Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

III liga: Mechanik Radomsko - Żyrardowianka Żyrardów 1:0 [ZDJĘCIA]

pj
Do niezwykle ciekawym meczu piłkarze Mechanika Radomsko pokonali na własnym boisku Żyrardowiankę Żyrardów 1:0. Sędzia pokazał w tym meczu aż pięć czerwonych kartek!

Do meczu z Żyrardowianką gracze Mechanika przystąpili podbudowani ostatnim remisem z Lechią Tomaszów. I od początku ruszyli na swoich rywali. Już w piątej minucie po fantastycznym, technicznym strzale Adama Olejnika piłka znalazła się w bramce gości. Radość trwała jednak krótko. Sędziowie uznali, że zawodnik Mechanika był na spalonym.

Radomszczanie się nie załamali. W dalszym ciągu dążyli do strzelenia gola. W 11. minucie Tomasz Walioszczyk wyszedł na pozycję sam na sam z Robertem Stawiarskim. Napastnik Mechanika ograł bramkarza gości i strzelił do pustej bramki. Tym samym zakończyła się fatalna passa Mechanika 829 minut bez strzelonego gola!