III Liga: Sokół Aleksandrów Łódzki - WKS Wieluń 0:1 [ZDJĘCIA]

mar
W 13. kolejce III ligi grupy łódzko-mazowieckiej piłkarze Sokoła Aleksandrów przegrali z WKS Wieluń 0:1. To już czwarta porażka aleksandrowian na własnym stadionie. W obecnym sezonie Sokół zdecydowanie lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych, skąd jak do tej pory tylko raz wrócił bez punktów.

W sobotę przez większość meczu Sokół miał przewagę, jednak piłkarzom trudno było stworzyć sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Najgroźniej pod bramką gości było po stałych fragmentach gry, jednak bez zarzutu spisywał się bramkarz WKS.

Gdy wydawało się, że od początku drugiej połowy Sokół przyciśnie i kwestią czasu będzie gol dla gospodarzy, w 55 minucie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną ujrzał Łukasz Chojecki. Nie zmieniło to jednak znacząco obrazu gry. Sokół, mimo osłabienia, kontrolował grę i nie rezygnował z walki o komplet punktów. Goście tymczasem ograniczali się do rozbijania ataków Sokoła i cierpliwie czekali na swoją okazję. Nadeszła ona w 84 minucie, kiedy to bramkę na wagą 3 punktów zdobył Karol Dudek.