GKS TYCHY - WIDZEW ŁÓDŹ wynik meczu 3.12.2020

(hof, ww)
Dziś o godzinie 18 mecz GKS TYCHY - WIDZEW ŁÓDŹ. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia.

GKS TYCHY - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE

strona wymaga odświeżania

GKS TYCHY2
WIDZEW ŁÓDŹ1

Miłe złego początki. Widzewa doskonale zaczął mecz w Tychach, ale fatalnie go skończył. Łodzianie zupełnie zawiedli po przerwie. Można było odnieść wrażenie, że widzewiacy nie wytrzymali tego spotkania kondycyjnie. Dziś okazało się, że dwadzieścia minut dobrej gry to za mało, aby myśleć o grze górnej połowie tabeli. Teraz można być pewnym, że mecz z Arkę był wyjątkiem. Widzew nie umie rozegrać dwóch dobrych spotkań z rzędu.
90+4' Koniec spotkania
90' Doliczone 4 minuty
90' Ile doliczy sędzia?
88' Zmiana w GKS, Steblecki za Biela
87' Zmiany w Widzewie Ojamaa za Kuna, Prochownik za Czubaka
86' Mleczko wybija piłkę na rzut rożny
84' GKS zaczyna szanować piłkę
82' Czasu coraz mniej, a w Widzew bez pomysłu na grę
81' Zmiana w GKS Norkowski za Paprzyckiego
80' Znów silny strzał broni Mleczko
79' Zmiana w Widzewie, Mąka za Ameyawa

77' Trzy zmiany u gospodarzy. Z boiska schodzi: Szymura, Moneta i Szymon Lewicki, a na boisku meldują się: Sołowiej, Piątek i Nowak
76' Poczobut schodzi z boiska, w jego miejsce pojawia się Mucha.
75' Widzew w tym momencie bez pomysłu na grę
73' Piłkarz gospodarzy leży na boisku
71' Widzew ma coraz mniej czasu
69' Łodzianie chcą odrobić straty, ale...
67' Chaos wkradł się w poczynania Widzewa
65' Atak Widzewa, ale zakończony faulem, piłka dla gospodarzy
63' Bramka dla GKS. Biel trafia w samo okienko GKS Tychy - Widzew 2:1
63' Żółta kartka dla Nowaka
61' Znów doskonała sytuacja GKS, ale piłkę odbija Mleczko
61' Dominik Kun ukarany żółtą kartką.
60' Gospodarze aktywniejsi na boisku
58' Tempo nieco siadło
56' Mleczko wybija piłkę od siatki
54' Mniej ciekawy fragment spotkania
52' Gospodarze uzyskali przewagę
50' Rożny dla GKS i jeszcze jeden korner
48' Widzew znów rozpoczął agresywnie i ma lekką przewagę
46' Rozpoczęła się druga część spotkania. Widzew bez zmian w składzie.
Koniec pierwszej części spotkania. Trzeba przyznać, że mogła się ona podobać. Emocji i dobrych akcji nie brakowało.

45' Niecelna główka Czubaka
44' Zawodnicy grają ostro i sędzia często przerwa mecz
42' Lewicki sam na sam z Mleczką. Widzewiak górą, broni doskonale
41' Widzew zdobywa gola (Czubak), ale sędzie uznaje, że ze spalonego
39' Główka piłkarza gospodarzy, ale Mleczko pewni broni
38' Aut dla GKS
36' Rut rożny dla Widzewa
35' Teraz nieznaczna przewaga drużyny gospodarzy
33' Szczęście Widzewa, sędzia nie uznał gola dla GKS, odgwizdując pozycję spaloną
31' Ameyaw niecelnie dogrywa piłkę w pole karne.
29' Rzut wolny dla Widzewa
27' Gra się wyrównała i wynik pokazuje przebieg wypadków na boisku
25' Znów było groźnie pod bramką Widzewa
23' Gospodarze atakują coraz śmielej i zdobywają gola. GKS rozmontował widzewską obronę, a gala strzałem z bliska zdobył Szymon Lewicki. GKS Tychy - Widzew 1:1
22' GKS próbuje doprowadzić do wyrównania
20' Aut dla GKS
18' Mleczko pewnie wyłapuje dośrodkowanie z lewej strony boiska. GKS Tychy - Widzew 0:1
16' Celna główka Tanżyny, ale bramkarz GKS broni
13' Nadal przeważa Widzew, a gospodarze bez pomysłu na grę
11' Widzew kontroluje to, co się dzieje na boisku
9' Trzeba przyznać, że była to ładna, składna akcja łodzian
8' GOL dla Widzewa. Mateusz Moźdżeń strzałem z dystansu pokonała bramkarza GKS
6' Na razie mamy dużo walki na boisku, ale brak sytuacji bramkowych
5' Wolny dla Widzewa
4' Widzew nie pozwala gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł
2' Widzew uzyskał znaczną przewagę
1' Już dwa auty dla Widzewa
1' Gwizdek sędziego rozpoczął spotkanie
Godz. 17.57 Trener Widzewa mówi, że jego zespół potrzebuje punktów i po to właśnie przyjechał na boisko GKS Tychy.
Godz. 17.55 Sędzią głównym spotkania będzie Marek Opaliński (Lubin)
Godz. 17.50 Przeprowadzone w ostatnim czasie testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 w przypadku jednego z zawodników Widzewa Łódź dały wynik dodatni. Chodzi o Michała Grudniewskiego, który nie pojechał z zespołem na mecz z GKS Tychy. Jego miejsce w wyjściowym zestawieniu zajął Daniel Tanżyna.
Godz. 17.45 GKS Tychy nie wygrał pięciu meczów z rzędu, a ostatnio cieszył się z trzech punktów 23 października, gdy pokonał u siebie GKS Jastrzębie 3:1
Godz. 17:35 - Widzew rozegrał do tej pory sześć spotkań z GKS-em Tychy. Niestety bilans jest bardzo niekorzystny dla klubu z al. Piłsudskiego. Łodzianie wygrali tylko raz, dwa razy musieli uznać wyższość GKS, a trzy razy padł remis.

• Rok 1975, GKS Tychy – Widzew Łódź 1:0
  • Rok 1976, Widzew Łódź – GKS Tychy 1:1
  • Rok 1976, Widzew Łódź – GKS Tychy 3:1
  • Rok 1977, GKS Tychy – Widzew Łódź 1:1
  • Rok 2014, Widzew Łódź – GKS Tychy 1:1
  • Rok 2015, GKS Tychy – Widzew Łódź 1:0

Bilans dotychczasowych spotkań nie jest korzystny dla czerwono-biało-czerwonych, którzy zanotowali w nich tylko jedno zwycięstwo, w dodatku stało się to… czterdzieści cztery lata temu!

Godz. 17:15 - Poniżej aktualna tabela I ligi i oficjalne składy na mecz GKS - Widzew Łódź:
GKS: Jałocha – Połap, Nedić, Szymura, Szeliga – Biel, Paprzycki, Biegański, Grzeszczyk, Moneta – Lewicki
Rezerwowi: Odyjewski – Sołowiej, J. Piątek, Nowak, Steblecki, Stefaniak, Kozłenko, Norkowski, K. Piątek

Widzew: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Stępiński – Kun, Poczobut, Możdżeń, Ameyaw – Czubak, Robak
Rezerwowi: Pawłowski – Rudol, Mucha, Mąka, Ojamaa, Prochownik