ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Horoskop na grudzień

  Rozwiń
  Horoskop na piątek 26 maja

  Horoskop na piątek 26 maja

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Horoskop na piątek 26 maja
  Horoskop dzienny na piątek 26 maja. Sprawdź, co mówią gwiazdy.
  Horoskop na piątek 26 maja
  WODNIK (21.01 - 18.02)

  W połowie przyszłego tygodnia odnowisz starą znajomość. Spotkasz osobę, z którą kontakt urwał Ci się w dość nietypowych okolicznościach. Tematów do rozmów nie zabraknie.

  RYBY (19.02 - 20.03)

  Przed Tobą spokojny tydzień. Uda Ci się zrealizować wszystkie plany. Jeśli dołożyć do tego przejawy życzliwości, jakiej doświadczysz niemal każdego dnia, to nic tylko pozazdrościć.

  BARAN (21.03 - 20.04)

  Ktoś może w przyszłym tygodniu próbować zmieniać niektóre Twoje przyzwyczajenia. Raczej nie przypadnie Ci to gustu. Rozbieżność zdań może spowodować drobne dąsy.

  BYK (21.04 - 21.05)

  Przyszły tydzień przetestuje Twoją umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w warunkach dalekich od komfortu. Niemal wszystkie egzaminy zaliczysz celująco.

  BLIŹNIĘTA (22.05 - 21.06)

  Jeśli wydaje Ci się, że już nic w życiu nie jest w stanie Cię zaskoczyć, to w przyszłym tygodniu przyjdzie Ci nieco zweryfikować tę opinię… Przyczyni się do tego ktoś znajomy.

  RAK (22.06 - 22.07)

  Najbliższe dni to dobry czas na zawieranie nowych znajomości, planowanie z dużym wyprzedzeniem i nadrabianie zaległości. W Twoim życiu sporo będzie się działo.

  LEW (23.07 - 22.08)

  Nie licz na dłuższy relaks i odpoczynek. Obowiązków nie będzie Ci brakować. Dodatkowo niemal każdego dnia ktoś będzie próbował zrzucać Ci na barki swoje obowiązki.

  PANNA (23.08 - 22.09)

  W nadchodzącym tygodniu waż słowa i precyzyjnie formułuj myśli, bo jedno nie w porę wypowiedziane zdanie może Cię sporo kosztować. Dotyczy to także Twojego życia osobistego.

  WAGA (23.09 - 22.10)

  Na początku przyszłego tygodnia ktoś może wypomnieć Ci brak konsekwencji w realizacji podejmowanych zobowiązań. Pretensji będzie sporo, chociaż nie wszystkie uzasadnione.

  SKORPION (23.10 - 21.11)

  Spodziewaj się dobrych wiadomości dotyczących Twoich planów. Niepewność, jak Ci ostatnio towarzyszyła, pójdzie w zapomnienie. Te informacje ucieszą także Twoich najbliższych.

  STRZELEC (22.11 - 21.12)

  Łatwo Ci będzie przychodziło podejmowanie decyzji, poszukiwanie kompromisowych rozwiązań i łagodzenie drobnych napięć. Wiele osób zwróci się w tych sprawach do Ciebie.

  KOZIOROŻEC (22.12 - 20.01)

  Przygotuj się do rozmowy, która czeka Cię pod koniec tygodnia. Sporo będzie od niej zależeć, więc sporządź sobie wcześniej listę argumentów.  DZIEŃ MATKI 2017: Życzenia na dzień matki, życzenia dla mamy, wierszyki na dzień mamy [KRÓTKIE SMS]


  26 maja: Dzień Mamy - życzenia, wierszyki, piosenki


  Życzenia dla mamy na Dzień Matki


  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo