Grot Budowlani Łódź coraz niżej w tabeli. Była siatkarka ŁKS w roli głównej. Co się stało w drugim secie? Zdjęcia

Monika Fedusio, Justyna Łysiak, Zuzanna Górecka i przygnębiony trener Jakub Głuszak Fot. Grzegorz Gałasiński
Siatkówka. Z Chemikiem Police 0:3, Legionovią 2:3 i teraz z Radomką 1:3 – trzeciej porażki z rzędu doznały siatkarki Grot Budowlanych Łódź.

Na wygraną podopieczne trenera Jakuba Głuszaka czekają od 18 grudnia, kiedy to pokonały #Volley Wrocław 3:0.
Mecz z Radomką był wyrównany w trzech pierwszych setach. W drugim łodzianki prowadziły 23:20, później 23:22, ale ataki byłej siatkarki ŁKS Aleksandry Wójcik i punkt z zagrywki Natalii Murek przechyliły szalę zwycięstwa na stronę gości.
W czwartym secie mogliśmy wierzyć w sukces, ale od stanu 18:19 łodzianki zdobyły tylko punkt, a radomianki dowiozły zasłużone zwycięstwo do końca.
Mecz trwał blisko dwie godziny, a formy łodzianek musi martwić.
W środę o 19 siatkarki Grot Budowlanych zagrają mecz 1/8 finału Pucharu Polski z Roleski PWSZ w Tarnowie. Drużyna ŁKSCommercecon, która pauzowała w tej serii TauronLigi z powodu zakażeń w drużynie Pałacu Bydgoszcz, zagrają pucharowy mecz w sobotę o 15 w Rzeszowie z Developresem.
ą
Grot Budowlani Łódź – Radomka 1:3 (25:23, 23:25, 23:25, 19:25)
Grot Budowlani: Monika Fedusio 3, Anna Lewandowska 6, Julia Szczurowska 18, Zuzanna Górecka 11, Małgorzata Lisiak 6, Martyna Łazowska 7, Justyna Łysiak (l) oraz Paulina Damaske 10, Weronika Centka 2, Justyna Kędziora 0. Trener: Jakub Głuszak.
Inne mecze TauronLigi: #Volley Wrocław – Developres Rzeszów 0:3, Joker Świecie – BKSBielsko-Biała i Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon przełożone.