Idealny biustonosz od Corin

Redakcja
O tym, że biustonosze pabianickiej Firmy Corin, znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie decydują talenty menedżerskie właścicieli. Owocuje to sukcesami i licznymi nagrodami przyznawanymi w kraju i za granicą.

W ostatnim czasie firma została nagrodzona medalem Zasłużony dla eksportu. Kolekcja kostiumów kąpielowych marki Corin zyskała miano Super Produktu 2017, a biustonosz Virginia 17871 został uznany za Brylant wśród biustonoszy 2018. Nagrodę przyznało Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu.

To tylko jeden z licznych sukcesów, które osiągnęli zarządzający Firmą Corin. Corin angażuje się w prospołeczne działania na rzecz zdrowia kobiet i dała temu dowód przeprowadzając badania nad konstrukcją idealnego biustonosza. Były w nie zaangażowane zarówno Politechnika Łódzka, jak i Centrum Zdrowia Matki Polki.

Inżynierowie i lekarze - specjaliści chorób piersi - wskazali, jak konstrukcja biustonosza wpływa na ciało kobiety. Prawdopodobnie żaden producent bielizny na świecie do tej pory nie przeprowadził tego typu badania. Za innowacyjne badania nad konstrukcją biustonosza idealnego Firma Corin została wielokrotnie wyróżniona i nagrodzona.

Wśród tych nagród szczególne znaczenie ma ta przyznana przez Wojewodę Łódzkiego - Mocni w Biznesie 2017. Biustonoszem idealnym zainteresowali się też realizatorzy programu „How do they do it” emitowanego przez brytyjską telewizję Discovery Channel w ponad 200 krajach. Z pewnością przyczyniło się to do promocji Corin na świecie. Na eksport (m.in. do tak odległych krajów, jak USA, Kanada i Australia) trafia ponad połowa produkowanych wyrobów.

Corin otrzymała m.in. statuetkę za szyk i piękno biustonoszy od organizatorów Targów w Moskwie. Pismo branży bieliźniarskiej uznało ją (jako jedynę firmę z Europy Środkowo-Wschodniej) za specjalistę w produkcji biustonoszy na duże biusty.

W odpowiedzi na potrzeby klientów Corin zapewnienia dobrej jakości produkty, przy jednoczesnym stałym podążaniu za najnowszymi trendami. Produkuje dwie linie bielizny - bazową, stale dostępną dla klientów oraz kolekcję fashion (sezonową), wprowadzaną do sprzedaży na konkretny sezon (wiosna/lato, jesień/zima).

Firma nawiązała współpracę z francuskimi konstruktorami i projektantami bielizny, którzy pomogli przystosować produkcję do standardów najlepszej bielizny europejskiej. Jednym z głównych motorów rozwoju są poczynione inwestycje przystosowujące dział produkcyjny do tworzenia ekskluzywnej bielizny. Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek ze specyficznymi potrzebami np. z większym biustem, które mają problemy z zakupem dobrej jakościowo, a zarazem modnej bielizny. Niektóre modele są produkowane w ponad 50 rozmiarach. Obwody biustonoszy to 65-110, zaś rozmiary misek A-K.

Bielizna Firmy Corin jest wytwarzana z wysokiej jakości surowców, dobrych gatunkowo materiałów, jak również komponentów do ich wytwarzania. Produkty wykonane są z tkanin, dzianin, koronek, haftów. Propozycja firmy to przede wszystkim modne, szykowne komplety bielizny, odpowiadające aktualnym trendom mody zarówno pod względem surowców, jak i kolorystyki.

Firma czynnie uczestniczy w targach i wystawach, międzynarodowych imprezach branżowych, np. w targach w Paryżu, Nowym Jorku, Las Vegas, Moskwie, Kijowie.

Corin zatrudnia około 50 osób i na stałe współpracuje z dwoma polskimi zakładami produkcyjnymi, gdzie lokuje dużą część produkcji.

Przedsiębiorstwo Corin działa na rynku od 1996 roku. Właścicielami są Barbara i Mariusz Hanczka.

e-corin.eu/pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Strefa Biznesu - Sytuacja na rynku pracy w 2023 roku

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie