III liga: WKS Wieluń - ŁKS Łódź 3:2. Łodzianie przegrali z osłabionymi rywalami! [RELACJA Z MECZU]

mek
Udostępnij:
Wielką niespodziankę sprawili w środę (20 sierpnia) piłkarze WKS Wieluń, którzy na swoim terenie, grając w dziesiątkę, pokonali faworyzowaną drużynę ŁKS Łódź.

KLIKNIJ NA WYNIK, BY PRZEJŚĆ DO RELACJI MINUTA PO MINUCIE

Piłkarze WKS Wieluń jako pierwsi objęli prowadzenie w środowym meczu. W 20 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Dawid Przeznak. Jednak już trzy minuty później, wydawało się, że losy meczu odwróciły się na dobre. Po faulu na Łukaszu Staroniu w polu karnym, czerwoną kartkę dostał Marcin Adamczyk. Karnego wykorzystał Robert Sierant. Kolejną bramkę wielunianie stracili w 37 minucie, strzelał Łukasz Staroń.

Jednak grający w osłabieniu zawodnicy WKS nie poddali się. Ostatnie 10 minut spotkania to dominacja WKS Wieluń. W 81 minucie wyrównał Błażej Karasiak, a cztery minuty później do siatki ŁKS trafił Łukasz Rybak. ŁKS nie był w stanie odpowiedzieć kolejnym golem. Na domiar złego, w 89 minucie drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę otrzymał Aleksander Ślęzak. Zawodnik ten nie zagra tym samym w następnym meczu przeciwko rezerwom Legii Warszawa.

Komentarze 21

A
AZTM
CZERWONI BRODACZE JUŻ KONIEC BLISKO HA!HA!
ded
...mieszkańcy jej za to podziękują przy urnach.
y
yesss
Bardzo młoda druga linia ( śr. wieku 21 lat, ), nie wytrzymująca "ciśnienia" w końcówkach spotkań, brak z charyzmą doświadczonego lidera drużyny i ..... anemiczny trener ( bez charyzmy ) spacerujący wzdłuż linii bocznej ( marzyłby mi się Tomek Hajto!? ) ...., i wiele, wiele błędów taktycznych, czysto piłkarskich w trakcie meczu.
P.S. A może warto spróbować złożyć propozycję Tomkowi, może "charytatywnie" poprowadzi zespół ..... ;)
B
Bartek
Do boju ŁKS w niedziele muszą być 3 punkty
R
Robaczywy Trup Spadkowy
Czerwone pejsy ujadają do piątku wieczór-w tedy GKS TYCHY ich pojedzie i minki im zrzedną Ps gdzie jest viśnia?Kto jest teraz waszym idolem ?buhahahahahaha rts banda ojszczypłotów
t
tyfus
nie wychylaj ryja pajacu
J
Jacek
Wygląda na to, że w przyszłym roku nie będzie derbów między ŁKS a Widzewem. Widzew wprawdzie prawdopodobnie spadnie, ale ŁKS nie awansuje. Może za dwa lata, gdyby Widzew spadł do 3 ligi... Porażka z Wieluniem, wziąwszy pod uwagę, że Wieluń grał w osłabieniu, jest równoznaczna z pogromem. Może i ŁKS prezentuje poziom 3-ligowy, ale widać, że takie drużyny jak Wieluń, a jest ich kilka, mogłyby spokojnie grać w 2 lidze. Żeby awansować do 2, trzeba grać na poziomie 1 ligi, a do tego ŁKS bardzo daleko. ŁKS nie ma zawodników - to jest drużyna mięczaków i do tego niemyśląca na boisku. No i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - ŁKS ma słabiutkiego trenera, co wczorajszy mecz pokazał dobitnie. Ja bym proponował działaczom ŁKS zainwestować w lepszego. Na przykład, na początek mógłby przekupić trenera Wielunia, pana Lewandowskiego, który pokazał, że ma ikrę i potrafi zawodników mobilizować.
Ł
ŁKS PIOTRKÓW
Co tak k,u,r,w,y wstydzewskie szczekacie?Zajmijcie się swoim pseudo klubikiem bo 2 liga czeka.3 mecze 1 fartowny punkt i przedostatnie miejsce w tabeli.2 lata bez zwycięstwa w meczu wyjazdowym.W piątek Tychy was pogonią.ŁKS KLUBEM MIASTA ŁODZI
g
gogol
Czy wy naiwni jeszcze wierzycie w to że jakiś mecz nie jest z góry ustawiony? Garstka zarabia na czymś takim miliony złotych więc nie wypuszczą takiej okazji.