Grand Prix Slovakia karate WKF. Medal Champion Team

Za nami turniej karate Grand Prix Slovakia, który rozegrany został w Bratysławie.

Był to kolejny turniej rankingowy Polskiej Unii Karate w kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior, młodzieżowiec i senior.

Turniej stał na wysokim poziomie, uczestniczyło 1490 zawodników z 234 klubów, reprezentujących 30 państw.

Klub Karate Champion-Team Łódź reprezentowało 6 zawodników: Bartek Wojciechowski, Jakub Krysiak, Karolina Orzechowska, Tomasz Janicki, Maksymilian Stańko i Kacper Wojciechowski.

Srebrny medal wywalczył Bartosz Wojciechowski kumite ind. młodzieżowców - 60 kg,

9 miejsce zajęła Karolina Orzechowska kumite ind. Młodziczek + 50 kg;

Przyzwoicie wypadł Kacper Wojciechowski, których po dwóch wygranych walkach doszedł do trzeciej rundy, gdzie przegrał przez wskazanie sędziów z zawodnikiem Ukrainy. W związku z tym, że zawodnik z Ukrainy przegrał w następnej rundzie o finał, Kacper nie dostał szansy walk w repasażach o brązowy medal.

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością nawiązania współpracy z klubem to zapraszam do kontaktu [email protected] - informuje Witold Wojciechowski.