku po golu Kamila Kosteckiego wygraliśmy z Widzewem 1:0

Godz. 17.25

Godz. 17.20 -

Godz. 17.15 - Trener gości, Paweł Ściebura, o konieczności gry na obcych stadionach: - To duże obciążenie pod kątem psychicznym i mentalnym, zarówno dla piłkarzy, jak i dla członków sztabu szkoleniowego. To trudne dla nas. Nie ma możliwości, żeby pomogły nam ściany, a kibice dopingowali zespół u siebie,

18. GKS 1962 Jastrzębie4 0 2-9
Godz. 16:57 - Skład drużyny Widzewa: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski, Możdżeń, Mucha, Kun – Fundambu, Robak
Rezerwowi: Pawłowski – Stępiński, Grudniewski, Rudol, Poczobut, Mąka, Ameyaw, Prochownik, Czubak

GKS Jastrzębie: Drazik – Kulawiak, Rutkowski, Bondarenko, Zalewski – Ali, Zejdler, Mróz, Feruga, Skórecki – Rumin
Rezerwowi: Pawełek – Słodowy, Jadach, Szcześniak, Łaski, Gajda, Karmański, Mydlarz, Apolinarski

Godz. 16:45 - Za chwilę podamy skład obu ekip na mecz GKS Jastrzębie - Widzew Łódź. Poniżej aktualna tabela I ligi.

Godz. 16:40 - Stadion miejski w Jastrzębiu-Zdroju, na którym swoje mecze rozgrywa GKS, jest obecnie modernizowany. Widzew zgodził się aby mecz został rozegrany przy al. Piłsudskiego. Dziś na spotkaniu ma pojawić się około 9 tysięcy kibiców. Przypominamy, że w związku z pandemią tylko tylu widzów może pojawić się na trybunach stadionu Widzewa Łódź.

Łodzianie po kiepskim początku sezonu muszą zacząć regularnie punktować. W ostatnim meczu Widzew pewnie pokonał Stomil 2:0. Teraz czas na GKS Jastrzębie. Początek spotkania o godz. 17.40.