Grają w zośkę na plaży w Manufakturze [ZDJĘCIA]

  Grają w zośkę na plaży w Manufakturze [ZDJĘCIA]

  em

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Grają w zośkę na plaży w Manufakturze [ZDJĘCIA]
  1/5
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Kasprzak

  Manufaktura zaprasza wszystkich zośkomaniaków do wzięcia udziału w imprezach poświęconych tej dyscyplinie sportowej. Na rynku centrum pod piątku odbywają się zawody, warsztaty i pokazy z footbag'u.
  Footbag, czy znana jako zośka, to dyscyplina sportowa polegająca na podbijaniu piłeczki stopą tak, aby ta utrzymała się jak najdłużej w powietrzu. To doskonała forma rozrywki dla całej rodziny.

  W piątek uczestnicy mogli nauczyć się sztuki odbijania piłeczki nogą od mistrza świata z Pragi Damiana Gielnickiego. Jest on znany szerszej widowni dzięki występom w programie telewizyjnym Mam Talent. W sobotę Damian poprowadzi warsztaty z zośkowania. Wytłumaczy zasady gry, pokaże triki takie jak "ogon smoka" czy "głowę pantery". Uczestnicy także nauczą się od mistrza jak kontrolować piłeczkę klatką piersiową i tzw. "kopnięcia węża".

  Warsztaty odbywać się będą kolejno w czterech turach od godz. 10, 12, 14 i 17. A w niedzielę weekend zośkomaniaków zakończą pokazy freestyle i mini bitwy mistrzów footbag'u.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  drętwo

  KoLLegen (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  Ten zośka cup to jedyne co może dać tej plaży trochę życia. w 2013 drętwo

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo