Inauguracja nowego sezonu w Łodzi. Mecz Grot Budowlani - Joker Świecie [ZDJĘCIA]

Krzysztof Szymczak
W Sport Arenie meczem Grot Budowlani Łódź- Joker Świecie rozpoczął się nowy sezon mistrzostw Polski siatkarek. Pierwszego seta łodzianki przegrały, drugiego wygrały i kiedy wydawało się, że łodzianki panują nad sytuacją, dwa następne sety wygrały siatkarki drużyny gości. Grot Budowlani - Joker Świecie 1:3 (19:25, 25:23, 22:25, 22:25). Grot Budowlani: Zuzanna Górecka 22, Małgorzata Lisiak 8, Julia Nowicka 6, Veronica Jones-Perry 10, Anna Lewandowska 1, Monika Fedusio 18, Maria Stenzel (l) oraz Justyna Kędziora 0, Paulina Damaske 5. Trener: Błażej Krzyształowicz. W piątek o godz. 18 w tej samej hali siatkarki ŁKS Commercecon zagrają ze Stalą Bielsko-Biała.