1/14
Horoskop na sierpień 2020: Co gwiazdy przyniosą Bykom,...

Horoskop na sierpień 2020: Co gwiazdy przyniosą Bykom, Baranom, a co Koziorożcom i Wodnikom? Sprawdź miesięczny horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała dla Was wróżka Eufemia.

KLIKNIJ DALEJ


2/14
Baran (21 marca -19 kwietnia)...
fot. www.pixabay.com

Baran (21 marca -19 kwietnia)

Przed Baranami urlop - od zmartwień i rozwiązywania coraz to nowych problemów. Pora wreszcie odetchnąć pełną piersią. Życie osób spod tego znaku zodiaku w najbliższych dniach zacznie się rozkręcać i nabierać rumieńców. Uda się zamknąć te sprawy, które przez długi czas spędzały sen z powiek. Uzyskaną w ten sposób ulgę warto celebrować, a czas poświęcić na te przyjemności, które przez natłok codziennych zadań ciągle były odkładane na później. Ciesz się odpoczynkiem. Pamiętaj także o tym, żeby przemyśleć dawne błędy – dopiero z nich wyszedłeś, zatem nie wpadnij od razu w nowe. Trudna droga, którą przeszedłeś, powinna być lekcją na przyszłość. Sierpień będzie także dobrym momentem zarówno dla singla, jak i Barana będącego w związkach - w najbliższym czasie otoczy Cię miłość. Poczujesz, że masz na kogo liczyć i dla kogo żyć. Będziesz zadowolony z opieki, jaką otoczą Cię bliscy. Poczujesz ukojenie i zadowolenie.


3/14
Byk (20 kwietnia - 20 maja)...
fot. www.pixabay.com

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Najbliższe tygodnie będą dla Byków wielkim testem. To czas, w którym będziesz mógł wykazać się odwagą, zdecydowaniem i umiejętnością podejmowania trudnych wyborów. Nie podążaj jednak za wszelką cenę utartymi i znanymi ścieżkami, to dobry czas na eksperymentowanie. Nie zwlekaj jednak zbyt długo z postawieniem kropki nad i. Wahania sprawiają, że nawet początkowo dobre decyzje i obiecujące inicjatywy nie mogą się spełnić. Nie daj się także zdominować potworom, które kryją się w Twojej szafie. Zagrożeniem w stawianiu kolejnych kroków będzie nadmierne przeżywanie straconych szans. Nie myśl o nich zbyt długo, nie przywiązuj do nich wagi – musisz pogodzić się z tym, że popełniłeś pewne błędy. Wyciągnij wnioski, postaraj się spłacić swoje długi i wykorzystuj nowe szanse. Zdobądź się na odwagę tam, gdzie wcześniej Ci jej brakowało.


4/14
Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)...
fot. www.pixabay.com

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Sierpień będzie dla Bliźniąt czasem, w którym będą miały okazję na oczyszczenie się ze wszystkich złych emocji i energii, które nagromadziły się w ich życiu na przestrzeni wielu miesięcy. Zazdrość, przemęczenie, życie przeszłością, wyrzuty sumienia i analizowanie straconych szans - pora zostawić to za sobą i z optymizmem spojrzeć przed siebie. Z pewnością wydaje Ci się to trudne, w końcu próbujesz się z tym uporać nie od dziś. Musisz jednak podjąć kolejną próbę, to dobry czas. Zaakceptuj to, że masz za sobą szereg doświadczeń i przeżyć - nie tylko tych dobrych, ale i złych i ograniczających Cię tu i teraz. Jeżeli czujesz, że nie dasz rady, nie bój się poprosić o pomoc - nie tylko swoich przyjaciół czy rodzinę, ale także specjalistę. Potraktuj to jak kolejny etap na swojej ścieżce do pełnej akceptacji i równowagi. To dla ciebie dobry czas na podejmowanie decyzji, które nie przychodzą ci łatwo. Gwiazdy będą Ci sprzyjać i możesz liczyć na pomyślność zarówno w zawodowych, jak i prywatnych sprawach.

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

Srebrny medal Amelii Kostrzewy z ŁKS Łódź w Pucharze Świata w boksie

Srebrny medal Amelii Kostrzewy z ŁKS Łódź w Pucharze Świata w boksie

Finlandia odwołała międzynarodowy turniej szermierczy z powodu dopuszczenia Rosjan

Finlandia odwołała międzynarodowy turniej szermierczy z powodu dopuszczenia Rosjan

Dookoła Katalonii. Roglic pierwszym liderem. Majka daleko

Dookoła Katalonii. Roglic pierwszym liderem. Majka daleko

Zobacz również

Horoskop dzienny na wtorek 21 marca 2023

Horoskop dzienny na wtorek 21 marca 2023

Wielkie zniszczenia na stadionie Widzewa. Trybuna dla kibiców gości zamknięta ZDJĘCIA

Wielkie zniszczenia na stadionie Widzewa. Trybuna dla kibiców gości zamknięta ZDJĘCIA

Dodaj ogłoszenie