III liga: Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 0:4 [ZDJĘCIA]

ab, pj
Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 0:4
Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 0:4 Przemysław Jafra
Fatalna passa piłkarzy z Radomska trwa. W 7. kolejce piłkarskiej III ligi zawodnicy Mechanika przegrali na własnym stadionie z Omegą Kleszczów 0:4. To druga z rzędu porażka radomszczan różnicą czterech bramek, w poprzedniej kolejce przegrali bowiem 4:0 z rezerwami warszawskiej Legii.

Sobotni mecz ustawiły szybko zdobyte bramki przez Huberta Robaszka i Łukasza Marciniaka. W pierwszej części gry radomszczanie mieli tylko jedną okazję do strzelenia gola. W 25. minucie strzał Damiana Radowicza obronił Filip Błażejewski. Bramkarz gości poradził sobie również z dobitką Marka Michalskiego. W końcówce pierwszej połowy trzeciego gola dla Omegi strzelił Hubert Górski. Druga połowa przyniosła tylko jednego gola. W końcówce meczu wynik ustalił rezerwowy Rafał Serwaciński.