1/16
Sprawdź co przygotowała Wróżka Eufemia. Horoskop miesięczny...

Sprawdź co przygotowała Wróżka Eufemia. Horoskop miesięczny na maj i wiosnę dla wszystkich znaków zodiaku niesie wiele wskazówek i podpowiedzi.

2/16
Baran (21 marca -19 kwietnia)...

Baran (21 marca -19 kwietnia)

To dobry czas na zrobienie rachunku sumienia. Barany powinny skupić się na naprawianiu błędów. Wiele z nich to drobne potknięcia, które już dawno zostawiłeś za sobą, ale kilka z nich nie daje Ci od dłuższego czasu spokoju, siedząc wciąż w Twojej głowie i powodując wyrzuty sumienia. Wykorzystaj najbliższe dni na to, aby to wyprostować. Wciel w życie scenariusz i ułóż te sprawy tak, aby już więcej Cię nie blokowały. Osoby, które skrzywdziłeś wciąż czekają na przełamanie i liczą na to, że wyciągniesz do nich rękę. Masz szansę na odzyskanie starych przyjaźni. To działanie będzie nie tylko bardzo oczyszczające, ale da Ci również cenną lekcję, której potrzebujesz, aby nabrać pokory. Idąc za ciosem przyjrzyj się także swojemu związkowi. Zadaj sobie pytanie o to, jakim jesteś partnerem, czy druga osoba może na Tobie zawsze polegać, czy ma prawo czuć się zaniedbana? Spójrz na siebie krytycznym okiem. Oczyszczenie atmosfery będzie miało pozytywne i naprawdę gorące następstwa!

Rada: Przyjmuj z pokorą krytykę, dzięki temu uda Ci się uwolnić od błędów.

3/16
Byk (20 kwietnia - 20 maja)...

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byki w najbliższych tygodniach będą mogły poczuć się nieco zagubione. Zbyt dużo bodźców, negatywnych informacji i konieczność odnalezienia się w nowych warunkach sprawią, że będziesz zbliżał się w stronę nieco niezrozumiałych i złych decyzji. W Twojej głowie pojawi się chęć podjęcia nagłych, a co gorsza, nieprzemyślanych kroków. O ile drastyczna zmiana fryzury nie będzie stanowiła na dłuższą metę kłopotu, to chęć dostarczenia sobie emocji za sprawą romansu i skoku w bok, już tak. Pamiętaj o tym, że w życiu są pewne zasady, których się nie łamie i ani złe samopoczucie, ani silne emocje nie są w stanie wytłumaczyć i wymazać winy czy konsekwencji takiego działania. Przypomnij sobie jak wiele już straciłeś kierując się nagłymi pragnieniami i żądzami. Nie krzywdź siebie i innych. Horoskop na maj podpowiada Bykom zachowanie wstrzemięźliwości w wielu aspektach życia, nie tylko w kontekście emocjonalnym, ale także materialnym. Najbliższe tygodnie nie będą dobrym czasem na wydawanie pieniędzy. Skup się na tym, co najpotrzebniejsze, pozostałe zachcianki odłóż na lepsze czasy.

Rada: Jeśli nie masz pewności, konsultuj swoje pomysły.

4/16
Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)...

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta muszą zwrócić większą uwagę na swoje samopoczucie i zdrowie. Od dłuższego czasu Twój organizm dawał Ci sygnały, że jesteś przemęczony i potrzebujesz dłuższej chwili na regenerację. To, że zagłuszałeś je kolejnymi wymówkami, nie oznacza, że objawy zniknęły. Zaniedbanie zemści się na Tobie w bardzo dotkliwy sposób, w najmniej oczekiwanym momencie. Nie lekceważ dłużej niepokojących sygnałów i nie zwlekaj z wprowadzeniem w życie planu naprawczego. Najbliższe dni będą również dobrym momentem na nadgonienie innych zaległości. Poświęć swoim bliskim więcej uwagi, spędź czas ze swoją miłością. Chwila dla dwojga to coś, czego zarówno Ty, jak i Twoja połówka potrzebujecie od dawna. Podreperowanie swojego samopoczucia i zadbanie o inne aspekty życia pozwoli Ci na zauważanie szans, które pojawiają się na Twojej drodze, m.in. zawodowej. Wcześniej sięgnięcie po nie było zbyt męczące, dlatego od razu je odrzucałeś. Miej oczy szeroko otwarte, bo zmiana może nadejść z najmniej oczekiwanej strony.

Rada: Nie ignoruj delikatnych sygnałów, jeśli są wysyłane stale.

Polecamy

Bellerin wyłączony z gry na 3-4 tygodnie. Barcelona nie ma zdrowych prawych obrońców

Bellerin wyłączony z gry na 3-4 tygodnie. Barcelona nie ma zdrowych prawych obrońców

Dynamika i oszczędność, czyli nowa Honda Civic e:HEV w wersji standardowej

Dynamika i oszczędność, czyli nowa Honda Civic e:HEV w wersji standardowej

Polska poznała ostatniego rywala przed MŚ 2022. Mecz w Warszawie

Polska poznała ostatniego rywala przed MŚ 2022. Mecz w Warszawie

Zobacz również

Zwolnienia grupowe w Łodzi i województwie łódzkim. Dlaczego firmy tną zatrudnienie?

Zwolnienia grupowe w Łodzi i województwie łódzkim. Dlaczego firmy tną zatrudnienie?

Skup kasztanów w woj. łódzkim. Ile kosztują kasztany?

Skup kasztanów w woj. łódzkim. Ile kosztują kasztany?

Dodaj ogłoszenie