III liga: MKS Kutno - Mazur Karczew 1:1 [ZDJĘCIA]

Łukasz Janikowski
Piłkarze MKS Kutno podejmowali w sobotę na własnym stadionie Mazura Karczew. W piątej kolejce rozgrywek III ligi (grupa łódzko-mazowiecka) nie udało im się jednak odnieść trzeciego zwycięstwa w sezonie. Mecz zakończył się remisem 1:1

Mazur Karczew nigdy nie był wygodnym przeciwnikiem dla MKS Kutno, a reguła ta potwierdziła się i tym razem. Już w pierwszych minutach spotkania oba zespoły stanęły przed szansami na zdobycie bramek, żaden nie zdobył jednak prowadzenia. Później gra toczyła się w środku pola, ale żadna z drużyn nie mogła wypracować sobie przewagi.

Kibice na bramki musieli poczekać do drugiej połowy. W 51. minucie do bramki Mazura trafił Daniel Mitura. "Miejscy" początkowo kontrolowali wynik, ale przyjezdni z minuty na minutę coraz bardziej napierali na Kutnian. Ich starania efekt przyniosły w 84 minucie, kiedy to wyrównującego gola dla Mazura Karczew zdobył Przemysław Przysowa.

Podopieczni Pawła Ślęzaka do końca meczu próbowali zdobyć dającego zwycięstwo gola, niestety spotkanie zakończyło się remisem MKS-u.