Gol Australijki Caitlin Jarvie ozdobą meczu TME Grot SMS Łódź

Australijka Caitlin Jarvie popisała się przepięknym golem dla drużyny TME Grot SMS Łódź Grzegorz Gałasiński
Piłka nożna kobiet. Po powrocie z Hiszpanii piłkarki nożne TME Grot SMS Łódź rozegrały mecz sparingowy (3 x 30 minut)

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego zmierzyły się we Wrocławiu z AZS. Dziewiąty zespół ekstraligi przegrał z łódzką drużyną (zajmuje piąte miejsce) aż 2:6.
W miarę wyrównana walka trwała do 50 minuty. Łodzianki prowadziły po golu Anny Rędzi w 32 minucie, straciły gola zaraz po przerwie po karnym. Ozdobą meczu była bramka Australijki Caitlin Jarvie. Piłka wybita z pola karnego gospodyń trafiła pod nogi zawodniczki TME Grot SMS, a ta niewiele się namyślając strzeliła na bramkę AZS. Piłka po tak zaskakującym strzale wpadła do siatki. Od tego momentu wyższość łodzianek nie podlegała dyskusji.

Mecz towarzyski: AZS Wrocław - TME GROT SMS Łódź 2:6
Gole:
0:1 Rędzia (32, podanie Jarvie), 1:1 karny (49), 1:2 Jarvie (52 z dystansu), 1:3 Zbyrad (53), 1:4 Jedlińska (66, podanie Filipczak), 2:4 (70), 2:5 Jedlińska (73, podanie Filipczak), 2:6 Filipczak (89, dobitka strzału Grzybowskiej).
TME Grot SMS I tercja:
Szperkowska - Dragunowicz, Sokołowska, Zubchyk, Kurzawa - Zbyrad, Grzybowska, Rędzia - Gąsieniec, Filipczak, Jedlińska;
TME Grot SMS II tercja: Szperkowska/Sowalska - Dragunowicz, Silny, Zubchyk, Kurzawa - Jarvie, Zieniewicz, Rędzia - Zbyrad, Glinka, Kałużna;