sportowy24
    III Liga, grupa łódzko-mazowiecka, sezon 2013/14 - TERMINARZ

    III Liga, grupa łódzko-mazowiecka, sezon 2013/14 - TERMINARZ

    mar

    Dziennik Łódzki

    Aktualizacja:

    Dziennik Łódzki

    III Liga, grupa łódzko-mazowiecka, sezon 2013/14 - TERMINARZ
    Terminarz rozgrywek III Ligi, grupy łódzko-mazowieckiej w sezonie 2013/2014.
    III Liga, grupa łódzko-mazowiecka, sezon 2013/14 - TERMINARZ
    1. KOLEJKA: [
    /b]
    [b]2. KOLEJKA:

    3. KOLEJKA:
    4. KOLEJKA - 24-25 sierpnia
    • GKP Targówek - Żyrardowianka Żyrardów (24 sierpnia, 16:00)
    • Zawisza Rzgów - Mechanik Radomsko (24 sierpnia, 16:00)
    • Omega Kleszczów - Sokół Aleksandrów Łódzki (24 sierpnia, 17:00)
    • Widzew II Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki (24 sierpnia, 17:00)
    • Broń Radom - MKS Kutno (24 sierpnia, 17:00)
    • Mazur Karczew - Start Otwock (24 sierpnia, 17:00)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Warta Sieradz (24 sierpnia, 17:00)
    • Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi (24 sierpnia, 17:00)
    • WKS Wieluń - Legia II Warszawa (24 sierpnia, 17:00)
    • GKS II Bełchatów - Huragan Wołomin (25 sierpnia, 12:00)

    5. KOLEJKA - 31 sierpnia-1 września
    • Huragan Wołomin - Ursus Warszawa (31 sierpnia, 14:00)
    • Warta Sieradz - GKS II Bełchatów (31 sierpnia, 16:00)
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - GKP Targówek (31 sierpnia, 17:00)
    • Mechanik Radomsko - WKS Wieluń (31 sierpnia, 17:00)
    • Pilica Białobrzegi - Zawisza Rzgów (31 sierpnia, 17:00)
    • Start Otwock - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (31 sierpnia, 17:00)
    • MKS Kutno - Mazur Karczew (31 sierpnia, 17:00)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom (1 września, 11:00)
    • Żyrardowianka Żyrardów - Widzew II Łódź
    • Legia II Warszawa - Omega Kleszczów

    6. KOLEJKA - 4 września
    • Omega Kleszczów - GKP Targówek (4 września, 16:00)
    • Zawisza Rzgów - Huragan Wołomin (4 września, 16:00)
    • Broń Radom - Żyrardowianka Żyrardów (4 września, 17:00)
    • Mazur Karczew - Lechia Tomaszów Mazowiecki (4 września, 17:00)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - MKS Kutno (4 września, 17:00)
    • GKS II Bełchatów - Start Otwock (4 września, 17:00)
    • Ursus Warszawa - Warta Sieradz (4 września, 17:00)
    • WKS Wieluń - Pilica Białobrzegi (4 września, 17:00)
    • Legia II Warszawa - Mechanik Radomsko
    • Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki

    7. KOLEJKA - 7-8 września
    • Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów (7 września, 11:00)
    • Huragan Wołomin - WKS Wieluń (7 września, 14:00)
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom (7 września, 16:00)
    • GKP Targówek - Widzew II Łódź (7 września, 16:00)
    • Start Otwock - Ursus Warszawa (7 września, 16:30)
    • MKS Kutno - GKS II Bełchatów (7 września, 17:00)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (7 września, 17:00)
    • Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa (8 września, 15:00)
    • Warta Sieradz - Zawisza Rzgów
    • Żyrardowianka Żyrardów - Mazur Karczew

    8. KOLEJKA - 14-15 września
    • Mechanik Radomsko - Pilica Białobrzegi (14 września, 11:00)
    • Omega Kleszczów - Widzew II Łódź (14 września, 15:00)
    • Zawisza Rzgów - Start Otwock (14 września, 15:00)
    • Mazur Karczew - Sokół Aleksandrów Łódzki (14 września, 16:30)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów (14 września, 16:30)
    • Ursus Warszawa - MKS Kutno (14 września, 16:30)
    • WKS Wieluń - Warta Sieradz (14 września, 17:00)
    • Broń Radom - GKP Targówek (14 września, 17:00)
    • GKS II Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki (15 września, 12:00)
    • Legia II Warszawa - Huragan Wołomin

    9. KOLEJKA - 18 września
    • GKP Targówek - Mazur Karczew (18 września, 16:00)
    • MKS Kutno - Zawisza Rzgów (18 września, 16:00)
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (18 września, 16:00)
    • Pilica Białobrzegi - Omega Kleszczów (18 września, 16:30)
    • Huragan Wołomin - Mechanik Radomsko (18 września, 16:30)
    • Start Otwock - WKS Wieluń (18 września, 16:30)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa (18 września, 17:00)
    • Widzew II Łódź - Broń Radom
    • Warta Sieradz - Legia II Warszawa
    • Żyrardowianka Żyrardów - GKS II Bełchatów

    10. KOLEJKA - 21-22 września
    • Omega Kleszczów - Broń Radom (21 września, 15:00)
    • Zawisza Rzgów - Lechia Tomaszów Mazowiecki (21 września, 15:00)
    • Mazur Karczew - Widzew II Łódź (21 września, 16:00)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKP Targówek (21 września, 16:00)
    • Mechanik Radomsko - Warta Sieradz (21 września, 16:00)
    • Ursus Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów (21 września, 16:30)
    • WKS Wieluń - MKS Kutno (21 września, 17:00)
    • GKS II Bełchatów - Sokół Aleksandrów Łódzki (22 września, 12:00)
    • Pilica Białobrzegi - Huragan Wołomin (22 września, 15:00)
    • Legia II Warszawa - Start Otwock

    11. KOLEJKA - 28-29 września
    • Huragan Wołomin - Omega Kleszczów (28 września, 14:00)
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa (28 września, 15:00)
    • Start Otwock - Mechanik Radomsko (28 września, 16:00)
    • MKS Kutno - Legia II Warszawa (28 września, 16:00)
    • GKP Targówek - GKS II Bełchatów (28 września, 16:00)
    • Broń Radom - Mazur Karczew (28 września, 17:00)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - WKS Wieluń (29 września, 11:00)
    • Warta Sieradz - Pilica Białobrzegi
    • Żyrardowianka Żyrardów - Zawisza Rzgów
    • Widzew II Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    12. KOLEJKA - 2 października
    • Omega Kleszczów - Mazur Karczew (2 października, 15:00)
    • Zawisza Rzgów - Sokół Aleksandrów Łódzki (2 października, 15:00)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom (2 października, 16:00)
    • GKS II Bełchatów - Widzew II Łódź (2 października, 16:00)
    • Ursus Warszawa - GKP Targówek (2 października, 16:00)
    • WKS Wieluń - Żyrardowianka Żyrardów (2 października, 16:00)
    • Mechanik Radomsko - MKS Kutno (2 października, 16:00)
    • Pilica Białobrzegi - Start Otwock (2 października, 16:00)
    • Huragan Wołomin - Warta Sieradz (2 października, 16:00)
    • Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki

    13. KOLEJKA - 5-6 października
    • MKS Kutno - Pilica Białobrzegi (5 października, 15:00)
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - WKS Wieluń (5 października, 15:00)
    • GKP Targówek - Zawisza Rzgów (5 października, 15:00)
    • Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (5 października, 15:30)
    • Start Otwock - Huragan Wołomin (5 października, 15:30)
    • Broń Radom - GKS II Bełchatów (5 października, 19:00)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mechanik Radomsko (6 października, 11:00)
    • Warta Sieradz - Omega Kleszczów
    • Widzew II Łódź - Ursus Warszawa
    • Żyrardowianka Żyrardów - Legia II Warszawa

    14. KOLEJKA - 12-13 października
    • Zawisza Rzgów - Widzew II Łódź (12 października, 14:00)
    • Huragan Wołomin - MKS Kutno (12 października, 14:00)
    • Omega Kleszczów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (12 października, 15:00)
    • WKS Wieluń - GKP Targówek (12 października, 15:00)
    • Mechanik Radomsko - Żyrardowianka Żyrardów (12 października, 15:00)
    • Ursus Warszawa - Broń Radom (12 października, 15:30)
    • Pilica Białobrzegi - Lechia Tomaszów Mazowiecki (12 października, 15:30)
    • GKS II Bełchatów - Mazur Karczew (13 października, 12:00)
    • Warta Sieradz - Start Otwock
    • Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki

    15. KOLEJKA - 19-20 października
    • Broń Radom - Zawisza Rzgów (19 października, 12:00)
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - Mechanik Radomsko (19 października, 14:00)
    • Start Otwock - Omega Kleszczów (19 października, 15:00)
    • MKS Kutno - Warta Sieradz (19 października, 15:00)
    • GKP Targówek - Legia II Warszawa (19 października, 15:00)
    • Mazur Karczew - Ursus Warszawa (19 października, 15:00)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS II Bełchatów (19 października, 15:00)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Wołomin (20 października, 11:00)
    • Żyrardowianka Żyrardów - Pilica Białobrzegi
    • Widzew II Łódź - WKS Wieluń

    16. KOLEJKA - 26-27 października
    • Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów (26 października, 13:00)
    • Zawisza Rzgów - Mazur Karczew (26 października, 13:00)
    • Mechanik Radomsko - GKP Targówek (26 października, 14:00)
    • Pilica Białobrzegi - Sokół Aleksandrów Łódzki (26 października, 14:00)
    • Huragan Wołomin - Żyrardowianka Żyrardów (26 października, 14:00)
    • Start Otwock - MKS Kutno (26 października, 14:00)
    • Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (26 października, 15:00)
    • WKS Wieluń - Broń Radom (26 października, 15:00)
    • Legia II Warszawa - Widzew II Łódź
    • Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki

    17. KOLEJKA - 2-3 listopada
    • Broń Radom - Legia II Warszawa (31 października, 17:00)
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Wołomin (2 listopada, 13:00)
    • Mazur Karczew - WKS Wieluń (2 listopada, 13:00)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Zawisza Rzgów (2 listopada, 13:30)
    • MKS Kutno - Omega Kleszczów (2 listopada, 14:00)
    • GKP Targówek - Pilica Białobrzegi (2 listopada, 15:00)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Start Otwock (3 listopada, 11:00)
    • GKS II Bełchatów - Ursus Warszawa (3 listopada, 12:00)
    • Żyrardowianka Żyrardów - Warta Sieradz
    • Widzew II Łódź - Mechanik Radomsko

    18. KOLEJKA - 9-10 listopada
    • MKS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki (9 listopada, 12:00)
    • Omega Kleszczów - Ursus Warszawa (9 listopada, 13:00)
    • Zawisza Rzgów - GKS II Bełchatów (9 listopada, 13:00)
    • Mechanik Radomsko - Broń Radom (9 listopada, 13:30)
    • Pilica Białobrzegi - Widzew II Łódź (9 listopada, 13:30)
    • Huragan Wołomin - GKP Targówek (9 listopada, 13:30)
    • Start Otwock - Żyrardowianka Żyrardów (9 listopada, 13:30)
    • WKS Wieluń - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (9 listopada, 14:00)
    • Legia II Warszawa - Mazur Karczew
    • Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów Łódzki

    19. KOLEJKA - 16-17 listopada
    • Sokół Aleksandrów Łódzki - Start Otwock (16 listopada, 13:00)
    • Ursus Warszawa - Zawisza Rzgów (16 listopada, 13:00)
    • Mazur Karczew - Mechanik Radomsko (16 listopada, 13:00)
    • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa (16 listopada, 13:00)
    • Broń Radom - Pilica Białobrzegi (16 listopada, 17:00)
    • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Omega Kleszczów (17 listopada, 11:00)
    • GKS II Bełchatów - WKS Wieluń (17 listopada, 12:00)
    • Żyrardowianka Żyrardów - MKS Kutno
    • GKP Targówek - Warta Sieradz
    • Widzew II Łódź - Huragan Wołomin

    AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK III LIGI, GRUPA ŁÓDZKO-MAZOWIECKA

    Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    III liga, grupa 1

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37 32-14
    2. Widzew Łódź 17 35 32-13
    3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 33 30-20
    4. Huragan Morąg 17 30 26-17
    5. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 29 29-26
    6. Victoria Sulejówek 17 28 36-30
    7. Polonia Warszawa 17 27 24-13
    8. Ursus Warszawa 17 26 19-20
    9. Legia II Warszawa 16 24 28-17
    10. Olimpia Zambrów 17 24 22-25
    11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22 30-32
    12. Pelikan Łowicz 16 21 34-30
    13. Sokół Ostróda 17 19 19-23
    14. ŁKS 1926 Łomża 16 18 14-21
    15. MKS Ełk 16 18 12-17
    16. Warta Sieradz 17 15 23-32
    17. GKS Wikielec 17 7 15-34
    18. Tur Bielsk Podlaski 17 7 5-46

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl