Horoskop na 2012 rok!

Redakcja
Dziennik Łódzki/archiwum
Prezentujemy horoskop na 2012 rok. Na każdej stronie znajdują się wróżby dla dwóch znaków zodiaków. Uwzględniliśmy takie sprawy jak: zdrowie, uczucia, finanse, pracę i kontakty z bliskimi.

Wodnik (21.01-19.02)

Karta przewodnia - Gwiazda
Gwiazda to karta nadziei. Wszystko się może zdarzyć. Oznacza, że jest na co czekać. Zmiany, które czekają w tym roku Wodniki, będą wyłącznie zmianami na dobre.

Zdrowie
Osoby spod znaku Wodnika muszą uważać na choroby i wypadki związane z wodą. Nie powinny wchodzić do jeziora po alkoholu ani odpływać daleko od brzegu. Mogą mieć problemy z drogami moczowymi. Za to na choroby pomoże im raczej picie ziółek niż łykanie tabletek. A jeśli Wodniki miały problemy z zajściem w ciążę, w tym roku powinno im się to udać.

Uczucia
Wodniki czeka w tym roku wspaniały rozkwit uczuć i znalezienie drugiej połowy. Nawet związkom, które do tej pory były kłótliwe, Gwiazda daje nadzieję na znalezienie złotego środka.

Finanse
W sprawach finansowych będzie to pod każdym względem dobry rok. Inwestycje, przelewy czy transakcje, na które Wodniki długo czekały, w tym roku na pewno będą zrealizowane. Pieniądze będą płynąć do nich szerokim strumieniem.

Praca
Czeka ich dobry okres w pracy. Także tu wszystko na co długo czekały i o czym marzyły ma szansę na realizację. Jeśli nie miały pracy, w tym roku na pewno ją znajdą. To dobry czas dla Wodników - marynarzy oraz producentów suplementów diet.

Rodzina
Kontakty z bliskimi będą układały się znakomicie. Nieporozumienia będą się same wyjaśniały.

Najlepszy kamień
Kwarc, turmalin

Najlepszy kolor
Brązowy i czerwony

Najważniejsze cechy
Wodniki podchodzą lekko do życia, lubią balansowanie na krawędzi, nie liczą się z nikim i z niczym. Często mają własne zdanie.

Przyjazne znaki
Byk, Rak, Koziorożec, Ryby

Ryby (20.02-20.03)

Karta przewodnia - Kochankowie
To karta miłości oraz wyboru. Oznacza podjęcie ważnej życiowej decyzji i ruszenie do przodu, np. wyprowadzenie się od rodziców czy ślub.

Zdrowie
Ryby powinny uważać na serce i wszystkie sprawy związane z krążeniem i nie podchodzić do życia zbyt emocjonalnie. Mogą bowiem przytrafiać się im choroby psychosomatyczne, spowodowane przez nadmierne emocje.

Uczucia
U Ryb w stałych związkach odżywać będzie miłość. Dla osób samotnych karta Kochankowie oznacza znalezienie drugiej połowy. Ryby muszą jednak uważać, by nie przesadzić z kochliwością. Będą bowiem mieć skłonność do romansów. W skrajnych przypadkach mogą nawet chcieć porzucić rodzinę.

Finanse
Finanse będą dobre, jeśli zrobią spółkę i będą mieć kogoś, kto podpowie, czy decyzje są trafne. Ryby będą mieć skłonność do brania kredytów na spółkę, ale powinny na to uważać. Mogą też mieć kłopoty z podjęciem decyzji i niepotrzebnie czekać z dokonaniem transakcji.

Praca
W pracy Ryby powinny uważać na konkurencję oraz na romanse. Mogą bardzo męczyć się przy podejmowaniu decyzji o zmianie pracy czy braniu pracy dodatkowej. Najlepiej na tym wyjdą, jeśli taką decyzję podejmą jak najszybciej.

Rodzina i przyjaciele
Relacje z bliskimi będą w tym roku bardzo dobre. Ryby będą mieć poczucie wspólnoty z rodziną, najbliższymi i przyjaciółmi. Będzie ich przepełniała miłość do wszystkich ludzi na świecie. Szczęśliwi będą także najbliżsi znajomi Ryb.

Najlepszy kamień
Ametyst

Najlepszy kolor
Turkusowy lub zielony

Najważniejsze cechy
Zmienność, uczciwość i wrażliwość

Przyjazne znaki
Rak, Skorpion i Ryby

Baran (21.03-20.04)

Karta przewodnia - Rydwan
To bardzo pozytywna karta. Pokazuje dobry czase na podejmowanie szybkich decyzji, gwałtowne działania i wielkie zmiany. Sprzyja też podróżom i wszystkim wyjazdom zagranicznym.

Zdrowie
Barany powinny uważać podczas jazdy samochodem, bo może skończyć się wypadkiem. Możliwe są urazy związane z wysiłkiem i kłopoty z mięśniami. Nawet zwykłe potknięcie się czy poślizgnięcie może skończyć się złamaniem lub zwichnięciem. Z drugiej strony, osoby chore odczują gwałtowną poprawę zdrowia. W nowym roku staną na nogi!

Uczucia
To będzie czas wielkich zmian, ale tylko pozytywnych. Związki z kłopotami mają szansę wyjść na prostą. Pozytywne zmiany będą inicjować zwłaszcza Barany płci męskiej. Dzięki ogromnej sile przebicia samotne Barany będą łatwo nawiązywały kontakty i tworzyły dobre związki. Szukając miłości, warto gdzieś wyjechać. A może miłość spotkamy w tramwaju?

Finanse
2012 rok to dobry okres dla Baranów na inwestycje i nawet najbardziej ryzykowne projekty finansowe. Los będzie sprzyjał szybkim, spontanicznym decyzjom finansowym. Pieniędzy w tym czasie na pewno nie zabraknie.

Praca
To będzie dobry rok na emigrację za chlebem i pracę w firmach międzynarodowych.

Rodzina i przyjaciele
Zacieśnią się więzi z rodziną z daleka. Możliwe odwiedziny krewnych lub znajomych z zagranicy. Udadzą się rodzinne pikniki oraz wakacje z przyjaciółmi.

Najlepszy kamień
Rubin

Najlepszy kolor
Czerwień

Najważniejsze cechy
Barany są uparte, pewne siebie i lubią pieniądze. Są pełne zapału i mają dużo energii.

Przyjazne znaki
Lew, Strzelec, Bliźnięta, Wodnik

Byk (21.04-20.05)

Karta przewodnia - Księżyc
Karta Księżyc oznacza złudzenia i iluzje. Sugeruje, że może pojawić się niezrozumienie rzeczywistości. Z drugiej strony, jest to karta tajemnicy.

Zdrowie
Bykom grozić mogą choroby związane z nerkami i korzonkami. Powinny więc ubierać się ciepło. Mogą też pojawić się problemy emocjonalne, a nawet depresje. Księżyc sugeruje, by w takiej sytuacji bez zwłoki szukać pomocy psychologa.

Uczucia
U Byków może pojawić się skłonność do tworzenia nierealnego obrazu partnera. Muszą uważać na to, co jest prawdą, a co ułudą. Byki w związkach mogą mieć problemy z komunikacją, samotne mogą mieć skłonność do związków platonicznych. Kobiety zamiast partnerów mogą szukać jedynie przyjaźni z mężczyznami.

Finanse
W tym roku Byki powinny uważać, bo ich ocena sytuacji gospodarczej może być nie-realna. Nie powinny inwestować. Powinny zrezygnować z kredytów, umów finansowych. Jeśli już muszą inwestować, powinny poprosić o pomoc doradcę. Nie będzie to jednak zły rok. Byki czeka finansowa stabilizacja.

Praca
W pracy trzeba uważać na kontakty z innymi. Lepiej nie zdradzać zbyt dużo o sobie, uważać też, co mówi się o innych. Praca będzie, ale nie ma widoków na zmiany.

Rodzina i przyjaciele
Byki mogą unikać kontaktów z bliskimi, choć tylko oni mogą dać im pocieszenie. Niestety, mogą mieć skłonność do szukania wsparcia w sektach. Powinny też być ostrożne w kontaktach internetowych - nowy przyjaciel może nie być tym, za kogo się podaje.

Najlepszy kamień
Szmaragd i jadeit

Najlepszy kolor
Niebieski

Najważniejsze cechy
Byki cenią bezpieczeństwo, rodzinę i spokój w finansach

Przyjazne znaki
Rak, Panna,Koziorożec, Ryby

Bliźnięta (21.05-21.06)

Karta przewodnia - Wieża
Nadchodzący rok będzie dla Bliźniąt dużym wyzwaniem. To, co trwa od lat, może w dramatycznych okolicznościach ulec zniszczeniu. Ale zburzone zostaną tylko złe rzeczy. To, co wygląda na katastrofę, okaże się zbawienne.

Zdrowie
Bliźnięta muszą bardzo uważać na zdrowie. Niewyleczone choroby mogą w tym roku się pogłębiać, konieczny może być pobyt w szpitalu. W przypadku choroby warto iść szybko do lekarza i zrobić zalecone badania. Trzeba też uważać na wypadki w domu.

Uczucia
To będzie trudny czas. Związki, które mają problemy, mogą kończyć się rozstaniem, a nawet rozwodem. Ale Wieża oznacza oczyszczanie, więc wszystkie perturbacje tylko wyjdą Bliźniętom na dobre. Jeśli związek ma kłopoty, warto w tym roku poszukać pomocy terapeuty. Trudno będzie znaleźć w tym roku stałego partnera. Mogą pojawić się powierzchowne znajomości.

Finanse
Nie jest to dobry okres dla finansów. Bliźnięta powinny uważać zwłaszcza przy sprzedaży mieszkań i inwestycjach w nieruchomości.

Praca
Rok 2012 nie będzie sprzyjał zmianom pracy. Jeżeli już pojawi się taka sytuacja, będzie wynikać z przyczyn zewnętrznych - likwidacji stanowiska pracy albo bankructwa firmy.

Rodzina i przyjaciele
W kontaktach z bliskimi trzeba uważać na to, co się mówi. Bliźnięta mogą być kłótliwe i czuć się niezrozumiane. Może pojawić się konflikt o mieszkanie lub spadek.

Najlepszy kamień
Agat, akwamaryn

Najlepszy kolor
Żółty

Najważniejsze cechy
Bliźnięta są bardzo zmienne, mają też problemy z podejmowaniem decyzji. Zdarza się, że mentalnie dorastają dopiero po 40.

Przyjazne znaki
Baran, Lew, Waga

Rak (22.06-22.07)

Karta przewodnia - Sąd

Sąd to bardzo dobra karta, która wróży znakomity rok. Raki będą teraz pełne życia i energii, a trudne sprawy same się rozwiążą. Raki będą czuły, że ktoś nad nimi czuwa. To może być też czas na rozwój duchowości. Raki mogą skierować się w stronę religii, robić rachunek sumienia i zastanawiać się nad swoim życiem.

Zdrowie
Karta Sądu oznacza wyzdrowienie ze wszystkich możliwych chorób. Rok 2012 to świetny czas na wszelkie terapie i działania związane z poprawą zdrowia. Raki powinny zabrać się za sportowe treningi i odchudzanie się. Na pewno się powiodą.

Uczucia
Raki czeka triumf uczuć. W ich życiu wygra prawdziwa miłość. Będą umiały wybrać te związki, które są dla nich korzystne, a właściwe osoby będą pojawiały się na ich drodze. Ale uwaga - karta Sąd oddaje nam to, na co zasłużyliśmy. Jeśli Raki ostatnio traktowały ludzi źle, w nowym roku może ich spotkać to samo.

Finanse
To będzie świetny rok na kupno mieszkania, inwestowanie, zakładanie spółek i grę na giełdzie. Udadzą się zwłaszcza interesy związane z instytucjami państwowymi. Dlatego lepiej inwestować w obligacje niż akcje.

Praca
Raki będą doceniane, mają szansę na awans i podwyżkę. Świetnie będą się czuły na posadzie w urzędzie. Mogą tam zrobić prawdziwą karierę!

Rodzina i przyjaciele
Rak w tym roku nie zawiedzie się na nikim. Będzie otaczał się ludźmi pozytywnymi, którzy będą go wspierać, a nie niszczyć.

Najlepszy kamień
Szafir, kamień księżycowy

Najlepszy kolor
Zielony

Najważniejsze cechy
Raki to prawdziwi romantycy. Są wrażliwe, kochliwe i wierzą w miłość. Są też bardzo ambitne.

Przyjazne znaki
Skorpion i Wodnik

Lew (23.07-22.08)

Karta przewodnia - Śmierć
Wbrew pozorom Śmierć nie jest złą kartą. Oznacza przede wszystkim zmiany, bo to, co było do tej pory, już wybrzmiało. Mówi o zostawieniu wszystkiego za sobą i ruszeniu do przodu z nową energią.

Zdrowie
Lwy powinny uważać na choroby kości i stawów. Mogą pojawić się kłopoty z kręgosłupem lub zębami. Warto pamiętać o planowanych wizytach u dentysty. Śmierć jest kartą wyzdrowienia, ale jeśli nie dba się o zdrowie, oznacza jego pogorszenie. Sugeruje świetny czas na rzucanie nałogów.

Uczucia
Dobre związki będą trwały, ale złe zakończą się definitywnie. Lwy będą miały siłę zakończyć toksyczne związki. Kobiety cierpiące w związkach z alkoholikami zdecydują się odejść i zawalczyć o siebie.

Finanse
To dobry czas na nowatorskie inwestycje, wprowadzanie produktów, których nie ma na rynku. W finansach nie będzie źle, choć nie ma co liczyć na wygraną w totolotka. Jeśli Lew miał problemy finansowe, w tym roku będzie mógł je pokonać, znajdując nowatorskie rozwiązanie.

Praca
Jeśli Lwy męczyły się przez lata w mało rozwijąjącej pracy, mają w tym roku szansę zmienić ją na ciekawszą. Bezrobotne Lwy mają znaleźć pracę. Warunkiem jest nowe podejście do jej szukania. Może zamiast siedzieć w internecie, warto pochodzić po firmach osobiście?

Rodzina i przyjaciele
W rodzinach Lwów mogą w tym roku pojawić się dzieci. Zakończą się niewygodne znajomości, pojawią się nowe, pozytywne osoby.

Najlepszy kamień
Diament, topaz, bursztyn

Najlepszy kolor
Złoty i pomarańczowy

Najważniejsze cechy
Lwy są twarde, umieją walczyć o swoje interesy. Cechuje je także ambicja, samodzielność i... trudny charakter.

Przyjazne znaki
Baran, Skorpion. Strzelec, Wodnik, Ryby

Panna (23.08-22.09)

Karta przewodnia - Świat
Panny odczują w tym roku potrzebę wyjazdów zagranicznych, odkrywania rzeczy nowych i egzotycznych. Karta Świat spełnia życzenia. Trzeba je tylko umieć właściwie wypowiedzieć.

Zdrowie
Panny poczują w tym roku, że mogą przenosić góry i tak właśnie będzie. Żadna choroba ich nie złamie, czeka ich wyzdrowienie i moc życiowej energii.

Uczucia
Panny mają szansę przeżyć w tym roku prawdziwą miłość i znaleźć drugą połówkę. Będą mieć poczucie spełnienia. Dużo Panien będzie chciało brać ślub. Będą chciały pokazać innym, że ich miłość jest prawdziwa. Mogą to być śluby po długoletnich związkach albo przeciwnie - bardzo szybkie. Ale zawsze oparte na ogromnym uczuciu.

Finanse
Finanse Panien będą kwitły. Wszystko, czego się dotkną, zamieni się w pieniądze. Mogą nawet z sukcesem grać w totolotka. Jedynym warunkiem jest pozytywne nastawienie. Jeśli Panny uwierzą, że będą biedne, to niestety takie pozostaną.

Praca
Wszystkie prace związane z zagranicą lub zagranicznymi firmami będą dla Panien spełnieniem. Świetnie udadzą się podroże służbowe. Dobrze pójdą im studia lub kursy językowe, które w tym roku chętnie będą zaczynać.

Rodzina i przyjaciele
Grono przyjaciół będzie wierne i cieszące się naszym szczęściem. Los będzie przyciągał osoby inspirujące, które mają szansę być naszymi nauczycielami. Pannom może narodzić się dziecko, zwłaszcza Pannom mieszkającym za granicą.

Najlepszy kamień
Agat, awenturyn

Najlepszy kolor
Granatowy albo szary

Najważniejsze cechy
Panny są praktyczne i rozważne. Cechuje je rozwaga i odpowiedzialność, ale niekiedy także pedantyzm.

Przyjazne znaki
Strzelec, Koziorożec, Waga i Wodnik

Waga (23.09-22.10)

Karta przewodnia - Diabeł
Karta Diabeł oznacza duże emocje, często negatywne. Wagi mogą być w tym roku agresywne, w kontaktach z ludźmi kierować się chęcią zysku i innymi niskimi pobudkami. Powinny opanować te uczucia.

Zdrowie
Wagi muszą uważać na zdrowie. Większość ich chorób będzie mieć podłoże psycho-somatyczne. Będą podatne na stany zapalne i urazy. Pociągnie ich do używek, alkoholu i hazardu, które nie posłużą zdrowiu. Pomocą mogą być techniki relaksacyjne np. joga.

Uczucia
Jeżeli Wagi nie powściągną języka, będą miały kłopoty. Agresja i mówienie pod wpływem emocji mogą doprowadzić do burzliwych rozpadów związków. Wagi powinny też uważać na związki uzależniające, w których stracą swoją tożsamość.

Finanse
To dobry rok na dodatkowe prace i dodatkowe pieniądze. Ale Wagi muszą uważać, by chęć pomnażania zysków nie zaprowadziła ich w szpony hazardu. Emocje nie powinny brać góry nad rozumem.

Praca
W pracy trzeba bardzo uważać na słowa i emocje, zwłaszcza w kontaktach z szefami. Nie jest to czas na forsowanie własnego zdania, bo można źle ubrać myśli w słowa. Trzeba uważać, by nie wpaść w pracoholizm.

Rodzina i przyjaciele
Przez własny upór, obrażanie się i zadufanie w sobie Wagi mogą dużo stracić. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do rozpadu rodziny. Wagi mogą też emocjonalnie uzależniać się od innych ludzi.

Najlepszy kamień
Lapis, turkus

Najlepszy kolor
Fiolet

Najważniejsze cechy
Wagi są pełne wdzięku i taktu, umieją też używać swojej inteligencji i dyplomacji. Zdarza się im jednak lekkomyślność.

Przyjazne znaki
Bliźnięta, Wodnik

Skorpion (23.10-22.11)

Karta przewodnia - Siła
Siła to jedna z najlepszych kart w całym Tarocie. Rysunek kobiety poskramiającej tygrysa pokazuje, że wszystko jest możliwe. Skorpionom będą spełniać się wszystkie marzenia. Powinny zastanowić się, czego pragną, bo inaczej rezultat może ich przerosnąć.

Zdrowie
To dobra karta zwłaszcza dla pań. Choroby związane ze sprawami kobiecymi mają szansę na wyleczenie. Skorpiony będą miały łatwość w pokonywaniu chorób, bardziej pomoże im pozytywne nastawienie niż leki. Dobre rezultaty może dać leczenie niekonwencjonalne.

Uczucia
Urok osobisty Skorpionów w tym roku jeszcze się potroi, wprost nie będą mogły opędzić się od przedstawicieli płci przeciwnej. Da to oczywiście okazję do romansów. Nawet zakompleksione Skorpiony w tym roku rozbłysną. Osoby samotne znajdą drugą połowę, a stałe związki będą się umacniać.

Finanse
Bardzo dobry rok pod względem finansowym. Inwestycje będą się udawać. Wiele jednak będzie zależeć od samych Skorpionów. Powinny zaufać swojej intuicji.

Praca
Jeśli Skorpion długo zbierał się, żeby pójść do szefa z prośbą o awans i podwyżkę, to teraz jest na to dobry okres. Powinien jednak zastanowić się, czy na pewno podoła na nowym stanowisku.

Rodzina i przyjaciele
Wokół Skorpionów zbierze się duże grono zainteresowanych nimi osób. Niestety, będą wśród nich też wrogowie. Trzeba uważać na pochlebców, umieć rozpoznać prawdziwych przyjaciół. To czas na narodzenie dzieci.

Najlepszy kamień

Kwarc, turmalin

Najlepszy kolor
Brązowy i czerwony

Najważniejsze cechy
Skorpiony popadają ze skrajności w skrajność, wierzą w siłę uczuć i są dobrymi przyjaciółmi. Ale są też przekorne, lubią mieć swoje zdanie.

Przyjazne znaki
Byk, Rak, Koziorożec, Ryby

Strzelec (23.11-22.12)

Karta przewodnia - Mag
Mag oznacza dla Strzelców pozytywne dary od losu. Muszą jednak umieć je wykorzystać. Powinny kierować się dobrem i uważać, by nie przejść na złą stronę mocy.

Zdrowie
Odkładane wizyty lekarskie muszą w tym roku zostać zrealizowane. Będzie to dobry czas na podreperowanie własnego zdrowia. Każda choroba ma szansę na wyleczenie, ale lepiej, by Strzelce nie bawiły się same w lekarzy. Powinny uważać na szarlatanów i niesprawdzone metody lecznicze.

Uczucia
Strzelce powinny bardzo uważać, by być szczerymi w uczuciach, a w swoich związkach nie koloryzować rzeczywistości. Jeśli partner Strzelcowi nie odpowiada, powinien to głośno powiedzieć. Nie ma co opowiadać niestworzonych historii, by zrobić wrażenie na partnerze. Wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw!

Finanse
To dobry rok dla Strzelców robiących interesy w handlu. Strzelce będą mieć ogromną siłę przebicia, wszyscy będą im wierzyć. Strzelce pracujące w szpitalach nie powinny się martwić o kontrakty i dotacje.

Praca
Strzelce mają szansę przekonać do siebie każdego swoimi słowami. Będą w stanie wszystkich omotać, opowiadając, jacy są świetni. Te działania, które nie sprawdzą się w uczuciach, w dużym koncernie wyjdą Strzelcom na dobre.

Rodzina i przyjaciele
Kontakty z bliskimi będą dobre, ale trzeba uważać, by nie narzucać im swojego zdania, nie manipulować i nie wymądrzać się. Najlepiej z pokorą wysłuchać zdania bliskich.

Najlepszy kamień
Ametyst

Najlepszy kolor
Fioletowy

Najważniejsze cechy
Strzelce to znaki wolne, mają swoje zdanie, bywają porywcze i przekorne. Ale cechuje je też stanowczość, zaradność i niezwykła radość życia.

Przyjazne znaki
Lew, Panna, Skorpion, Baran

Koziorożec (22.12-20.01)

Karta przewodnia - Pustelnik
Pustelnik to myśliciel, mędrzec, który odsuwa się od świata. Dlatego Koziorożce nie będą w tym roku błyszczeć na salonach. Skupią się na przemyśleniach i na własnej duszy.

Zdrowie
W 2012 roku Koziorożce będą czuły się starsze niż są w rzeczywistości. Mogą pojawić się dolegliwości typowe dla sędziwego wieku, takie jak ból kręgosłupa czy reumatyzm. Ale za to znajdą czas na relaks, jogę i medytację. Będą bardziej dbać o duszę.

Uczucia
Koziorożce mogą w tym roku być same na własne życzenie, ale może też trapić je poczucie osamotnienia. To nie będzie dobry rok na szukanie drugiej połowy. Jeśli pojawią się związki, to głównie platoniczne. Nawet Koziorożce będące w związkach mogą czuć się samotne.

Finanse
Inwestycje będą się udawać, ale tylko te wymyślone przez same Koziorożce. Powinny ufać raczej swojej intuicji niż radom innych. Lepiej będą prosperować jedno-osobowe firmy niż spółki. Kozioroże odniosą sukces, jeśli założą biznes związany z ezoteryką.

Praca
To dobry czas dla Koziorożców pracujących jako wolni strzelcy albo na luźną umowę-zlecenie. Praca w zespole może być dla nich trudna.

Rodzina i przyjaciele
Koziorożce będą chciały zrobić sobie przystanek w życiu. Mogą stronić od ludzi i spędzać czas we własnym towarzystwie, paląc świece i medytując. Towarzystwo zaakceptują tylko wtedy, gdy znajdą kogoś o podobnych zainteresowaniach.

Najlepszy kamień
Onyks lub hematyt

Najlepszy kolor
Zielony lub brązowy

Najważniejsze cechy
Koziorożce to silne osobowości i dobrzy przyjaciele. Są praktyczni, co czasem może przerodzić się w pedantyzm.

Przyjazne znaki
Byk, Panna, Rak, Ryby, Skorpion

JAKI BĘDZIE ROK 2012 DLA ŁODZI?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jaaa
Jaki żal jak uczucia mają być takie to ja dziękuję wgl ten horoskop jakiś walnięty
m
malinowa rozkosz
Ja się urodziłam w czepku i nie mam z tego tytulu zadnych profitow od zycia
N
Nostro2012
Jarosław Aleksander Kaczyński (ur. 18 czerwca 1949 w Warszawie) – skrajnie prawicowy polityk, tfórca i prezesik partii politycznych Porozumienie Centrum oraz Prawo i Sprawiedliwość...
"Nadchodzący rok będzie dla Bliźniąt dużym wyzwaniem. To, co trwa od lat, może w dramatycznych okolicznościach ulec zniszczeniu" - "PiS Titanic" zatonie!!!
"Bliźnięta mogą być kłótliwe i czuć się niezrozumiane" - buhahahaha!
o
ona
a co dla tych co urodzili sie w czepku
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie