HOROSKOP DZIENNY 7.12.18. Horoskop dzienny piątek. Sprawdź...

  HOROSKOP DZIENNY 7.12.18. Horoskop dzienny piątek. Sprawdź HOROSKOP DZIENNY i zobacz, co mówią gwiazdy! HOROSKOP 7.12.18

  Józef Domański

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  HOROSKOP DZIENNY 7.12.18. Horoskop dzienny piątek. Sprawdź HOROSKOP DZIENNY i zobacz, co mówią gwiazdy! HOROSKOP 7.12.18

  HOROSKOP DZIENNY 7.12.18. Horoskop dzienny piątek. Sprawdź HOROSKOP DZIENNY i zobacz, co mówią gwiazdy! HOROSKOP 7.12.18 ©Pixabay.com

  Horoskop dzienny na 7.12.2018. Sprawdź horoskop dzienny na piątek i dowiedz się, jaka przyszłość czeka Ciebie i Twoich bliskich. Nie pozwól, by nadchodzące wydarzenia Cię zaskoczyły. Sprawdź horoskop dzienny na 7.12.18!
  HOROSKOP DZIENNY 7.12.18. Horoskop dzienny piątek. Sprawdź HOROSKOP DZIENNY i zobacz, co mówią gwiazdy! HOROSKOP 7.12.18

  HOROSKOP DZIENNY 7.12.18. Horoskop dzienny piątek. Sprawdź HOROSKOP DZIENNY i zobacz, co mówią gwiazdy! HOROSKOP 7.12.18 ©Pixabay.com

  HOROSKOP DZIENNY: BARAN (21.03-19.04)

  Nie sugeruj, tylko wyraźnie powiedz, że coś ci się nie podoba. Nie ma sensu grać półsłówkami, lepiej przedstawić sytuację jasno. Nie stracisz nerwów, a zyskasz więcej czasu na wprowadzenie zmian.

  HOROSKOP DZIENNY: BYK (20.04-22.05)

  Skoro niczego nie możesz się dowiedzieć, odpuść. Osoba, od której próbujesz uzyskać informacje, w końcu straci cierpliwość i cię przegoni. Zrób małą przerwę i zaczep ją znowu za kilka dni.

  HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA (23.05-21.06)

  Nie jesteś sobą, kiedy nie możesz wszystkiego zrobić bardzo dokładnie. I słusznie, przy zadaniu, które ci powierzono, precyzja jest wskazana. Tylko uważaj, żeby nie popaść w przesadę, bo stracisz mnóstwo czasu.

  HOROSKOP DZIENNY: RAK (22.06-22.07)

  Robisz tak wiele dla innych, że zapominasz o sobie. Musisz się zmobilizować i zmienić nastawienie, bo ta sytuacja trwa zdecydowanie za długo. Żeby mieć siłę na wspieranie innych, samemu trzeba być w dobrej formie.

  HOROSKOP DZIENNY: LEW (23.07-23.08)

  Po całym tygodniu pracy przyjdzie wreszcie czas na odpoczynek. Nie będzie go może zbyt wiele, ale pomoże ci się zregenerować. Zbierz ostatnie siły i zrób porządek na biurku, w poniedziałek będzie mniej roboty.

  HOROSKOP DZIENNY: PANNA (24.08-22.09)

  Nie przesadzaj z dbałością o szczegóły, nie ma na to czasu. Trzeba po prostu zebrać potrzebne informacje i wypełnić zadanie od początku do końca. Jeśli poczujesz, że sam nie dasz rady, poproś o pomoc współpracowników.

  HOROSKOP DZIENNY: WAGA (23.09-22.10)

  Czujesz zmęczenie, które jest spowodowane kilkoma czynnikami - nawałem pracy, obowiązków domowych oraz brakiem snu. W weekend będziesz miał okazję, żeby skupić się tylko i wyłącznie na swoich potrzebach.

  HOROSKOP DZIENNY: SKORPION (23.10-21.11)

  Każdego ranka masz ten sam problem, może trzeba zmienić nawyki? Bieganina i nerwy z pewnością nie nastrajają pozytywnie na resztę dnia, ani ciebie, ani rodziny. Nastaw budzik 15 minut wcześniej i zobacz różnicę.

  HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC (22.11-21.12)

  Nie bierz się za to, na czym nie znasz się chociaż w 50 procentach. Próba zbyt intensywnego skupienia się na temacie z pewnością skończy się porażką. Albo poproś o pomoc, albo przekaż sprawę komuś kompetentnemu.

  HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

  To, że ty nie przepadasz za przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia, nie znaczy, że inni tego nie lubią. Nie krytykuj, przecież nie musisz brać udziału w żadnych dotyczących tego tematu rozmowach.

  HOROSKOP DZIENNY: WODNIK (20.01-18.02)

  Potrzeba ci więcej aktywności, nie tylko umysłowej. Zobaczysz, że poczujesz się lepiej nie tylko na ciele, ale i na duchu. Najlepiej zaplanować sobie kolejne działania i starać się tego trzymać. Efekty będą zadowalające.

  HOROSKOP DZIENNY: RYBY (19.02-20.03)

  Jesteś gotowy na zmiany, więc już ich nie odwlekaj. Zresztą nawet gdy nie podejmiesz decyzji, prędzej czy później życie samo ją podejmie i postawi cię przed faktem dokonanym. Także uśmiechnij się i do przodu.  Najsmaczniejsze potrawy wigilijne - przepisy

  Najlepsze życzenia SMS na Boże Narodzenie i Nowy Rok

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo