MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Horoskop na 2018 rok Dziennika Łódzkiego. Karty postawiła dla nas łódzka wróżka Bernadetta

Matylda Witkowska
Matylda Witkowska
MAGMag jest kartą przewrotną. Mówi, że mamy wszystko co jest potrzebne do realizowania celów. Ale przez swoje możliwości możemy też manipulować sytuacją i ludźmi.MiłośćWodniki powinny uważać, żeby w miłości Mag nie pokazał swojego negatywnego aspektu. Wodniki mogą w tym roku doskonale okłamywać partnerów, a przecież szczera rozmowa i prawda dadzą im dużo więcej niż krętactwo. Mag pozwoli Wodnikom na poznawanie nowych ludzi, ale oprócz wymarzonych partnerów może też przyciągać takich, którzy po bliższym poznaniu bardzo ich rozczarują.ZdrowieMag jest kartą lekarza. Dlatego jeśli Wodniki borykają się z problemami zdrowotnymi, mają teraz właściwy czas, żeby się wyleczyć. Wodniki muszą też uważać na choroby gardła i kręgosłupa.Finanse  Magiczna strona Maga pozwoli Wodnikom niemal wyczarowywać pieniądze. Będą same przychodziły, często nawet zbyt duże. Ludzie będą Wodnikom dawać to, czego pragną.Praca  Mag jest mówcą i manipulatorem. Dlatego to idealna karta dla przedstawicieli handlowych, trenerów personalnych, nauczycieli i innych zawodów, w których zarabia się na życie słowem.Rodzina i przyjacieleCzarodziejski urok Maga przyciągnie  wielu ludzi. Ale Wodniki powinny się zastanowić, czy ludzie widzą ich wewnętrzne piękno, czy też przyciąga ich  jedynie chwilowa elokwencja i powierzchowna błyskotliwość.
MAGMag jest kartą przewrotną. Mówi, że mamy wszystko co jest potrzebne do realizowania celów. Ale przez swoje możliwości możemy też manipulować sytuacją i ludźmi.MiłośćWodniki powinny uważać, żeby w miłości Mag nie pokazał swojego negatywnego aspektu. Wodniki mogą w tym roku doskonale okłamywać partnerów, a przecież szczera rozmowa i prawda dadzą im dużo więcej niż krętactwo. Mag pozwoli Wodnikom na poznawanie nowych ludzi, ale oprócz wymarzonych partnerów może też przyciągać takich, którzy po bliższym poznaniu bardzo ich rozczarują.ZdrowieMag jest kartą lekarza. Dlatego jeśli Wodniki borykają się z problemami zdrowotnymi, mają teraz właściwy czas, żeby się wyleczyć. Wodniki muszą też uważać na choroby gardła i kręgosłupa.Finanse Magiczna strona Maga pozwoli Wodnikom niemal wyczarowywać pieniądze. Będą same przychodziły, często nawet zbyt duże. Ludzie będą Wodnikom dawać to, czego pragną.Praca Mag jest mówcą i manipulatorem. Dlatego to idealna karta dla przedstawicieli handlowych, trenerów personalnych, nauczycieli i innych zawodów, w których zarabia się na życie słowem.Rodzina i przyjacieleCzarodziejski urok Maga przyciągnie wielu ludzi. Ale Wodniki powinny się zastanowić, czy ludzie widzą ich wewnętrzne piękno, czy też przyciąga ich jedynie chwilowa elokwencja i powierzchowna błyskotliwość.
Karty postawiła dla nas łódzka wróżka Bernadetta. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w stawianiu kart, numerologii i doradztwie życiowym. Zaglądanie w karty i doradzanie ludziom jest jej pasją, a także tradycją przekazywaną w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Użyliśmy Arkanów Wielkich z talii kart Tarota zaprojektowanych przez Roberta Lichodziejewskiego. To polskie karty, które zostały wydane przez Studio Astropsychologii.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki