TJ
GWARDIA KOSZALIN ŁKS ŁÓDŹ dziś o godzinie 13 piłkarze ŁÓDZKIEGO KLUBU SPORTOWEGO grają mecz wyjazdowy w Koszalinie. Miejscowa Gwardia, która jest w dolnej części tabeli, podejmie ŁKS, który z kolei jest wiceliderem rozgrywek i ma wielki apetyt na awans do I ligi. ŁKS GWARDIA NA ŻYWO. Transmisję - relację na żywo z meczu ŁKS GWARDIA zaczynamy o godzinie 12.55.

ŁKS ŁÓDŹ GWARDIA KOSZALIN NA ŻYWO

WYNIK MECZU GWARDIA ŁKS 0:1

94' Koniec meczy. ŁKS WYGRYWA w Koszalinie z Gwardią 1:0. Brawo!**93' ŁKS walczy, nie pozwalamy Gwardii na stworzenie bramkowej sytuacji.
Sędzia doliczył... 4 minuty

90' To już koniec regulaminowego czasu gry... Ale wciąż gramy. 89' Nerwowo na boisku, ale najważniejsze, że wciąż prowadzimy z Gwardią.
85' Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi w Koszalinie jedną bramką 83' Podwójna zmiana w Gwardii.
Guzik schodzi, Pyrdoł wchodzi na murawę
81' Kiks Widejki i rzut rożny dla Gwardii. Radionow wybija piłkę w pole. 79' I teraz słupek ratuje łodzian przed stratą bramki. Błyskawiczna kontra i płaski strzał uderza w słupek.
78' Zmiana w ŁKS Kocot schodzi, Gamrot wchodzi na boisko. GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL dla ŁKS RADIONOW niezawodny snajper ŁKS!!!**75' Groźnie będzie pod bramką ŁKS - rzut wolny - strzał - brawo Kołba!
73' Wynik bez zmian - gra niestety też.

70'
Nie ma przyspieszenia gry ze strony łodzian. Szkoda będzie tych punktów, jeśli ŁKS nie zdobędzie tu kompletu.

67'
Walka w środku boiska. Sporo chaosu.
64' Rzut rożny dla ŁKS - może teraz? Margol... fatalnie.

62'
Dobra akcja ŁKS, Radionow do Kocota, strzał - niestety niecelny.
60' ŁKS gra nieco lepiej niż w pierwszej części spotkania. Wciąż jednak brakuje sytuacji bramkowych.
57' Radionow wchodzi w miejsce Patryka Bryły
Za chwilę na boisko powinien wejść Radionow.
54' Dobra próba piłkarzy ŁKS, ale łodzianie muszą grać z większym zaangażowaniem.
50' Żółta kartka dla Brzeziańskiego
47' Na razie bez zmian. Wynik 0:0.
II połowa
45' Koniec pierwszej połowy - wynik 0:0. ŁKS musi zmienić styl gry, jeśli myśli o punktach.
41' Znów dobra sytuacja dla Gwardii - znów niecelny strzał, ale po raz kolejny ŁKS pozwala na groźną akcję.
39' Faul na zawodniku Gwardii - Guzik ogląda żółtą kartkę - wrzutka w pole karne - pchnięty Widejko - gwizdek arbitra. Piłka dla ŁKS
38' Nie jest to dobry mecz w wykonaniu łodzian. Grają słabo i gdyby zawodnicy Gwardii mieli lepiej ustawione celowniki, piłka byłaby już w bramce Kołby.
36' Rzut rożny dla Gwardii - bez konsekwencji.
34' Świetna sytuacja dla Gwardii, ale jego strzał z 17 metrów poszybował wysoko nad poprzeczką.
33' Boisko lekko zasnuło się dymem z rac, które odpalili kibice.
30' Żółta kartka za faul na Margolu - Mikołajczak ogląda żółty kartonik
28' Wynik bez zmian. ŁKS Gwardia 0:0
25' Rzut wolny dla Gwardii, wrzutka w pole karne i Kołba piąstkuje piłkę.
24' ŁKS próbuje, ŁKS chce przejąć inicjatywę w tym meczu, ale rywale dobrze są dziś zorganizowani i nie pozwalają na zbyt wiele.
19' Wciąż bez goli w Koszalinie. Gra się wyrównała.
17' Łodzianie w ataku pozycyjnym. Widejko teraz w roli głównej, faulował, ale na szczęście wszystko skończyło się na upomnieniu.
15'Teraz ponownie Zagdański w polu karnym miał dobrą okazję, ale nie udało się celnie strzelić na bramkę.
13' Teraz ŁKS miał szansę, Zagdański był w sytuacji sam na sam, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.
10' Pierwsze 10 minut meczu dla gospodarzy. ŁKS tylko w pierwszej minucie zagroził bramce rywali.
8' Rzut rożny dla Gwardii - ostatecznie akcja zakończona strzałem ale bardzo wysoko nad poprzeczką.

6'
Groźna akcja Gwardii - dośrodkowanie, strzał głową, ale Kołba na posterunku.
5' Na razie obie drużyny nieco chaotycznie, mało składnych akcji, mało celnych dobrych podań.
2' Pierwsza akcja dla łodzian, dobra sytuacja i strzał z dalszej odległości, ale niestety niecelnie.
1' Zaczynamy grę!

Piłkarze obu drużyn już są po rozgrzewce.
SKŁADY:
ŁKS: M. Kołba - K. Rozmus, M. Rozwandowicz, L. Bielak, B. Widejko, D. Guzik, P. Bryła, T. Margol, P. Kocot, Ł. Zagdański

Gwardia: A. Hartleb - P. Baranowski, B. Maciąg, D. Wojciechowski, N. Dondera, P. Brzeziański, A. Kwiatkowski, J. Shimmura, R. Mikołajczak, K. Poźniak, A. Sopel

Dzisiejsze spotkanie jest już drugim meczem zaliczanym do wiosennej rundy rozgrywek. W poprzedniej rundzie ŁKS wygrał na własnym stadionie 1:0. Nie mamy nic przeciwko temu, by dzisiejszy mecz zakończył się podobnym wynikiem.
Strona wymaga odświeżenia - F5

RELACJĘ NA ŻYWO ŁKS vs Gwardia zaczynamy od godziny 12.55. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie 13.

Doping kibiców ŁKS

ŁKS GWARDIA KOSZALIN NA ŻYWO

Materiał oryginalny: GWARDIA KOSZALIN ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO. Mecz ŁKS vs GWARDIA Koszalin na żywo [ONLINE, WYNIK MECZU] - Express Ilustrowany