Grot Budowlani walczą o brązowy medal. Zwycięstwo łodzianek 3:0 w Atlas Arenie

Grot Budowlani walczą o brąz
Grot Budowlani walczą o brąz Grzegorz Gałasiński
Siatkarki Grot Budowlanych nadal mają szansę na brązowy medal mistrzostw Polski. W Atlas Arenie pokonały Developres Rzeszów i tym samym wyrównały stan rywalizacji po dwóch meczach. Trzeci, decydujący mecz w środę w Rzeszowie o 18.

W pierwszym secie łodzianki prowadziły 23:21, ale straciły trzy punkty z rzędu. Wytrzymały jednak nerwowo końcówkę, były lepsze i wygrały seta na przewagi do 25.

Podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza rozgromiły Developres Rzeszów w drugim secie. Nie było wątpliwości, kto jest lepszy. 25:17.

Developres nieco otrząsnął się z przewagi Grot Budowlanych w trzecim secie. Prowadził 18:16, ale łodzianki wyrównały. Rzeszowianki znów odskoczyły na 20:18 i później 21:19. Zespół Grot Budowlanych znów wyrównał i wyszedł na prowadzenie 22:21. Później było 23:22. Znów mamy remis 23:23 i za chwilę piłkę meczową, którą wygrywamy. Set 25:23 i mecz 3:0. Tak grają Grot Budowlani!

Grot Budowlani Łódź - Developres Rzeszów 3:0 (27:25, 25:17, 25:23)
Grot Budowlani: Pavla Vincourova, Julia Twardowska, Agnieszka Kąkolewska, Kaja Grobelna, Martyna Grajber, Gabriela Polańska, Agata Witkowska (l) oraz Adrianna Muszyńska, Ewelina Polak. Trener: Błażej Krzyształowicz.