1/16
Horoskop miłosny na wrzesień, październik i listopada.

Horoskop miłosny na wrzesień, październik i listopada.

2/16
Barany charakteryzuje spontaniczność, szczerość i to, że są...

Barany charakteryzuje spontaniczność, szczerość i to, że są otwarte na nowości. Zarówno kobiety jak i mężczyźni spod tego znaku zodiaku lubią dominować i rządzić. To typ wojownika/wojowniczki. W miłości i związkach Barany są namiętne, nie lubią jednak rutyny, potrzebne są im nowe bodźce i doznania.

Przyjazne znaki zodiaku dla Barana i takie, z którymi mogą stworzyć pełen zrozumienia i pasji związek to: Lew, Strzelec, Wodnik i Bliźnięta.

3/16
Osoby spod tego znaku zodiaku są uparte, zdecydowane, ale...

Osoby spod tego znaku zodiaku są uparte, zdecydowane, ale także bardzo zmysłowe - dużo miejsca w swoim życiu poświęcają przyjemnościom zmysłowym. Zazwyczaj są stałe zarówno w uczuciach, jak i swoich upodobaniach i poglądach. Byki są zdolne do tworzenia długotrwałych relacji, lubią mieć świadomość, że coś lub ktoś do nich należy - sprawia to, że czują się wtedy bezpieczni. Jednocześnie Byki mają ogromny temperament, który sprawia, że są świetnymi kochankami, gotowymi do sprostania wielu wymaganiom.

Przyjazne znaki zodiaku dla Byka i takie, z którymi mogą stworzyć pełen zrozumienia i pasji związek to: Panna, Rak, Ryby i Koziorożec

4/16
Bliźnięta są bardzo ciekawe, zwykło się uważać, że mają...

Bliźnięta są bardzo ciekawe, zwykło się uważać, że mają ironiczne poczucie humoru, potrafią odpowiedzieć swojemu rozmówcy ciętą ripostą. Bliźnięta często nie potrafią się zaangażować emocjonalnie, mężczyźni spod tego znaku uważani są za niestałych w uczuciach flirciarzy. Bliźnięta lubią uwodzić i eksperymentować, dlatego też szanse mają u nich osoby spontaniczne, podzielające ich pasje, inteligentne.

Przyjazne znaki zodiaku dla Bliźniąt i takie, z którymi mogą stworzyć pełen zrozumienia i pasji związek to: Waga, Wodnik, Baran, Lew

5/16
Osoby spod tego znaku zodiaku bywają nieśmiałe i wycofane....

Osoby spod tego znaku zodiaku bywają nieśmiałe i wycofane. Raki są równocześnie bardzo empatyczne i wrażliwe, potrafią przezywać najgłębsze uczucia. Zwykło się uważać, że kobiety spod tego znaku są czułe i romatyczne, jednak często padają ofiarą złudzeń. Mężczyźni Raki dają się poznać jako uczuciowi i opiekuńczy.

Raki są dość skryte, bliżej im do romantyków i marzycieli niż flirciarzy i uwodzicieli. Relacje z Rakiem będzie oparta na spotem dawce czułości i spokoju.

Przyjazne znaki zodiaku dla Raka i takie, z którymi mogą stworzyć pełen zrozumienia i pasji związek to: Ryby, Skorpion, Byk, Panna

6/16
Lwy są pewne siebie i zdecydowane, silnie wierzą w swoje...

Lwy są pewne siebie i zdecydowane, silnie wierzą w swoje umiejętności i racje. Często mają niestety skłonności do egoizmu i próżności, łatwo uzależniając się od podziwu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni spod tego znaku uznawani są za typ władczyni/władcy. Cieszą się życiem, lubią błyszczeć i być w centrum uwagi.

Lwy lubią eksperymenty, potrafią zagwarantować mocne doznania. Osoby spod tego znaku świetnie będą dogadywać się z tymi, którym nie będzie przeszkadzała ich potrzeba bycia gwiazdą - również w sypialni.

Przyjazne znaki zodiaku dla Lwa i takie, z którymi mogą stworzyć pełen zrozumienia i pasji związek to: Baran, Strzelec, Waga, Bliźnięta

7/16
Panny szczególnie wyróżniają się wnikliwością i krytycznym...

Panny szczególnie wyróżniają się wnikliwością i krytycznym podejściem, są też bardzo staranne i działają w sposób efektywny. Zarówno kobiety jak i mężczyźni spod tego znaku, postrzegani są jako odpowiedzialni, godni zaufania, opanowani. W połączeniu z nieco bardziej szalonym i wybuchowym charakterem, panna stworzy związek idealny.

Przyjazne znaki zodiaku dla Panny i takie, z którymi mogą stworzyć pełen zrozumienia i pasji związek to: Byk, Koziorożec, Rak, Skorpion

8/16
Wagi znane są ze swojego przywiązania do równowagi i...

Wagi znane są ze swojego przywiązania do równowagi i harmonii. Osoby spod tego znaku zodiaku są wyrafinowane, taktowne i uprzejme. Mają jednak problem z podejmowaniem decyzji. Kobiety Wagi postrzega sie jako towarzyskie koneserki sztuki czy mody, zaś mężczyzn jako szarmanckich uwodzicieli.

Wyrafinowanie i równowaga charakteryzująca te znaki dobrze łączy sie z romantyzmem. Wagi z chęcią pójdą na romantyczną kolację, nie spiesznie podejmując kolejne kroki.

Przyjazne znaki zodiaku dla Wagi i takie, z którymi mogą stworzyć pełen zrozumienia i pasji związek to: Wodnik, Bliźnięta, Lew, Strzelec

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

Upiorne stroje „neutralnych” Rosjan dopuszczonych na igrzyska. Kpina z MKOl [ZDJĘCIA]

Upiorne stroje „neutralnych” Rosjan dopuszczonych na igrzyska. Kpina z MKOl [ZDJĘCIA]

,,Z najwyższego punktu widzenia'': Coś się kończy, coś się zaczyna

,,Z najwyższego punktu widzenia'': Coś się kończy, coś się zaczyna

PŚ w short tracku. Historyczne podium Polek w rywalizacji sztafetowej w Pekinie!

PŚ w short tracku. Historyczne podium Polek w rywalizacji sztafetowej w Pekinie!

Zobacz również

Marieta Żukowska  jest zdania, że we Włoszech pracuje się lżej ZDJĘCIA

Marieta Żukowska jest zdania, że we Włoszech pracuje się lżej ZDJĘCIA

Groźny wypadek w Rąbieniu pod Łodzią. 4 osoby ranne ZDJĘCIA

Groźny wypadek w Rąbieniu pod Łodzią. 4 osoby ranne ZDJĘCIA