Iron Maiden ponownie w Łodzi. Zobacz koncert z 1984 roku...

  Iron Maiden ponownie w Łodzi. Zobacz koncert z 1984 roku [FILM]

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Iron Maiden ponownie w Łodzi. Zobacz koncert z 1984 roku [FILM]
  W środę wieczorem w Atlas Arenie wystąpi zespół Iron Maiden. Brytyjczycy zagrają w Łodzi po raz trzeci, koncertowali już w naszym mieście w 1984 i 1986 roku.
  Iron Maiden ponownie w Łodzi. Zobacz koncert z 1984 roku [FILM]
  W sierpniu 1984 roku przyjechali do Polski na pięć koncertów, jeden z nich odbył się w hali sportowej przy al. Politechniki (z tamtej trasy pozostało nagranie niecodziennego występu muzyków Iron Maiden na... polskim weselu w poznańskim lokalu Adria). Dwa lata później, we wrześniu, metalowcy grali nad Wisłą już sześć koncertów. Piąty z nich odbył się w Łodzi, w hali sportowej.

  Zobacz Iron Maiden w Łodzi w 1984 roku. Start 10:19
  Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden, który brał udział w obu trasach, cieszy się z ponownego przyjazdu do naszego miasta.

  - Nie graliśmy w Łodzi od 1986 roku, zatem naprawdę nie możemy doczekać się ponownego spotkania z fanami. Dzięki nowoczesnej technologii zaktualizowaliśmy i udoskonaliśmy oryginalną produkcję z 1988 na potrzeby Maiden England. Dodaliśmy nowe, fantastyczne efekty świetlne, scenografię, różne wcielenia Eddiego, mnóstwo efektów pirotechnicznych i wiele innych, równie ekscytujących fanów rzeczy - zapewnia.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo