Horoskop 2015. Karty Tarota ujawniają twoją przyszłość [HOROSKOP NA 2015 ROK]

  • Dziennik Łódzki

Redakcja

Horoskop na 2015 rok dla poszczególnych znaków zodiaku ułożyła wróżka Bernadetta. Przyszłość przepowiedziały karty Tarota.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? WEJDŹ NA HOROSKOPY.DZIENNIKLODZKI.PL

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.01.2016, 21:40

cześć, ale także w innych miastach. w t do zobaczenia na razie e nie jest, to nie jest i tak nie jest tak ze idealnie wręcz trafiłeś. informacje te są bardzo dobre, a także w o wiele lepiej.
w sumie to nie jest to, że nie mam. w sumie to nie jest, to nie jest tak jak jest. nie mam czasu, bo w końcu się w tym tygodniu. w sumie, t do zobaczenia na to , że nie masz czasu. redakcja niespecjalnie mi odpowiadała, tematyka strony. w sumie to nie jest to, że ty. .może y, dokonanych e. w sumie to nawet w czasie

31.03.2015, 03:56

Jak mozna skorzystac z uslug p. Tarocistki?

16.03.2015, 10:00

Byłam dwa razy, ta pani czytała moje życie, podawała fakty, pomogła mi.

03.01.2015, 22:07

Nikt nikogo i do niczego w tym przypadku nie zmusza, mogę mówić tylko za siebie a reakcja innych na moje doświadczenia z Tarotem nie jest dla mnie ważna. Na Tarocie byłam chyba cztery razy w życiu. Pierwszy raz jakieś 15 lat temu. Poszłam oczywiście bardziej dla zabawy ale ciekawa też byłam. Szczegółów nie pamiętam, minęło trochę czasu w końcu, ale pamiętam że obca dla mnie kobieta powiedziała że z pewnością wyjadę daleko. Tak się stało, nie planowałam tego a jednak. Pamiętam za to dokłądnie moją ostatnią wizytę w roku 2008. Szczegóły dot.mojej przeszłości i życia wówczas aktualnego..byłam w szoku. Ponieważ jestem tutaj anonimowa pozwolę sobie na pewne szczegóły, które usłyszałam i oceńcie sami czy są to ogólniki.Starszy bliski mi pan, choruje, będzie zagrożenie zycia, zostanie uratowany jednak w bardzo krótkim czasie pomimo pozornego już zdrowia odejdzie w domu..Tak się stało, mój ówczesny teść. Dalej cyt." a co u pani tak cienko życie towarzyskie, prywatne. Pani żyje w celibacie, pomimo że ma męża. Jest pani w zawieszeniu. Nie jest pani jedyna..To oszust, leń, pasożyt, to jest pani wróg.."wielokrotnie powtarzała to w tej czy innej formie w tracie seansu(obca kobieta mi to mówi).." Pani ma zaburzenia nerwowe, ogromna samotność ale pani pozytywne myślenie, zaradność sprawia,że wychodzi pani zawsze obronną ręką. Na panią czeka ktoś inny, daleko. Bardzo szybko wyjdzie pani za mąż. To będzie miłość na całe życie..Pani wyjedzie jeszcze dalej. On tam będzie. Straciła pani pracę przez kobietę, zawistną, knuła. Ale pani dała radę(obronna mocna karta), duży pozytywizm w działaniu. Boją się pani, autorytet ;-) Jest w rodzinie dziecko, chłopczyk, mały. Zupełnie zdrowy z pozoru. Będzie zagrożenie życia, prawie śmierć, niespodziewanie" Tak było:syn siostry męża, zdrowie 4-letnie dziecko nagle upadło w domu, zatrzymanie akcji serca, tylko natychmiastowa pomoc karetki pogotowia przywróciło go do życia, przyczyna do dzis nie jest znana. To oczywiście tylko częśc tego co usłyszałam. Wszystko to stało się w przeciągu roku. W wiele rzeczy, które miały niby się zdarzyć trudno mi było uwierzyć, dlatego niczego się nie spodziewałam. A jednak. Boję się Tarota. Nie chodzę co rok, nie wariuję. Jednak wiem, że coś w tym jest. Wiem co przezyłam i na koniec dodam, że wszystko słownie wszystko zgadzało się z przeszłością, terazniejszością i przyszłością, której nie można przypisać "do ogółu". Słyszałam słowa, które odkrywały to co głęboko miałam schowane przed światem. Nikogo nie namawiam, opisałam cząstkowo swoje doświadczenia.Pozdr

02.01.2015, 22:45

Im głupsi czytelnicy, tym mniej wysiłku "dziennikarzy" w pozyskiwaniu ważnych informacji, zestawianiu danych, analizy, ocen. Wychowują sobie bezmyślnych odbiorców, by bez rzetelnej pracy dziennikarskiej zażywać spokoju. Czyli moralność Owsiaka "róbta, co chceta'.
Gdzie są te sprzed roku mądre i ciekawe wywiady i rozmowy P.Brzózki, rozmowy i walki Dardy ?
przed wyborami samorzadowymi 16.11.14r. DZ.Ł. skończył się jako sensowna gazeta.

01.01.2015, 20:57

Argument o chrzcie aż żal komentować - co ma polewanie nieświadomego dziecka wodą wspólnego z wiarą? Nic. Więc nie kompromitujcie się. Z jednej strony szanuję waszą wiarę (w cokolwiek), ale jako człowiek myślący i posiadający wiedzę, śmieję się, że można na serio wierzyć w takie bzdury. No ale cóż, powodzenia i trwajcie sobie w wierze we wszystkie bajki ;).

31.12.2014, 18:10

Przecież nikt nie napisał, że nie wierzymy we wróżki... Wierzymy, wierzymy... że ich wiedza pochodzi od szatana, od złego, który będąc istotą znacznie bardziej inteligentną od najbardziej inteligentnego człowieka, manipuluje Twoim życiem tak, aby Cię zniszczyć :) Rozumiesz? :) A do samego końca swojego życia będziesz współczuł naszej biedzie umysłowej? Toż zginiesz... Zastanów się, czy warto...

31.12.2014, 14:58

stoi dla fadromy w nowym roku?Wysiudają ją ze stołka i kiedy?

31.12.2014, 14:34

Tak, bo on żyje w Nas :) Zwróć się ku niemu, a zobaczysz o co chodzi :) Żyjąc w grzechu na pewno tego nie uświadczysz :) Tej błogości :) Musisz spróbować :) A później zapraszamy na herbatkę do Nas :) Pośmiejemy się razem :) Na pewno nie zawiedziesz się :) Pozdrawiamy :) PS Na pewno też miałeś chrzest, to czemu źle mówisz i o sobie... Tworzysz ze wszystkimi Kościół. Czemu inni, patrząc na Ciebie, są zawiedzeni wiarą?

31.12.2014, 14:14

Widzę, że katolicy nie mogą spać (pewnie rano w kościele byli), bo na razie same komentarze typu "wróżki to zło i szatan, bóg jest prawdziwy". Współczuję waszej biedzie umysłowej. W pierdoły typu wróżki nie wierzycie, ale już w bogów i szatanów tak? Logika wręcz patologiczna.

31.12.2014, 13:58

Oby ludzie w nadchodzących wyborach przejrzeli na oczy... I wybrali dobrze... Obecny rząd sięgnął dna. Nikt myślący nie zaufa więcej tym ludziom... Upokorzenie wszystkich ludzi, a tamci ośmiorniczki żrą.

31.12.2014, 13:47

Poczytaj, jak nauka rozkłada ręce przy cudownych uzdrowieniach ludzi z nieuleczalnych chorób... Wtedy zerknij do swoich publikacji i mi odpowiedz na to pytanie, czemu ludzie śmiertelnie chorzy modląc się do Boga - Jezusa za jakiś czas są zupełnie zdrowi, a lekarze mówią, że to niemożliwe... Uwierz... a przejrzysz na oczy... Tam nie ma złotego cielca... To jest poświęcone Bogu. Z Miłości do Niego! Z miłości do pomarańczy nie zbudowali niczego większego... z miłości do czekolady również...Nie szukaj zwady, tam gdzie jej nie ma. Nawróć się.

31.12.2014, 13:26

Dziękuję. Skoro pomodlisz się za mnie to i ja, mimo sylwestra zerknę do ostatnich publikacji o lekach antyarytmicznych w ciąży na przykład. Bo jeśli Twojego Boga zabraknie, zostaje niestety nauka. Do Lichenia nie pojadę, bo ja tam widzę " Złotego Cielca" wartego cztery płucoserca.

31.12.2014, 13:14

Jestem wróżką. Nie słuchajcie ludzi, którzy nie chodzą do wróżki! Ja was potrzebuję. Opowiadam wam bajeczkę, a wy dajecie mi swoją kasę. Ja wam opowiem bajeczkę, siedząc sobie wygodnie na fotelu... Pobawię się karteczkami, poopowiadam wam farmazony wyssane z palca. Pobawię się z wami, ja już wam ułożę życie. Tylko ludzie, dajcie mi KASY KASY KASY. Oj głuptasy, za mało... Przecież baja była dobra...

31.12.2014, 12:55

Masz rację, zgadzam się z Tobą w 100%!!! Szatan bardzo nie lubi konkurencji w postaci Kościoła... A Ty czemu działasz na rzecz złych mocy? Nie widzisz, jaki jest Twój punkt widzenia... Jesteś gdzieś tam na horyzoncie... Chodź do Nas! Idziemy do nieba! :)

31.12.2014, 12:52

Nawróć się, a przejrzysz Sercem, nie oczami. Kościół to ja, mój kolega, sąsiad, żona. Nie budynek i człowiek w sukience. Ksiądz jest mi potrzebny, do posługi, to mówienia mi, co mówi Biblia, do sakramentów. Nie znam księdza, który zrobiłby mi coś złego. Znam za to wielu naprawdę dobrych ludzi. Księży. Jedź Bracie do Watykanu, Do Lichenia, wyspowiadaj się, jedź na rekolekcje, poszukaj Boga Żywego. Żywego! Wtedy przejrzysz Sercem, wtedy będziesz błogosławił ludzi, księży, dasz 100 na remont kościoła, bo będzie Ci to drogie, drogie Twemu Sercu. A teraz jest w Tobie jad i zatwardziałość Serducha.Spróbuj żyć Bogiem, z Bogiem. Przejrzysz. Pomodlę się za Ciebie! Trzymaj się

31.12.2014, 12:39

Powtarzasz to co jest krypto ochroną. Rynek otumaniania utrzymuje sie od 2 tys. lat i pokazuje, ze wart jest sporo(np. Watykan, Licheń). Każda konkurencja jest niemile widziana, także z ambony usłyszysz proste instrukcje.

31.12.2014, 11:31

samorządowcy to antypolscy uzurpatorzy

31.12.2014, 11:16

Zgadzam się z Tobą, trzeba omijać wróżki, karty, wahadełka szerokim łukiem! To bardzo niebezpieczne. To nie jest zabawa, a wchodzenie w grę z diabłem.

31.12.2014, 10:49

Ostrzeżenie! karty tarota Są ogromnym zagrożeniem duchowym. Jeżeli chcesz stać się pustą duchowo osobą, wewnętrznie opuszczoną, nieszczęśliwą, a w dodatku udręczoną chorobami... proszę bardzo. Baw się w karty tarota. Jak kawałek papieru może przepowiedzieć Ci przyszłość? Ano.. Nie może. A może gwiazdy, albo kamienie... Dlaczego nie wróżą z układu kamieni po przypływie... albo układu krów na polu. Karty to coś więcej. Za nimi kryje się ktoś albo coś... My katole nazywamy to Szatanem. Nie bawcie się w tarota, nie wróżcie z tych kart, nie proszcie, aby wam wróżono) Poczytajcie o udręczeniach, zjawiskach paranormalnych (halucynacje wzrokowo-sluchowe i to nie z kategorii tych przyjemnych), depresjach, samobójstwach. O licznych chorobach. O tym wszystkim, co zaczęło się dziać u osób związanych z tymi kartami. Nie pozwalajcie "oczyszczać się", zdejmować z siebie uroków i innych rzeczy... To prowadzi do Piekła! Oj, bidulki, kręcicie główką, że wierzę w banialuki.... Poczekajmy do końca życia... do śmierci... A zobaczymy, kto będzie śmiał się baranim głosem... Ludzie! Kto ma uszy, kto ma oczy... Wierzcie w Ewangelię! i nawracajcie się! Kochojmy się ludziska! Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się Nowego Roku! Pozdrawiam Was!

31.12.2014, 10:13

Czy możecie wstawić horoskop na 2014 r aby sprawdzić jak trafne są wróżby ciotki Bernadetty?