Ile mamy pracy w Łódzkiem po lockdownie?

Materiał informacyjny pracuj.pl
Udostępnij:
Rynek pracy w województwie łódzkim, podobnie jak w innych regionach Polski, w 2020 r. przeżywa turbulencje. Wiosenny lockdown spowodował wstrzymanie procesów rekrutacyjnych w wielu firmach, jednak najnowsze dane Pracuj.pl pokazują ożywienie na rynku pracy. Od maja do sierpnia w portalu opublikowano łącznie ponad 10 900 ofert pracy w Łodzi i okolicach.

Oferty pracy w Łódzkiem – stabilizacja na horyzoncie

Wszystko wskazuje na to, że po wiosennym zamrożeniu łódzkiego rynku pracy firmy pragną nadrobić stracony czas. W okresie letnim pracodawcy z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic i innych miast regionu opublikowali na Pracuj.pl łącznie ponad prawie 11 tys. nowych ofert pracy.

Poszukiwani do pracy w Łodzi i okolicach

Jakie oferty pracy czekają na kandydatów w województwie łódzkim? Największe zapotrzebowanie widać w sektorach sprzedaży, pracy fizycznej, produkcji, obsłudze klienta oraz inżynierii. Poszukiwani są przede wszystkim samodzielni specjaliści oraz kierownicy i koordynatorzy.

Co zrobić, by znaleźć nową pracę?

Warto zacząć od odświeżenia życiorysu i bieżącego przeglądania nowych ofert pracy. Im więcej CV wyślemy, tym większa szansa na to, że dostaniemy zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Być może ciekawa praca czeka tuż za rogiem.

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Łódzkiem

Dodaj ogłoszenie