Grzybiarze znaleźli w lesie pod Sieradzem... trumnę

  Grzybiarze znaleźli w lesie pod Sieradzem... trumnę

  Tadeusz Sobczak

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Grzybiarze znaleźli w lesie pod Sieradzem... trumnę

  ©Jarosław Jakubczak/polskapresse

  Amatorzy grzybów, którzy wybrali się do lasu pod Sieradzem, dokonali mrożącego krew w żyłach odkrycia. W pobliżu miejscowości Czartki i Miedźno znaleźli... trumnę. Przybyli na miejscu funkcjonariusze faktycznie zobaczyli w krzakach niedaleko jezdni trumnę z uchylonym wiekiem.
  Grzybiarze znaleźli w lesie pod Sieradzem... trumnę

  ©Jarosław Jakubczak/polskapresse

  Trumnę widzieli też przejeżdżający leśną drogą kierowcy. - Nie wyglądała jak wykopana z ziemi. Drewno było nowe. Wewnątrz skrzyni były gazety, strzępy dokumentów oraz trociny. Sprawa została potraktowana jak zaśmiecanie terenu - wyjaśnia mł. asp. Paweł Chojnowski, rzecznik sieradzkiej policji. - O uprzątnięcie trumny poprosiliśmy właściciela drogi, przy której się ona znajdowała. W tym przypadku chodziło o Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi.

  Jak dodaje asp. Chojnowski, policjanci byli przekonani, że sprawa została w ten sposób załatwiona. Nic bardziej mylnego.

  Jak informuje Marcin Nowicki, rzecznik ZDW w Łodzi, pracownicy oddelegowani do zabrania trumny, którzy pojawili się w Czartkach, stwierdzili, że trumna... znajduje się poza pasem drogowym. W tej sytuacji postanowili jej nie zabierać z lasu.

  W poniedziałek o tej sytuacji poinformowaliśmy sieradzką policję, która znowu interweniowała w ZDW. Asp. Chojnowski dziwił się, dlaczego ZDW po tym jak stwierdził, że trumny nie zamierza zabrać, nie poinformował o tym policji. Na miejsce po raz kolejny zostali wysłani drogowcy. Ale we wskazanym miejscu trumny już nie zobaczyli. Ktoś ich uprzedził i ją zabrał. Niewykluczone, że sprzątnęła ją ta sama osoba, która wyrzuciła ją do lasu.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bo to wszystko Sławek.

  Wisława. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

  Niestety Sławku, musżę Cię skrzyczeć. Żarty sobie robisz okrutne i w drodze do Krakowa gdzieś się pod Sieradzem zapijasz.Nie wygłupiaj się, czekamy tu na Ciebie.I dopiero tu będzie prawdziwy ochlaj...rozwiń całość

  Niestety Sławku, musżę Cię skrzyczeć. Żarty sobie robisz okrutne i w drodze do Krakowa gdzieś się pod Sieradzem zapijasz.Nie wygłupiaj się, czekamy tu na Ciebie.I dopiero tu będzie prawdziwy ochlaj i pójdziemy sebie w Tango i Ty i Ja i Czesio.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...

  -CzaRna- (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 4

  Wampir ;)

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  grzybiarze znaleźli trumnę.

  Waldek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 2

  A gdzie są zwłoki ?! Czyżby jakieś hieny cmentarne ograbiły grób i wywieźli trumnę do lasu ? Dziwne.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo