III liga: Widzew II Łódź - Warta Sieradz 3:3 [ZDJĘCIA]

ab, dp
Widzew II Łódź - Warta Sieradz 3:3
Widzew II Łódź - Warta Sieradz 3:3 Grzegorz Gałasiński
Rezerwy łódzkiego Widzewa zremisowały w niedzielę na własnym stadionie z Wartą Sieradz, liderem III ligi łódzko-mazowieckiej. Kibice zobaczyli aż sześć bramek, dwie czerwone karki i przestrzelony rzut karny. Taki sam wynik między tymi zespołami padł w sierpniu, kiedy w Sieradzu obie drużyny zainaugurowały nowy sezon.

Widzew II Łódź - Warta Sieradz 3:3 (2:3)

Gole: 1:0 - Veljko Batrović (7), 1:1 - Marcin Kobierski (28), 1:2 - Marcin Kobierski (35), 2:2 - Łukasz Staroń (38), 2:3 - Michał Stasiak (41), 3:3 - Veljko Batrović (62)

Widzew II Łódź: Krakowiak - Rozwandowicz (46, Kozłowski), Mroziński, Augustyniak, Airapetian - Alex (46, Narożnik), Kasprzak I I (65, Leimonas, Tomczyk - Staroń, Bartović I I (65 minuta). Trener: Tomasz Kmiecik. Kierownik drużyny: Wojciech Kaczor.

Warta Sieradz: Adanek - Marcin Nowak, Krymarys, Swędrowski I, Pietras - Michał Bogdan, Łochowski I (88, Mitek), Piotr Kobierski), Różycki (77, Woźniak) - Marcin Kobierski, Michał Stasiak. Trener: Bogdan Jóźwiak. Kierownik drużyny: Agnieszka Cieślak.

W Widzewie wystąpiło aż 10 zawodników z kadry pierwszej drużyny. Byli to: Maciej Krakowiak, Piotr Mroziński, Rafał Augustyniak, Lewon Airapetian, Povilas Leimonas, Alex Bruno, Karol Tomczyk, Bartłomiej Kasprzak, Veljko Batrović oraz Łukasz Staroń. Pod koniec meczu Łukasz Staroń nie trafił w bramkę z rzutu karnego.

Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę. W 65 minucie Veljko Bartović ujrzał czerwoną kartkę za brutalny faul. Czerwonką kartkę (druga żółta) sędzia pokazał także Bartłomiejowi Kacprzakowi.