5/8
Najlepszy na boisku i komplet minut w spotkaniu z Bologną...

Najlepszy na boisku i komplet minut w spotkaniu z Bologną (3:2). Piątek dał prowadzenie Milanowi z rzutu karnego, a poza tym bardzo aktywnie uczestniczył w akcjach swojej drużyny.

6/8
78 minut w starciu z Fortuną Dusseldorf i asysta przy...

78 minut w starciu z Fortuną Dusseldorf i asysta przy pierwszym golu. Polski obrońca znakomicie obsłużył Marco Reusa w 42. minucie. Borussia wygrała aż 5:0.

7/8
Najsłabszy na boisku. Zagrał 73. minuty, bo właśnie wtedy...

Najsłabszy na boisku. Zagrał 73. minuty, bo właśnie wtedy obejrzał drugą zółtą kartkę. Poza tym niska skuteczność podań i słaba postawa w defensywie.

8/8
Prawie pół godziny gry w osłabieniu jednego piłkarza i...

Prawie pół godziny gry w osłabieniu jednego piłkarza i Wojciech Szczęsny stracił aż trzy gole z Lazio. Polak nie może mieć jednak do siebie pretensji, bo obronił rzut karny Ciro Immobile. W 77. minucie obejrzał jeszcze żółtą kartkę.