1/18
Które znaki zodiaku będą mogły liczyć na dobrą passę, a...

Które znaki zodiaku będą mogły liczyć na dobrą passę, a którym los rzuci pod nogi kłody?

KLIKNIJ DALEJ i sprawdź wielki horoskop miesięczny na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

2/18
Baran (21 marca -19 kwietnia)...

Baran (21 marca -19 kwietnia)

Barany będą musiały się wykazać umiejętnością radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi. Domowy budżet może nie udźwignąć nieprzewidzianych wydatków, a choroba kogoś z najbliższego otoczenia dodatkowo obciąży samopoczucie. Pamiętaj jednak, z niemal każdej sytuacji jest jakieś wyjście, które jeśli tylko dasz z siebie wszystko - znajdziesz. Twoja silna osobowość może być dla Ciebie w tych trudnych chwilach zarówno zbawieniem, jak i obciążeniem. Na plus działa to, że przeciwności losu nie są w stanie Cię złamać, jednak presję zwiększy fakt, że wiele osób będzie na Ciebie liczyć i spodziewać się, że Twoje działanie przyniesie rozwiązanie wszystkich problemów.

3/18
Byk (20 kwietnia - 20 maja)...

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Marzec niesie Bykom powiew zmian, niekoniecznie pozytywnych. Sporo będzie się działo zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Co prawda na niektóre okoliczności nie będziesz miał wpływu, jednak w większości przypadków to od Ciebie i od decyzji, które podejmiesz będzie zależało czy wyjdziesz z tego starcia z podniesioną głową. Postaraj się odłożyć gwałtowne emocje na bok, opanowanie i umiejętność trzeźwego myślenia będą Twoimi najlepszymi kompanami. W trudach codzienności nie zapominaj jednak o drobnych przyjemnościach, które pomogą Ci skutecznie naładować baterie.

4/18
Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)...

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Najbliższe tygodnie i wiosna, która zbliża się wielkimi krokami, dodadzą Ci wiatru w żagle. Pomysły, które do tej pory były jedynie w sferze marzeń, będziesz realizować z przyjemnością i ogromną energią. Wykorzystaj dobrze ten czas i wyciągnij z niego jak najwięcej dla siebie. Zapisanie się na kurs językowy? Super! Rozwiązanie spraw, które spędzały Ci ostatnio sen z powiek? Tak jest! Zrobienie czegoś nowego, co do tej pory przyprawiało Cię o gęsią skórkę? Czemu nie! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ten zastrzyk energii pozostanie z Tobą na dłużej i w kolejnych miesiącach będzie Twoją ogromną zaletą, która w wielu kwestiach ułatwi Ci życie.

Przeglądaj więcej
Poprzednie
1 z 6
Następne

Polecamy

Wypadek na Złotnie w Łodzi! Są ranni

Wypadek na Złotnie w Łodzi! Są ranni

Sobota należy do Polaków. Gra reprezentacja, gwiżdże Marciniak

Sobota należy do Polaków. Gra reprezentacja, gwiżdże Marciniak

Francja - Dania LIVE! Mecz na szczycie z polskim akcentem

Francja - Dania LIVE! Mecz na szczycie z polskim akcentem

Zobacz również

To największe miasta w województwie łódzkim!

To największe miasta w województwie łódzkim!

Nagranie śmiertelnego wypadku. Samochód wypadł z drogi!

Nagranie śmiertelnego wypadku. Samochód wypadł z drogi!

Dodaj ogłoszenie