MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Grupa Polsat wyprodukuje biografię Anny Przybylskiej

opr. GP
Po czterech miesiącach od startu Cyfrowej Strefy Twórców, programu skierowanego do twórców i producentów filmowych, Grupa Polsat wybrała cztery projekty, w które zainwestuje w najbliższych miesiącach. W efekcie współpracy inicjatorów programu z twórcami widzowie obejrzą: biografię Anny Przybylskiej.

Cyfrowa Strefa Twórców - zintegrowana platforma cyfrowa, która pozwala na szybką komunikację pomiędzy twórcami, scenarzystami i producentami a Grupą Polsat, została pozytywnie odebrana przez środowisko filmowe.

- W ciągu czterech pierwszych miesięcy działania Cyfrowej Strefy Twórców, twórcy i producenci filmowi zgłosili do nas łącznie ponad 250 propozycji filmów i seriali. Do września oceniliśmy merytorycznie i rozpatrzyliśmy 240 z nich – mówi Agnieszka Odorowicz, Członek Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Sprawa lekarza Anny Przybylskiej trafi do sądu

Wśród projektów zgłoszonych do realizacji jest wzruszająca biografia Anny Przybylskiej „Gwiazda” w reżyserii Radosława Piwowarskiego. Ma ona trafić do kin w 2018 roku.

„Gwiazda” to film, do którego scenariusz napisało życie. Kilka lat po śmierci Anny Przybylskiej, przyjaciele aktorki postanowili opowiedzieć historię dziewczyny, która swoim bezpośrednim stylem bycia i życzliwością skradła serca wielu polskich widzów. Film pokazuje ją taką, jakiej nie znamy jej z mediów. To przejmująca opowieść o marzeniach, przyjaźni, karierze, miłości i niespodziewanej śmierci.

Pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Msza św. w Gdyni [ZDJĘCIA, WIDEO]

Reżyseria: Radosław Piwowarski. Produkcja: WFDiF. Koprodukcja: TV Polsat Sp. z o.o. Dystrybutor: Dystrybucja Mówi Serwis Sp. z o.o. Film będzie produkowany w 2017 roku.

„Gwiazda” ma trafić do kin w 2018 roku, a potem do kolejnych kanałów dystrybucji Grupy Polsat: kanałów płatnych, usług VOD, Internetu i na antenę otwartą - zapowiada Polsat.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Grupa Polsat wyprodukuje biografię Anny Przybylskiej - Dziennik Bałtycki

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki