Historyczny sukces krakowianina. Rafał Sonik zwycięzcą Rajdu Dakar! [WIDEO]

Dominik Lutostański, (aip)
04.01.2010 argentyna rajd paryz dakar rafal sonik quad wyscig rajd ..fot. materialy prasowe brak
Rafał Sonik zwyciężył Rajdu Dakar w kategorii quadów. Polak triumfuje w tym najtrudniejszym rajdzie świata po raz pierwszy w jego 37-letniej historii.

Ulewny deszcz sprawił, że ostatni odcinek specjalny Rajdu Dakar został skrócony. Pogoda była tak niesprzyjająca, że organizatorzy w trosce o życie zawodników postanowili skrócić trasę.

źródło: Poland National Team/x-news

Zwycięzcą Rajdu Dakar został Rafał Sonik, który do specjalnej mety dojechał na piątym miejscu, zapewniając przy tym pierwszy polski triumf w historii Rajdu Dakar w kategorii quadów.
Polak w klasyfikacji wyprzedził Argentyńczyka Jeremiasa Gonzaleza Ferioliego oraz Boliwijczyka Waltera Nosiglię.

Zobacz najświeższe newsy wideo z kraju i ze świata
"Gazeta Krakowska" na Youtubie, Twitterze i Google+
Artykuły, za które warto zapłacić! Sprawdź i przeczytaj

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Materiał oryginalny: Historyczny sukces krakowianina. Rafał Sonik zwycięzcą Rajdu Dakar! [WIDEO] - Gazeta Krakowska