MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Interesujesz się tematyką bezpieczeństwa, obronności, czy sytuacją międzynarodową? Poznaj nowy serwis StrefaObrony.pl!

redakcja portalu StrefaObrony.pl
Żyjemy w ciekawych, choć niebezpiecznych czasach. Nie tylko sytuacja na świecie, ale również przy samej granicy naszego kraju może napawać niepokojem. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób interesuje się kwestiami związanymi z polityką obronną, wojskiem, czy cyberbezpieczeństwem. Nie zawsze jednak wiadomo, gdzie szukać sprawdzonych i rzetelnych informacji na te tematy. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw wszystkim zainteresowanym, uruchamiając specjalny portal o charakterze informacyjno-edukacyjnym: strefaobrony.pl

Portal dla ekspertów oraz pasjonatów

Publikowane na portalu treści są skierowane zarówno do ekspertów, takich jak wojskowi, politycy, czy przedstawiciele przemysłu, jak i do czytelników nie związanych zawodowo z obronnością, ale żywo zainteresowanych tą tematyką.

Nasz nowy serwis będzie oferował nie tylko rzetelne informacje, ale również dogłębne analizy, raporty, czy wywiady z kluczowymi postaciami branży zbrojeniowej, sił zbrojnych, a także polityki międzynarodowej. Znajdziecie tu również opinie ekspertów, które z pewnością pozwolą Wam lepiej zrozumieć dynamiczne zmiany geopolityczne. Będziemy skutecznie walczyć z plotkami i dezinformacją, oferując Wam sprawdzone treści o wyjątkowej wartości merytorycznej.

Stawiamy na jakość, działając pod honorowym patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej

By utrzymać jakość publikowanych w serwisie treści na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z wiodącymi dziennikarzami oraz ekspertami z kraju i zagranicy, a także instytucjami badawczymi i think-tankami zajmującymi się szeroko pojętym bezpieczeństwem i tematyką militarną.

Do współpracy zaprosiliśmy m.in. analityka wojskowości - Dawida Kamizelę oraz eksperta - Łukasza Prusa. To oni będą odpowiadać za treści związane z techniką wojskową, przemysłem zbrojeniowym, siłami zbrojnymi i polityką obronną. Nad całością czuwa Redaktor Naczelny portalu Robert Szulc.

Warto też zaznaczyć, że patronat honorowy nad serwisem strefaobrony.pl sprawuje Ministerstwo Obrony Narodowej.

Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie!

Chcemy, by strefaobrony.pl stała się miejscem do merytorycznej dyskusji, gdzie każdy zainteresowany bezpieczeństwem Polski, regionu czy sytuacją międzynarodową znajdzie treści odpowiednie dla siebie. Zapraszamy do lektury i codziennego śledzenia serwisu strefaobrony.pl. Liczymy również na Wasze opinie, które pozwolą nam stać się miejscem szytym na Waszą miarę.

Kontakt z redakcją:
[email protected]

Serwis online StrefaObrony.pl
ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa
tel. 22 201 44 00

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Interesujesz się tematyką bezpieczeństwa, obronności, czy sytuacją międzynarodową? Poznaj nowy serwis StrefaObrony.pl! - Strefa Obrony

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki