Hawk Eyes w Atlas Arenie

  Hawk Eyes w Atlas Arenie

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Supportem formacji System Of A Down, podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie będzie grupa Hawk Eyes.
  1/2
  przejdź do galerii

  Supportem formacji System Of A Down, podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie będzie grupa Hawk Eyes. ©materiały prasowe

  Supportem formacji System Of A Down, podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie będzie grupa Hawk Eyes.
  Powstały w Anglii zespół Hawk Eyes aktualnie tworzą: Paul Astick (śpiew, gitara), Rob Stephens (gitara), Ryan Clark (gitara basowa) i Steve Wilson (perkusja). Grupa - w różnym kształcie - istnieje od 2005 roku. Pod nazwą Hawk Eyes wydali dotychczas zawierającą pięć utworów EP-kę "Mindhammers" i album zatytułowany "Ideas". Po ukazaniu się EP-ki pojawiły się porównania Hawk Eyes do takich zespołów jak Foo Fighters, QOTSA, Alice In Chains czy Faith No More. Wkrótce premierę będzie miała nowa EP-ka zespołu, "That's What This Is".

  Przypomnijmy, że System Of A Down i Hawk Eyes zagrają w Łodzi 13 sierpnia. Gwiazda wieczoru, pochodzący z Południowej Kalifornii SOAD, znany jest a takich hitów, jak "Aerials", "Toxicity", "A.T.W.A.", "Chop Suey!", "B.Y.O.B." (za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance). Zespół ma na koncie pięć albumów studyjnych. Debiutancki album, "System Of A Down", ujrzał światło dziennie w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków - w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się: "Toxicity", "Steal This Album!", "Mezmerize" i "Hypnotize". Zespół tworzą: Serj Tankian - wokalista, Daron Malakian - gitarzysta, Shavo Odadjian - basista i John Dolmayan - perkusista.

  Bilety kosztują: 165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne, 198 zł - trybuny, 209 zł - golden circle, 275 zł - golden circle early entrance.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Transmisja SOAD w Łodzi

  KoncertNaZywo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 6

  Transmisja z koncertu SOAD w Atlas Arenie za darmo w jakości HD:
  koncertnazywo .com/transmisja-koncertu-system-of-a-down-w-atlas-arenie/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo