Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]

  • Dziennik Łódzki

Matylda Witkowska

Horoskop na 2017 rok. Przekonaj się co czeka cię w nowym roku.

Karty Tarota postawiła dla nas łódzka wróżka Bernadetta. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w stawianiu kart, numerologii i doradztwie życiowym. Zaglądanie w karty i doradzanie ludziom jest jej pasją, a także tradycją przekazywaną w rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Na co dzień wróżka przyjmuje w Magicznej Księgarni Wróżki Bernadetty przy ul. Piotrkowskiej 92. Na wróżby można umawiać się telefonicznie, tel. 507 498 341.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.04.2017, 09:25

Ja korzystałam z usług wróżki Regelindy w Warszawie, która słynie między innymi z tego, że posiada złoty certyfikat. Muszę przyznać, że wróżka była dla mnie bardzo pomocna i dzięki niej dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy :)

02.01.2017, 22:16

a co inego braki w podstawowym wykształceniu i kaleczenie języka w sposób kompromitujący piszącego.

02.01.2017, 11:02

Faktycznie.. zapomniałem, że gdy ktoś zrobi literówkę lub błąd w zdaniu to od razu przegrał ...

01.01.2017, 19:28

Gazeta spełniła swoją misję informacyjną. Jestem w szoku.

01.01.2017, 17:23

A Ty nie oddalaj się i zaufaj słownikowi języka polskiego WRÓŻBITOM WRÓŻBITOM!!!

01.01.2017, 16:15

w Jeleniej Górze Ukrainiec zmordował 2 14 i 16-latkę, ale o tym cisza. Wróżka Bernadetta tego nie przewidziała i nie ostrzegła, a DŁ nie zamierza chyba nawet o tym wspomnieć.

01.01.2017, 13:35

Przyjdź Panie Jezu, Marana Tha!

01.01.2017, 12:41

Udało się:
1. Afera w MOPS i magistracie
2. Marsze "Hanka za mur"
3. Wydawanie 4 milionów tygodniowo na lotnisku.
4. Otwarcie najdłużej budowanego w Europie kawałka autostrady
5. Pozbyć się biskupa uwielbianego przez łodzian

Nie udało się:
1. Skończyć budowy Dworca Fabrycznego, ale otwarto go w takim stanie w jakim jest.
2. Wygrać Expo 2022 walkowerem

Jest dobrze. Więcej się udało niż nie udało.

01.01.2017, 12:24

wróżbita, wróżbitom

01.01.2017, 11:48

Wróżbiarstwo jest oddaniem się Diabłu i grzechem też korzystanie z nich. Apostołowie, Nowy i Stary Testament wyraźnie mówią, że jest to oddalenie się od Boga i zaufanie wróżbitą zamiast jedynemu Stwórcy to bożkom. Dziwi mnie, że na głównej stronie Dziennika jest taka reklama. Co to ma znaczyć i po co to?

01.01.2017, 08:48

... wciąż przed nami. Ale prawdziwą wolność już mamy i rower publiczny prywatny i dworzec i biurowce i najważniejsze jak drzewiej było - podział na panów i niewolników lumpów.